Widok

Wiedza, a nie sam papierek

Mówiąc z własnego doświadczenia, śmiało polecam kurs kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej - dużo można wyciągnąć z zajęć z samoobrony z fachowcami czy podczas treningu strzeleckiego z ludźmi związanymi z Formozą. Jak w tytule - kurs dla osób, którzy chcą czegoś się nauczyć w praktyce.

Moja ocena

JASMAR SECURITY  |  (kategoria: Kursy zawodowe)

• Oferta: 6
  • Poziom nauczania: 5
  • Czas trwania kursu: 6
  • Wyposażenie: 6
  • Przystępność cen: 6
  • Ocena ogólna: 6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o ochrone osób i mienia to taki kierunek można zrobić sobie w Cosinusie. zajęcia na strzelnicy, kurs samoobrony wiec myślę że warto. poza tym nic to nie kosztuje wiec zaoszczędzić można parę groszy. przy okazji ma się zawód i odpowiednie kwalifikacje :)

W Cosinusie ???? i co mam uczyć się 2 lata??? zdarzyć się może, że na IV semestrze rozwiążą grupę BARDZO DZIĘKUJĘ! W JASMARZE 248 godzin w 3 m+ce i mam zawod

tak, ale nie każdego stać na płatny kurs i nie każdy może pozwolić sobie na to żeby 3 miesiące nie pracować. w Cosinusie zajęcia masz co dwa tygodnie w weekendy, co nie koliduje Ci z pracą albo innymi obowiązkami... taka jest podstawowa różnica

Jasmar to zajęcia weekendowe (+ piątkowe popołudnia), a jeśli w jakiś dzień (oczywiście inny, niż np. obowiązkowe strzelanie) przyjść nie możemy, szkoleniowcy zaproszą nas na inny termin, abyśmy nadrobili zaległości. Jeśli stać kogoś na kurs, to moim zdaniem dużo lepsza opcja, niż zdobywanie tych kwalifikacji 2 lata. W tym czasie można już przecież zarabiać. Pozdrawiam

o niestety nie każdego stać na kurs. zresztą kurs nie nauczy CIe tyle co szkoła policealna. W Cosinusie tak jak mówiłam zajęcia co dwa tygodnie + darmowe zajecia na strzelnicy, dodatkowe kursy np samoobrona. Myślę że warto bo ofertę mają bardzo atrakcyjną

Jak długo będzie trwała ta dyskusja działu marketingu JasMar Security i Cosinusa? Może już wystarczy nabijania postów?
do góry