Widok

Wizyta domowa

DNO !!!
Zadzwoniłem dzisiaj do przychodni z prośbą o wizytę domową. Pani w rejestracji stwierdziła po krotkiej rozmowie telefonicznej, że nie przyjmuje wezwania, bo chory może sam podjechać do przychodni (niech poprosi sąsiada albo kogoś innego żeby go przywiózł). Po niemiłej rozmowie z wielką łaską wzięła dane kontakowe do chorego i powiedziała, że doktor oddzwoni. Po kilkunastu minutach zadzwoniła p.dr Marzec i stwierdziła, że chory może wsiąść w tramwaj czy autobus i przyjechać do przychodni (jakby chory mógł to zrobić nie dzwoniłbym po wizytę domową). Mimo argumentów p.Marzec pozostała nie ugięta i na wizytę domową nie przyjechała. Brak słów...
Moja ocena
NZOZ Przychodnia Aksamitna kategoria: Nocna i świąteczna opieka zdrowotna
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
czas oczekiwania: 1
 
lokalizacja: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracowałam jako rejestratorka w przychodni (poza Gdańskiem) i "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia". Czy lekarz mając całą poczekalnie pacjentów ma nagle wyjść, zamknąć drzwi i udać się na wizytę domową. Przecież to by był jakiś żart. Rozumiem Pana oburzenie, ale trzeba mieć na uwadze to, że lekarz nie leży w gabinecie tylko ma pacjenta za pacjentem. Trzeba było zadzwonić po karetkę jeżeli chory był w takim stanie, że nie mógł o własnych siłach dotrzeć do przychodni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry