Widok

Wspólna jazda

Siemanko,
Jest ktoś chętny do wspólnych wypadów na bezdroża w Gdańsku poćwiczyć jazde na MTB ? ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj.
Warto zostawić jakiś kontakt, to może ktoś by się znalazł.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chętnie ale na FatBike śmigam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To niemożliwe, na FatBike nie można śmigać... co najwyżej toczyć :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idzie ost. 50km wpadło śr . prędkość 16 km/h szału niema
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro przyjemności z prędkości nie ma, a śnieg w Trójmieście bywa parę dni w roku, to po co kupować jako jedyny rower fatbajka? Wyłącznie na plażę? Odcinamy się od TPK, szosy i ddrów dla wątpliwego szyku? Ja bym sobie fata kupił jako 5, albo i 7 rower, choć zrozumiałbym kogoś kto by go wziął jak trzeci.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiaj w lesie jechałem przez bagno, ale dałem radę na 2,25".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wczoraj dałem radę po płytach meba na 1", ale za każdym razem to koszmarne przeżycie. Ale po lesie się zdarza do kilku kilometrów i nie ma problemu, choć oczywiście na 1,75 przyjemniej i efektywniej. Nie mówię, że nie można czasem pojechać po nawierzchni odbiegającej od przeznaczenia roweru, ale dobrze jest, gdy rower jeździ głównie w zgodzie ze swoim typem. Jak się ma jeden rower, to warto się zastanowić po czym masz zamiar jeździć najczęściej i po czym w drugiej kolejności. Jak masz rowerów 7, to bierzesz ten najbardziej pasujący do bieżącej wycieczki. Dlatego fat wydaje się dziwaczną ekstrawagancją, z wyjątkiem zapalonych plażo i śniegocyklistów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiaj mi się śniło, że jadę po piachu ale to był śnieg. Nie zwróciłem uwagi na rower i opony :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No pewnie. Piacho- błoto- i śniegocyklistom polecam psa. Ale uwaga: jest to rozwiązanie droższe niż fatbike, szczególnie w eksploatacji :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślałem, że fatbajki wtranżalają surową wołowinę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Rower elektryczny (6 odpowiedzi)

Jaki rower elektryczny do spokojnej jazdy kupić. Czy dokupić osprzęt elektryczny do starego...

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

do góry