Widok

Właściciel tego salonu nie liczy się z czasem klientow

Kącik Piękna Temat dostępny też na forum:
Podczas gdy się umawilam właściciel poinformował mnie iż strzyżenie z farbą zajmie max 2h. Skończyło się na 4h efektem czego było ze spoznilas się przez obsługę 1,5h do pracy. O za tym faktem miejsce mile i przytulne obsługa sympatyczna. Ale to ze nie liczą się z czasem klientów SKANDALICZNE!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zakupiłem Narzeczonej w prezencie na urodziny kupon na Metamorfozę, w skład wchodziły paznokcie, jeden kolor z myciem i strzyżeniem, makijaż dzienny. Jeżeli chodzi o obsługę, to Panie spisały się, szczególnie Pani fryzjerka która została godzinę dłużej po zamknięciu zakładu bo szef umawia ludzi jak leci nie patrząc na to ile osób w danym dniu na daną godzinę umówionych. Narzeczona siedziała w salonie około 5h, od 16 do 21. W tym czasie przez pół godziny zrobione zostały paznokcie oraz makijaż, następnie dzięki umówionym przez szefa klientom na strzyżenie (trzy klientki), Narzeczona czekała około do godz 19 żeby usiąść na fotelu fryzjerskim, gdzie bardzo ładnie została obsłużona. Oceniam zakład w skali 1-10 na 6, gdyż jw zauważono nie liczy się pan z czasem klientów, poza tym przy wyjściu usłyszeliśmy, że to nasza wina bo na metamorfozy najlepiej umawiać się z rana a nie na 16. Bez komentarza to pozostawię. Stracony czas, jedyny plus to Pani fryzjerka, której imienia nie znam, zgrabna blondynka z 4 dzieci. Ogromny minus dla pana który może i zmywa podłogę na błysk ale do klientów lepiej niech nie podchodzi, poza tym nie ma pojęcia o organizacji pracy. Pozdrawiam tylko Panie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Orunia Górna

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

do góry