Widok

Woda skażona?

Czy to prawda, ze woda znowu jest skażona?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Weź niepier...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
myślę, że jest skażona bo nadal śmierdzi chlorem. Zastanawiam się czy zlecić badanie wody prywatnie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
nim się zastanowisz, przestanie śmierdzieć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Właśnie zmieniłam wodę w akwarium, rybki przeżyły, więc chyba jest ok:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
POSTANOWIENIE O ODMOWIE WSZCZĘCIA DOCHODZENIA
KPP Wejherowo, Wydział dw. z PG na podstawie art. 17 § 1 pkt 2.* k.p.k., st.asp. Andrzej Klahs po rozpoznaniu zawiadomienia materiałów przesłanych przez i protokołu przyjęcia ustnego zawiadomienia o przestępstwie i przesłuchania wymienionego w charakterze świadka oraz zebranych materiałów w sprawie narażenia w okresie od 23 listopada 2015r do 27 listopada 2015r w Bojanie oraz innych nieustalonych mieszkańców Gminy Szemud na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, poprzez niepowiadomienie mieszkańców całej gminy przez Wójta Gminy Szemud o skażeniu gminnego wodociągu bakteriami Coli" tj. o czyn z art 160&1 kk odmówić wszczęcia dochodzenia w sprawie narażenia w okresie od 23 listopada 2015r do 27 listopada 2015r w Bojanie Zbigniewa Grabowskiego oraz innych nieustalonych mieszkańców Gminy Szemud na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, poprzez niepowiadomienie mieszkańców całej gminy przez Wójta Gminy Szemud o skażeniu gminnego wodociągu bakteriami Coli" tj. o czyn z art 160&1 kk - wobec stwierdzenia, iż czyn nie zawiera znamion zabronionego tj. na zasadzie art 17&1 pkt 2. Uzasadnienie.
Uwaga: Postanowienie o odmowie wszczęcia dochodzenia nie wymaga uzasadnienia. Na wniosek strony organ prowadzący dochodzenie podaje ustnie najważniejsze powody rozstrzygnięcia (art. 325e § 1 k.p.k.) st.asp. Andrzej Klahs
(podpis policjanta)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Policjanci się napracowali. & dni woda z g... i nic się nie stało. Bardzo to polskie, niestety. Kompletny brak wyobraźni i odpowiedzialności.
Panie, jakoś to będzie....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan Zbigniew Grabowski ma czym się pochwalić na forum. #kurtyna
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wystąpiłem do ministra od policji aby wydał ukaz (rozporządzenie, zarządzenie) żeby policjanci nie zajmowali się żadnymi przesłuchaniami tylko od razu odpisywali donosicielowi: czyn nie zawiera znamion czynu zabronionego. Tym sposobem będzie przynajmniej na papier dla "glin".
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Siłownia (6 odpowiedzi)

Czy są siłowni w Bojanie albo w pobliżu dla dorosłych i młodzieży?

Ogrzewanie gazem (60 odpowiedzi)

Witam, jakie macie rachunki zimą za ogrzewanie domu gazem ok. 200m2 ? Szykuje się na zmianę pieca...

Przyłączenie Bojana do Gdyni (122 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....

do góry