Widok

Wrażenia po weselu

Wesele Temat dostępny też na forum:
Od jakiegoś czasu obserwowałam po cichu to forum korzystając z różnych porad, dlatego teraz sama napiszę o wrażeniach po naszym weselu, a nóż posłużą one innym parom :)
Ślub odbył się w nadmorskiej miejscowości.

Najlepszą w świecie oprawę muzyczną ślubu zapewnił nam kwartet Empire Music- byli cudowni!!! Od pierwszego spotkania do końca okazali się być profesjonalistami. Wszyscy goście pytali o nich kim są.

Wesele było dość kameralne- 53 osoby. Obawiałam się, że tak małe wesele będzie raczej "siedzące"- nic z tego. Nasz Dj na to nie pozwolił. Dj George nie tylko odtwarza muzykę, ale jest też wodzirejem z prawdziwego zdarzenia! Genialnie wszystkich rozbawiał, miał bardzo oryginalne zabawy i konkursy, które przypadły wszystkim do gustu, a do tego nie zdziera kasy jak inni. Człowiek, który jest do tego stworzony.

Fotograf z Władysławowa Marcin Andelbrat- cierpliwy, uśmiechnięty, gości mówili, że było widać jak bardzo się stara. Na efekty jeszcze czekamy, ale inne zdjęcia jego autorstwa wyglądają obiecująco.

DrinkBar na Wesele http://www.drinkweselny.pl/ - wszyscy nam odradzali, że się nie sprawdzi, a okazało się strzałem w 10! Barmanka Ewa przez całą noc do ostatniej chwili obsługiwała gości z uśmiechem na ustach, przemiła osoba. Drinki były smaczne, kolorowe i cieszyły się bardzo dużym powodzeniem.

Sala Marmas w Jastrzębiej Górze- ciężko opisać w słowach :) Piękny wystrój, cudowne dekoracje kwiatowe, przemiła Menagerka, bardzo profesjonalny personel, a jedzenia dużo i smaczne.

Iluzjonista Rafał Reszke - jego występ to bardzo miła i oryginalna atrakcja na weselu.

Suknia z salonu First Lady z Pruszcza- salon oferuje cudowne suknie. Pani Patrycja zawsze służyła radą, cierpliwa i pomocna. Odczuwało się pełen profesjonalizm.

Jeśli jesteście w trakcie organizacji swojego ślubu i wesela, to szczerze polecam wymienione osoby. My jesteśmy bardzo zadowoleni i bardzo im dziękujemy za ten wspaniały dzień!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej,
Ile płaciłaś za kwartet?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok. 1000zł, ale zrobili pełną oprawę Mszy Św. i to w taki sposób, że na koniec ja sama się rozpłakałam ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ile kosztował drink bar? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
drink bar kosztuje roznie w zaleznosci od tego czego oczekujecie, my wybralismy troszke tansza opcje za 1500zł,ale w tym byly juz wszelkie dodatki-alkohole smakowe,syropy, soki, owoce do dekoracji itp. musze przyznac,ze mimo nieco tanszej oferty zaskoczono nas bardzo profesjonalnym podejsciem do tematu :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To moim zdaniem bardzo się opłaca bo taki dringbar jest świetny! Zwłaszcza dla kobiet, które przeważnie nie lubią pić czystego alkoholu
The woods are lovely, dark and deep...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

do góry