Widok

Włamanie

Niedźwiednik Temat dostępny też na forum:
Witam,21 maja włamano sie do naszego mieszkania na ulicy Góralskiej 67.Złodzieje dokladnie wiedzieli o której godzinie wychodzimy z domu i ile maja czasu na wyczyszczenie mieszkania.Bardzo prosze o informacje jesli ktos widział cos podejrzanego lub cos słyszał.Włamanie musiało byc między 8.15-11.00.Policja stwierdziła ze niemozliwe aby sąsiedzi nic nie słyszeli poniewaz drzwi były wyłamywane łomem z zawiasów,powodujac spory hałas.
Strasznie boli nas ta znieczulica,obojętność a przede wszystkim bezmyslnosc przy wpuszczaniu kadego do bloku z ulotkami i innymi pierdołami!!Do tej pory uwazalam niedzwiednik za bezpieczna okolice,ale dzis niestety zmieniałm zdanie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mi się wydaje,że sąsiedzi widzieli i to jeszcze na przeciwko sklepu gdzie dużo ludzi chodzi,ja tylko widziałam policję,domyślam się że to było już po włamaniu,może to ktoś kto państwa zna??strasznie współczuję:(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też współczuję. Dobrze, że Pani o tym pisze. Może warto ostrzec mieszkańców, wywieszając informację na tablicy ogłoszeniowej przy sklepie. Warto też poinformować o tym spółdzielnię. Im więcej osób dowie się o włamaniu, tym więcej będzie obserwować osiedle. A jak wiemy, tu jest jak na wsi - małe osiedle, obserwacja nie jest trudna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
U mnie, na Leśnej Górze robili zimą obczajkę wchodząc perfidnie na balkon, dwóch gości około 40, jeden był łysy. Jak ich zobaczyłem zaglądajacych przez okno balkonowe i wybiegłem na balkon to uciekli. Wezwana policja nie zrobiła nic ! Zero ściągnięcia śladów, rysopisów.. Nic ! Nawet wzmożonych patroli.. Nic !
I jak widzę mamy tego efekty.
ps. Wpuszczenie z ulotkami to pikuś.. Ja mam tak debilnych sąsiadów, że blokują drzwi na klatkę schodową w pozycji otwarte, bo im w domu gorąco o_O
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czemu wszyscy macie takie samo IP?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko pierwsze trzy człony wspólnego dostawcy, indywidualne są ukryte pod gwiazdką.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dość dziwne. Bo tam jest tylko 255 możliwości. Ale mogę uznać odpowiedź ;) Dziękuję za rozwianie moich wątpliwości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kryminalne Trójmiasto

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

do góry