Widok

Wolne miejsca w przedszkolu na Zaspie - gdzie?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam. Czy ktoś może mi podpowiedzieć gdzie jest najlepsze przedszkole na Zaspie??? Proszę o pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój synek uczęszcza do przedszkola Róża Wiatrów na Burzyńskiego i uważam(y), że przedszkole jest super! Panie robią cuda z dzieciakami - dzieciaki rozwijają się manualnie, sportowo. Przedszkole jest duże, także nie każdemu to odpowiada, ale ja uważam, że dzieci mają fachową opiekę, są bezpieczne i... są zadowolone :) Ja sobie cenię też np. indywidualne konsultacje na temat rozwoju synka :) Jedzenie - bywa różnie, ale to podejrzewam, że jak w każdym państwowym przedszkolu ;-) Ogólnie - polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Zaspie rewelacyjne jest przedszkole "TRZYNASTKA". My jesteśmy baaardzo zadowoleni. Tam się cały czas coś dzieje! Już choćby same prace plastyczne są tak bogate, że dech zapiera, przeróżne techniki i materiały, po kilka razy w tygodniu, aż gazetki nie dają rady pomieścić. Gołym okiem też widać że kładą nacisk na zajęcia ruchowe i na integracje sensoryczną (w tym się od jakiegoś czasu specjalizują). kilka razy w miesiącu teatrzyki, koncerty, przedstawienia, nawet zwierzęta dla dzieci sprowadzają. To co dla nas ważne, to mają swoją kuchnię, ogromny plac zabaw i salę gimnastyczną. Jest też w środku taki fajny plac zabaw z drabinkami ściankami i kulkami - kiedy pada deszcz dzieci też mają możliwość ruchu.
Już moje drugie dziecko tam chodzi i wszystkim gorąco polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobno w przedszkolu panstwowym na dewizjonow 303,sa wolne moejsca dla trzylatkow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A właśnie, miałam napisać, że w Trzynastce też są wolne miejsca.
Taką informację widziałam ostatnio na stronie przedszkola
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak właśnie wolne miejsca jeszcze są i szykują się fajne grupy. I jak widziałam przyjmują nawet młodsze dzieci. Bardzo polecam. My chodzimy teraz na tydzień adaptacyjny. Jest super. Panie przemiłe. Widzę, że moje dziecko chodź nieśmiałe zaczęło do pani się przekonywać, chodź minęły dopiero dwa dni. Polecam serdecznie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Biedne jest takie dziecko matki nie znającej podstaw ortografii...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
na ostatnim zebraniu p.Dyrektor powiedziała,że ma wolnych 5-6 miejsc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Przedszkole 63 na Pilotów. Rekrutacja już jest chyba zakończona.
Dwoje moich chłopców tam chodziło i było O.K.
Zaczynaliśmy od przedszkola 13 ale niestety chłopak się zraził do pani przedszkolanki i po kilku miesiącach musieliśmy wypisać.

W 63 nie było żadnych problemów, nawet po zajęciach nie chcieli wracać do domu.
Wiem że 63 ma jakąś starą złą opinię ale całkiem niesłusznie i nie wiem o co wtedy chodziło.
Na pewno od kilku lat jest O.K.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry