Widok

Wielewiak- Wiele-opinie

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny która z Was miała tam wesele lub była na weselu u kogoś?Jak z jedzeniem, obsługą.... proszę o opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
up up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop hop
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zespół MASSUANA był dwukrotnie w tym lokalu.W sprawie opinii proszę o tel.501-183-708
www.tomaszdorniak.pl tel.501-183-708
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
może jednak ktoś się podzieli informacjami o tym miejscu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop hop
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super miejsce dobre jedzenie i dużo polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłem tam na weselu. Sala duża, przestronna. Na miejscu noclegi. Bardzo dobre jedzenie w ogromnych ilościach, duży zagospodarowany teren wkoło.

Kilka zdjęć:

image

image

image

Polecam też wybrać się na plener do pobliskiej kalwarii.

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziękuje za informacje :)

P.S. niezłe zdjęcia :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
up up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Graliśmy tam na weselu oraz Sylwestra 2009/2010. Bardzo atrakcyjne miejsce, szczególnie w lecie. Duża sala. Jedzenie bardzo dobre.
Z naszej perspektywy to miejsce godne polecenia.

Zespół Magic
http://www.zespolmagic.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuje za informacje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
świetnie tam ! Byłam dwa razy na weselu na tej sali. Jedzenie idealne obsługa też. Polecam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie do konca sa ta opinie prawidziwe... tam bylo fajnie ale zmienili kucharza i niestety wlasciciele jak za taka cene daja mala porcje nawet BARDZO... i niestety za wszystko sie dodatkowo placi.. a potrafia dac niestety na stol zepsute jedzenie...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
byłem tam 2razy na weselu i 2 razy na sylwku zarąbista impreza dużo jedzenia i w dodatku wszystko dobre polecam !!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
a kiedy tam byles? bo na pewno nie ostatnio... wlasciciele niestety pozostawiaja duuuuuuuuuuuzo do zyczenia...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
a mianowicie co Ci nie odpowiadało??...ja tam miałam ślub miesiąc temu i jedzenie było pyszne i w dużych ilościach, jedyne co mogę się przyczepić to obsługa...nie sprzątali talerzy tak często jak powinni i napoje też częściej powinny być uzupełniane...ale okolice i sama sala weselna robią ogromne wrażenie. Ja będę polecać Wielewiaka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
tak sala jest piekna, super jest to ze sa noclegi. ale uwierz mi ze to ze wszystko bylo u Ciebie ok to naprawde szczescie, zdazylo sie tam np nie swierze jedzenie;( i uwierz mi ze propozycja cenowo/osobowa jest kosmivzna. a na kwote ktora chca tpo jedzenia jest malo, a gdy ja tam dzownilam aby zrobic impreze to dowiedzialam sie ze"dobrze"by bylo wziac ich orkiestre...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
cenowo za 2012 rok biorą 185 zł za osobę z poprawinami, w tym masz ciasta i tort...nie uważam akurat, żeby to było aż tak dużo. Natomiast za nocleg trzeba zapłacić 45 zł ze śniadaniem - dla mnie jest to cena wygórowana, zwłaszcza, że śniadanie pozostawiało wiele do życzenia.
Jeżeli chodzi o ilość jedzenia na weselu/poprawinach, to ja akurat nie mogę się przyczepić, było i smaczne i bardzo dużo. Po poprawinach, na których byli prawie wszyscy, zostało mi go jeszcze sporo i mogłam je później zabrać do domu.
Orkiestrę miałam swoją i właściciele nie mieli nic przeciwko. Choć na pierwszym spotkaniu dają namiary do kapel, które polecają, to niestety są to zespoły z wyższej półki cenowej, dlatego ja ich nie wybrałam.
Polecają też firmę dekoratorską, ale się nie dziwię, bo akurat można się z nimi dogadać co do ceny i zakresu dekoracji. Ja byłam zadowolona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciesze sie ze Tobie sie udalo... ja niestety nie mam z tymi ludzmi dobrych doswiadczen, oprocz wystroju i pieknego ogrodu...nie ma nic czym mogliby mnie ujac... moz eteraz znowu zaczeli dbac o klienta ale ...

a jaka firme polecaja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przykro mi, że Ciebie tak potraktowali...właściciele powinni sobie zdawać, że dla Młodych Par ten dzień/wesele/impreza jest najważniejsza w życiu..
Właściciele polecają kwiaciarnię w Czersku: Studio d&k Dekor. Jak byłam pierwszy raz to zaproponowali mi, moim zdaniem, zbyt dużą cenę...ale jak się okazało, można było w końcu się dogadać i spuścić z tonu. Sala sama w sobie jest ładna i elegancka i według mnie nie potrzebowała wiele ozdób.
Powiem szczerze, że też słyszałam, że właściciele nie lubią jak inne firmy dekorują salę, gdyż tej kwiaciarni ufają i wiedzą, że zrobią to dobrze i z klasą. Mi akurat oni przypadli do gustu cenowo i pod względem jakości usługi. Natomiast do dekoracji kościoła wzięłam już inną osobę, bo zaproponowała dobrą cenę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a kogo do kosciola?
no ta firma ode mnie za MINIMUM chciala 1500....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli szukacie ofert dekoracji kościoła/ sali to zapraszam do kontaktu mailowego lub poprzez wiadomoc prywatną :)
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja za salę płaciłam 1000 zł i wyglądała bardzo ładnie i tak jak chciałam, na początku zaśpiewały 1300 ale ostatecznie spuściły cenę bo część dekoracji została z poprzedniej imprezy, chyba po komunii lub poprzedniego wesela. Dogadaj się z nimi , że chcesz za 1000 zł i co one mogą Ci zaproponować w tej cenie. Sala naprawdę dużo nie wymaga ozdób.

Do kościoła miałam jakiegoś pana z Brus, nie pamiętam jak się nazywa, ale jak będziesz chciał to poszukam nr tel do niego, bo kościół w Kosobudach wyglądał po prostu jak z bajki :)

Do Agi M
Ja już jestem po ślubie, ale może Pan anonim się skusi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wąasnie do Pana anonima kierowałam informacje:) bo z wczesniejszych wpisów poczytałam, ze juz po ślubie:) najlepszego!

troche nie rozumiem, ze ktos minusuje wypowiedz.... czy to cos złego polecac - nienachalnie usługi swojej firmy?
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie przejmuj się, ja zostałam chyba z 10 razy zminusowana pytając się o informacje na temat zespołu Koktajl :)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda po prostu, ze minusowac moze kazdy niezalogowany ludzik i tak w sumie niewiadomo za co/po co. tak jak piszesz chyba warto odpuscic, uczyc sie, pracowac i robic swoje! pozdrówka
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
droga Ago M. ja pisalam z Youstine i nie ja dalam ci minusa.... widocznie kto inny wiec nie oceniaj ludzi bo wyboraz sobie ze moze Pan/ Pani anonim nie ma ochoty sie podpisywac co nie oznacza ze sie nie uczyl ...dziewczyno nie badz tak okrutna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hey a gdzie robilas makijaz bo bardzo ladny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli kierujesz to pytanie do mnie to niestety nie potrafię ci odpowiedzieć,bo na zamieszczonych powyżej zdjęciach to nie ja!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj!
Czy mogłabym Cię poprosić o jakieś namiary na tego Pana strojącego kościół? Byłabym również bardzo wdzięczna za jakieś zdjęcia:) To mój e-mail lucjuszka@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prosze o szczegoly co do obslugi o co chodzi z tymi napojami i nie wyczysczaniem talerzy???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok rozumiem z tego co się dowiedzialam obsluga wymienia talerze ok 3-4 razy w ciagu wesela wiec wydaje mi sie ze to ok!!(sama doswiadczylam wesela kiedy nowy takerz ladowal mi na stole co 1h i niekiedy nie zdazylam zjesc poprzedniego jedzenia co jest minusem) co do napoi to wiem ze ogolnie to swiadowie dbaja o gazowki i wodke a kelnerzy o soki i cala reszte wiec tego watku nie kumam:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
bylam gosciem okolo 2miesiecy temu i sama planuje wesele w niedlugim czasie co do sali nie mam zadnych zastrzezen czytajac opinie co z niektorymi sie zgadzam!!ale....sala przestronna(kuzynka miala wesele na ok 100osob)jedzenie wyborne wszystko swieze i pyszne,sniadanie bylo ok stol z kielbasami wyborny!!smalec palce lizac!!obsluga zadnych zastrzerzen obiad wydali bardzo szybko do tego zwinni i obrotni!!troche drogie noclegi 45 zl na wsi???bylam w zakopanym to placilam 30zl za dobe z sniadaniem i dodatkowo 15zl za obiadokolacje!!!w skali od 1-10 daje 8 z malym plusem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam niedawno na weselu w Wielewiaku jako gość. Sala bardzo ładna, duża, ustawna. Piękny ogród, wygodne pokoje. Ale...
- obiad był bardzo powolnie wydawany. Po zupie podano potrawkę z kurczaka i długo, długo nic. Nie miałam tego ochoty jeść, ale jak po jakiś 15-20 minutach na stołach nie pojawiło się nic innego to zabrałam sie za tą potrawkę. Reszta mięs pojawiła się z dużym opóżnieniem. Było to niekomfortowe dla gości
- obsługa powolna i generalnie widać ją było tylko w okolicach obiadu. Potem nie można było się doczekać, zeby ktoś wymianił talerzyk. Widziałam nawet, że w pewnym momencie panna młoda nosiła gościom talerzyki i łyżeczki
- ogromnym minusem sali jest brak klimatyzacji - goście dusili się na sali, dużo osób siedziało na ławeczkach pod salą albo na ogrodzie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sala i ogród naprawdę ładny. Ale Jedzenie i obsługa to ŚMIECH NA SALI!!! Jedzenia bardzo mało bardzo rzadko porozstawiane. Nawet kawy nie podadzą tylko wyciągną wózek na środek sali i samemu trzeba się obsługiwać. Jak podają barszcz czy gulasz to jeżeli niema cię na swojm miejscu bo np. tańczysz to obejdziesz się smakiem. Można oczywiście pójść ko kuchni się do pomieć z uśmiechem na twarzy powiedzą że zaraz doniosą i zapytają gdzie siedzisz. Ale i tak nie przyniosą. Moim zdaniem jeśli płaci się od osoby to na każdym miejscu powinno być postawione co się należy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zgadzam sie,byłam tam niedawno na weselu-żenada i jeszcze raz żenada.Z tego co wiem to zaplacono za wesele od osoby 195 zl ale ja co najwyżej dalabym 80 zl.a za poprawiny ani zlotowki.Tragedia.Okropny wlasciciel ktory caly czas obserwuje i probuje wszystkim zarządzac jak na swoim weselu.na kawe tez sie nie załapalam:)na poprawinach nawet chleba nie bylo,szkoda slow.Bylam tam 2 lata temu na weselu to bylo ok ale najwyrazniej sprawdz sie to że pieniadz jest chciwy.Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
jesli zobaczycie tu dobrą opinie to znaczy że piszą to wlaciciele-ja nie polecam tylko tyle że ładna sala i lokalizacja
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
droga RYBKO całe moje kuzynostwo robiło we Wielewiaku swoje wesela było za każdym razem super właściciele tego lokalu są z klasą. Jedzenie i otoczenie bez zarzutu .Warto się samemu spytać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
a ile lat temu?
niestety opinie nie sa pochlebne...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam w ty roku we wrześniu nie było się czego doczepić.Jak będę myśleć o swoim weselu to tylko tam!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jesli ktos podaje informacje publicznie, warto aby one byly nie zafalszowane...wiec odnosze sie do opinii powyzszej...
Imprezy w Wielewiaku sa wg mojego zdania bardzo udane!Jedzenie wysmienite, obsluga super, miejsce i tym samym lokalizacja rowniez oki:)
Planuje sie teraz bawic na Sylwestrze w Wielewiaku i wiem,ze impreza zapewne bedzie udana:)
P.S. a tak wg cena za osobe jako goscia weselnego wynosi: 185zl...i jest to cena rowniez za poprawimy, wiec uwazam, ze nie jest to duza cena....

POLECAM goraco!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
nie myl restauracji od sali weselnej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja corka miala tam wesele 13.10.2012.Bylo super.Polecam.Pyszne jedzenie i duzo.Co chwile cos donosili.Nic nam nie brakowalo.Super obsluga.Wszystko blo SUPER !!POLECAM DALEJ !!! *****
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5
Miałam tam wesele w lipcu 2013 i nie jestem zadowolona! Właścicielka każde wesele chce zrobić tak samo czyli nie można podsunąć własnych pomysłów, a najlepiej jeszcze żeby wszystko zostawić jej i się nie wtrącać - o zgrozo!!! Oczywiście podczas pierwszych rozmów z nią usłyszeliśmy że można się z nimi dogadać w każdej kwestii, a jak przyszło co do czeg to na nic się nie zgodziła. Właścicielka narzuca własną dekoratorkę która za tiul pod sufitem (który wisi tam od 2 lat) i serwetki liczy sobie 1200zl! A jeżeli ktoś chciałby wybrać inną tańszą dekoratorkę to się zaczynają schody. Właścicielka utrudnia masakrycznie, wymyśla że nie ma obrusów że to dekoratorki mają itd. żeby tylko zapłacić dekoratorce która jest jej dobrą znajomą. Sprawa noclegów wygląda jeszcze gorzej! w samym ośrodku jest ich kilka a reszte gości nocuje poza ośrodkiem co się okazuje -nie tam gdzie jest najbliżej tylko u rodziny, znajomych właścicielki. I cena noclegu! To nie Warszawa! Na poprawinach u nas, nagle zaczeło się przewijać przez kuchnie i ośrodek kilka obcych osób(nikt z kuchni czy obsługi) co się okazało to rodzina właścicielki przyszła się najeść za nasze pieniądze. A obsługa wyniosła mnustwo jedzenia, alkoholu, masakra! Niby kluczyk do schowka gdzie jest alkohol ma tylko świadek, ale co się okazuje ma też obsługa i właściele. Cena za osobę nie robi szału. Takie ceny mają prestiżowe hotele/restauracje w dużych miastach, a nie jakiś ośrodek na końcu kaszubowa! NIE POLECAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Też miałam tam wesele w lipcu br i nie do końca się zgodzę. Właściciele są moim zdaniem bardzo kontaktowi, zgadzają się praktycznie na wszystko, byli na miejscu przez całą imprezę i wszystko było dopięte na "ostatni guzik". Przy rozliczeniu po poprawinach też byliśmy mile zaskoczeni bo wyszło mniej niż się spodziewaliśmy. Jestem ciekawa jaki prestiżowy hotel lub restauracja ma tak śmieszną cenę(195zł) za wesele z poprawinami???! :) Żeby obsługa cokolwiek wynosiła to też mi nie wiadomo, a byłam tam cały czas, jeśli coś sobie zjedli czy wypili to na zdrowie, wolę tak niż żeby się zmarnowało bo było tego mnóstwo. Zgodzę się co do wystroju sali, 1200 zł to trochę dużo ale prawda jest taka że inne dekoratorki do których dzwoniłam chciały od 900 wzwyż, więc odpuściłam temat i wzięłam tą którą polecają (nie narzucają) właściciele. Cena pokoju (45zł/osoba) jest dość wysoka, ale jak się ktoś z gości zdecydował tam spać to już jego sprawa. Ogólnie nam się podobało- sala piękna i duża, cały obiekt bardzo zadbany, czysty, jedzenia do oporu, obsługa przemiła i wesoła. Polecam okrągłe stoły, wyglądają ładnie i jest wygodniej niż przy klasycznych długich. Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
To może być jedynie opinia właściciela. Brawo bardzo szybka reakcja na negatywne opinie. Moze i kiedys wesela były tam super teraz niestety wlascicieli obchodzi tylko kasa a nie zadowolenie pary mlodej czy innych gości!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Uwierz mi że baaardzo bym chciała być właścicielką tego lokalu :D Twoja odp. też jest szybka więc co o tym myśleć??? :) My byliśmy bardzo zadowoleni, polecamy i zdania nie zmienimy. Pozdrowionka
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, może ktoś coś napisze nowego? Coś się zmienia w Wielewiaku? Polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rok temu miałam tam wesele. Jedzenie bardzo smaczne i domowe, obsluga ok. Dekoracje studio Dekor (sala wyglądała przepięknie!). Ważne jest, żeby spisać wcześniej umowę z właścicielami, my tego nie zrobilismy, ponieważ dzien przed weselem okazalo sie, ze pomimo ustalen nie ma stołu wiejskiego (zapłaciliśmy tyle co było ustalone, ale stół był raczej sredni, właściciele załatwili oczywiście szybko jakieś kielbasy, no ale nie wygladaly niestety na swojskie, gdyby nie nasze ryby, chleb, ogórki i alkohol, byłoby słabo, więc jeśli standardowo tak ma wyglądać stół wiejski to warto to przemyśleć) i stoły postawiane sa inaczej. 4 godziny kombinowalismy z winietkami dla gości (wieczorem przed naszym wlk. dniem :/) właściciele sa w porzadku, bo sa elastyczni w wielu kwestiach i doradzają, jednak warto miec wszystko na papierze, bo człowiek jest tylko człowiekiem i może coś przeoczyć. Za osobę (wesele i poprawiny) 200 zl. Sporo rzeczy można domowic ekstra, naprawdę ciekawa oferta. Domki super na nocleg dla gosci. Ogólnie polecam, ale wszystko co wspólnie się ustali, trzeba spisać, żeby uniknąć stresu, bo i tak młodzi będą go mieli wystarczająco duzo ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

dobry...i nie drogi dentysta (49 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry