Widok

Wróbla Staw

Wróbla Staw Temat dostępny też na forum:
Wróbla Staw to osiedle realizowane przez Inpro przy ul. Jasieńskiej w Gdańsku. Lokalizacja gwarantuje przyszłym mieszkańcom ciszę, spokój oraz bliskość naturalnych terenów zieleni. Inwestycja składa się z niskich, kameralnych budynków wielorodzinnych oraz jednorodzinnych wolnostojących oraz w zabudowie bliźniaczej i szeregowej.

Na terenie osiedla powstanie plac zabaw dla dzieci. Zostanie ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kolej metropolitalna

i kolejka metropolitalna pod domem
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 33

Akurat kolej to jest WIELKI PLUS
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajne spokojne miejsce do zamieszkania a kolej to tylko na +jak dla mnie wszedzie bedzie mozna be problemu sie przedostac
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 5

Te domy to jakaś ściema

z tego co słyszałem to do dzisiejszego dnia jeszcze jednorodzinnych nie sprzedają, a promocje zrobili do 31.10 hmmm, co prawda na stronie wrzucili pozniej info ze przedłuzaja do 31.11 tylko skąd wziasc 31 listopada ... :)
Ogólnie ja bym u nich nigdy nic nie kupil skoro klientow maja głeboko...
Polecam Hosse ew. Invest komfort, to przynajmniej powazni deweloperzy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 29

odp.

o już poprawili datę końca promocji na 30.11, jeszcze tylko jeden błąd "spacjalna jesienna oferta TARGOWA" spAcjalna". Ciekawe co takiego w sobie kryje...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dla mnie bomba

Dla mnie bomba zapoznałem sie z ofertą,ceną,dojazdem do centrum i centrów handlowych i oczywiście pracy gdzie nie mam auta :( polecam
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 14

Powstaje nowa dzielnica Wróbla Staw

doskonała lokalizacja, czyli to co najważniejsze w nieruchomościach; od początku 2015 r. przystanek kolejki 8-10 minut od domu - rewelacja; blisko do lasu; deweloper, który się nie zwinie z kasą klienta.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 11

Inpro to firma giełdowa

Jak przestanie zarabiać to zwinie sie prędzej niż z o.o.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszędzie daleko i drogo...

Kupiłam mieszkanie od INPRO na Morenowym Wzgórzu. Drugi raz takiego błędu już nie popełnię! Było miło... do czasu podpisania umowy, potem już niekoniecznie... Opóźnienie w oddaniu mieszkania do użytku drogo mnie kosztowało. Przede wszystkim jednak deweloper zaplanował za mało - w stosunku do liczby mieszkań na osiedlu - komórek lokatorskich, miejsc garażowych i zewnętrznych miejsc postojowych - ponadto posprzedawał po kilka takich miejsc niektórym lokatorom, którzy teraz nimi spekulują (bo to towar baaardzo deficytowy), a dla kolejnych lokatorów po prostu ich już zabrakło. Dzisiaj codzienne użytkowanie mieszkania jest utrudnione, ponieważ nie ma swobodnego dostępu do korzystania z posesji - trudno tu czuć się swobodnie i u siebie, jeśli nie można choćby na chwilę zaparkowac auta pod domem. Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych oraz ogólnodostępne, które powinny być zapewnione np. dla gości... gdzieś wyparowały. To zniechęca do uwzględnienia INPRO w kolejnych planach mieszkaniowych.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 27
Racja, byłem zainteresowany tym osiedlem do czasu..gdy policzyłem ile jest mieszkań i ile miejsc parkingowych. Miejsc ogólnodostępnych 5 (ciekawe gdzie zaparkują znajomi lub rodzina jak do nas przyjedzie?) , no i piwnicy brak. Przy zakupie wydaje się to zbędnym wydatkiem ale z czasem okazuje się że rower musi stać na balkonie, opony u znajomych w piwnicy a wózek dziecięcy w przedpokoju. Droga dojazdowa też trochę wąska...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak można w dzisiejszych czasach budować bloki 3-4 kondygnacyne bez wind i hali garażowej??? Rozumiem, że z pięknej antresoli na 4 poziomie mam z wózkiem dziecięcym schodzić po schodach? Do tego zimą odśnieżać i skrobać auto za jedyne 9 tys za zewnętrzne miejsce postojowe? Dla mnie inwestycja jest totalnym nieporozumieniem jak na obecne standardy. Wstyd, Inpro, że oddajecie takie badziewie licząc wyłącznie na zysk. Współczuję tym, którzy tam kupili mieszkania za tę cenę!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

osiedle w porządku, domy, zabudowa wielorodzinna - fajnie że nie stawiają tam wieżowców
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 2

W porządku na 4x5????

No to średnio na 4x1...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mi się podoba, jest nadzieja że dookoła bedzie cisza, spokój i miejsce na spacer. Przy tym dobra komunikacja - to dla mnie super.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 6

bom biedny...

i może dlatego mnie kole w oczy..
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 3

...bo INPRO to dno... ja też nie polecam tej firmy

Mieszkałem na ich osiedlu i niemile wspominam zarówno projekt, wykonanie jak i traktowanie klienta.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

żadnej jakości !!!

Brak kontroli nad budową, wymijające odpowiedzi, budynki zaprojektowane nie na polskie warunki atmosferyczne, materiały najprawdopodobniej bardzo średniej jakości, popękane okna i ściany, uszczelki wiszące na drzwiach, z założenia niezamykający się szlaban, zatrudnili najtańszych podwykonawców a szczycą się jakością! Amatorzy bardziej się starają!!!!
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 15
niestety zgadzam się, przez dwa miesiące od kiedy poprawiałam pęknięcia ścian, uwidoczniły się przy wszystkich oknach. Budynek strasznie osiada. Tereny są podmokle i prawdopodobnie budynek powinien zostać postawiony na ławach wzmacniający...ciekawe co będzie dalej
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
No ale jak to Pani sama poprawiala pekniecie:) przeciez jest Gwarancja , a budynki sa swierze wiec Inpro powinno to wykonac. Mysle ze w wypowiedzi sa jakies neidociaglosci.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kłamiesz!!! Inpro daje gwarancję na 5lat, więc napewno nikt nie będzie sam się babrał w poprawki!!!

Niestety te fora przeszukują gołodupcy którzy z racji dziury w kieszeni sieją tylko zamęt...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10
Tak, to jest to!
Pozdrawiam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7
A ja bym sie zastanowil dlaczego INPRO odstapilo od zrobienia sieci drenarskiej na osiedlu, co jest zapisane w pozwoleniu na budowe. I naprawde mysle ze kolej i samoloty to pikus w porownaniu do braku tej instalacji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Sieć drenrska na osiedlu została wykonana :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, a jak ona wyglada ta siec drenarska? drogi mieszkancu. Z tego co slyszalem to jakis czas temu tam sie skarpa osunela razem z piaskownica. Ale nie wiem czy nie jest to plota
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

lul ;)

Nieźle ktoś info sprzedał :)

Pozwolę sobię zdementowac - bloki stoją solidnie, skarpy się nie osuwają a piasek z piaskownicy nie ucieka/nie jest wypłukiwany :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

dom

Co by nie było, że wszyscy narzekają - niedawno odebraliśmy dom na osiedlu Wróbla Staw. Póki co nie mogę potwierdzić negatywnych opinii na temat Inpro (obym nie zapeszył...). Muszę stwierdzić, że nie było jakiś szczególnych uchybień jeśli chodzi o jakość wykonanych prac. Owszem było kilka rzeczy do poprawki ale Inpro dość szybko i bez marudzenia je poprawiało (również po odbiorze). Jeśli chodzi o obsługę w dziale sprzedaży - również bez zastrzeżeń. Czas pokaże czy moja pozytywna opinia nie była zbyt pochopna, póki co jednak - polecam.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4

Witam sąsiada:)

Ja odbieram w listopadzie. Mozna wiedziec co było do poprawki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak po odbiorze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez juz po odbiorze,
nie bylo duzo poprawerk, raptem dwa katy, i dwa piony z tych 'grubszych' robot.
Reszta to pitoly typu zarysowania, i tyle,a odbieralem ze specalistami- moim kierownikiem budowy i kamera termowizyjna.
Dobrze wykonane. Wszelkie poprawki szybko robia ,az z przyjemnooscia sie wspolpracuje z Inpro.
pozdrawiam sasiadow.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Architektoniczne DNO - STODOŁY!!!

Masakra, taniość i brak gustu aż bije, ja nie rozumiem jak można projektować takie stodoły, ładniejsze budynki buduje miasto na ujeścisku.... co do jakości firmy INPRO mogłem się przekonać kupując u nich parę lat temu mieszkanie, wszystkie okładziny ścian i sufitów do poprawy, okna z najniższej półki, po paru latach totalnie nieszczelne no i te WARUNKI ODBIOROWE!!!!! CZYTAJCIE UMOWĘ!!!! Odbieranie kątów prostych na zasadzie przekątnych skutkuje tym, że macie w łazience piękny TRAPEZ zamiast prostokąta... ŻENADA!!!
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 43

A co masz do stodół? Klimat jest? Jest! Więc nie ma co krytykować na siłę i niekonstruktywnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

osiedle wróbla staw

Witam , jestem mieszkańcem nowego osiedla WRÓBLA STAW MIESZKANIA. Poza urokami okolicy (las, stawy, kolejka) niestety zadowolenie z dewelopera nie jest największe. Do osób , które chcą kupić mieszkania w kolejnych etapach moje uwagi

- inpro niestety idzie po taniości nie ma nawet czujek na klatkach schodowych , piwnicy co jest już przerabiane nawet w starych budownictwach , a tu budynek z 2014 bez czujek dla zaoszczedzenia 20 zł ...
- Inpro narzuca firmę zadządzajacą osiedlem. Podczas zakupu mówili o zarzadcy spośród mieszkańców , tymczasem przy przeniesieniu własności (jestem z 1etapu) wpisują ją do aktu, nie informując o tym mieszkańców. Zupełnie przypadkiem ta firma obsluguje wszystkie budynki mieszkalne Inpro. A czynsze nie sa tanie.....
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 6

Pomoc Pani Magdaleny Ryśnik okazała się niezastąpiona!

Pani Magdalena bardzo pomogła mi w kupnie mieszkania. Poproszona o Pomoc obddzwoniłą pół firmy aby wynegocjować jak najlepszą cenę i korzystny harmonogram spłat. Pani Magdalena zawsze udzielała żetelnych informacji, była terminowa, punktualna i oddzwaniała w umówionych godzinach.

Polecam.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 30

Przestań ściemniać, Ryśnik nie zna się na swojej pracy, spóźnia się i strzela fochy.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Jasień

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Domovo (13 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje niedaleko głównych arterii komunikacyjnych Gdańska, dzięki czemu komfortowo...

Novo 30 (3 odpowiedzi)

Budynek powstanie u zbiegu ulic Leszczynowej i Gabrysiak na Jasieniu. Blisko stąd do terenów...

do góry