Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
opieka wątek zamknięty Mój syn jest wcześniakiem urodził się z wagą 1 kg, ma bardzo skomplikowaną...
~Gabriela
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 października 2017

Uratowali wzrok mojej córce wątek zamknięty Wielki szacunek dla tej przychodni. Najlepsza w woj.pomorskim.
~Michał
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 marca 2013

Skandal. wątek zamknięty Zostałam skierowana przez naszą P.Doktor aby sprawdzić po raz 2 czy wyniki...
~Niezadowolony Pacjent
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 czerwca 2017

Poradnia leczenia zeza i niedowidzenia wątek zamknięty Dodzwonic sie do przychodni to katastrofa od kilku dni od samego rana albo...
~Mama 14miesiecznego dziecka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 marca 2016

wizyta wątek zamknięty To czego wczoraj doświadczyliśmy z naszym synkiem bylo tragedią. Nasz syn ma...
~rodzic
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 października 2016

Dziękujemy wątek zamknięty Fantastyczne miejsce które pomogło bardzo Naszej córeczce. Gorąco wszystkim...
~Konieczka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

Wdzięczna mama wątek zamknięty Bardzo dziękuję lekarzom i pielęgniarkom za uratowany wzrok mojego dziecka....
~Beata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 marca 2016

oddział leczenia zeza i niedowidzenia u Dzieci wątek zamknięty Gorąco polecam specjaliści najlepsi bardzo pomogli mojej córeczce, fachowa...
~MW Konieczka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 grudnia 2015

POLECAM !! wątek zamknięty Mój synek ma wadę wzroku, jesteśmy pod stałą opieką poradni od 3 lat,...
~mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 marca 2015

Przychodnia jest ok, ale oddział beznadziejny wątek zamknięty Przychodnia dzienna - profesjonalna, lekarze większość super. Ale trzymajcie...
~Zorz
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lipca 2010

oczekiwanie na wizytę to dramat wątek zamknięty Próbowałam zarejestrować dziś 19.08.2014 roczne dziecko do zalecanej...
~Anna
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2014

opinia wątek zamknięty opieka jest super ,profesjonalne podejście do dzieci .Polecam wszystkim...
~anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 maja 2014

Niech wypowiedzą się rodzice. wątek zamknięty Czy któraś z pań zostawiła już swoje dziacko samo na oddziale? Pytam się, bo...
~AS
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 stycznia 2014

POLECAM wątek zamknięty Do Przychodni Okulistycznej w Gdańsku Żabiance chodzę z dzieckiem od jakiś 4...
~mama piotrusia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lutego 2012

opinia wątek zamknięty Przychodnia mało nowoczesna lekarze dobrzy. Uwazam ze dla matek ktore maja...
~malwina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lipca 2012

POLECAM WSZYSTKIM wątek zamknięty Polecam wszystkim rodzicom,którzy maja jakiekolwiek problemy z zezem lub inna...
~Daria Kabzińska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 maja 2012

Polecam serdecznie bo warto wątek zamknięty Byliśmy z synkiem,w lutym tego roku,ponieważ zezuje,wybrałam tą poradnie...
~madziamini
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 marca 2011

mama - opinia wątek zamknięty Leczę tam dziecko od 3 lat. Panie od ćwiczeń pleoptycznych i ortoptycznych są...
~mama
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 marca 2008

Rejestracja wątek zamknięty Panie w rejestracji bardzo niemiłe,jakby pracowały tam za karę!!!
~KASIA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 lutego 2011

poradnia godna polecenia wątek zamknięty moja córka jest stałą pacjentką poradni,jestesmy bardzo zadowoleni z...
~Janusz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
38

postów

25

wątków

do góry