Widok

Wspólne bieganie

Dąbrowa Bieganie Temat dostępny też na forum:
Cześć!

Czy ktoś z Was ma ochotę na wspólne bieganie?

Biegam systematycznie od dwóch miesięcy, 3-4 razy w tygodniu po ok. 6-8 km, dychę mam już za sobą i pierwsze zawody biegowe też, ale planuję pokonywać dłuższe odcinki (11-15 km) i potrzebuję motywatora oraz nowych tras :)

Biegam raczej średnim tempem (5km - 28m:57s / 10km - 1:06:57, czas z początku grudnia), nie zależy mi na biegaczu, który pobiegnie ze mną ramię w ramię, jak ktoś biega trochę szybciej to też lepiej, będzie większa motywacja ;)

Zauważyłam, że na Dąbrowie i Karwinach sporo osób biega, więc może ktoś, tak jak ja, potrzebuje towarzystwa na trasie? Od razu nadmienię, że trening jest treningiem - bez gadania i rozpraszania TYLKO MOTYWACJA, więc jeśli ktoś liczy na wspólne plotkowanie - to nie ze mną :)

Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć!

Ja akurat chętnie pobiegam z kimś kto zna okolice i pokaże kilka ciekawych tras biegowych.
Na dąbrowie mieszkam od niedawna i znam tylko trasę na wieże radiową, ale za to chyba wszystkimi możliwymi ścieżkami :)
Biegam na tyle na ile czas pozwala. Nie jestem typem profesjonalnego biegacza, biegam raczej rekreacyjnie, motywując sam siebie do szybszych i dłuższych dystansów. Ostatnio staram się wypełniać postanowienie noworoczne i biegać częściej tj. ok 4 razy tyg.
Jest motywacja i są chęci! Jakby co zapraszam na wspólny bieg!
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Biegam raczej po asfalcie, wieczorami, wszystkie możliwe konfiguracje na trasie Dąbrowa - Orłowo (kółeczka na Karwiny, albo trochę dalej w zależności od nastroju, bieg w dół, a z powrotem trajtkiem :P), robię też kółeczko Rdestowa-Chwaszczyńska-Dąbrowa Centrum. Po lesie nie biegałam i chyba jeszcze nie jestem na to gotowa. Pewnie jest wiele piękniejszych i bardziej atrakcyjnych tras po lasach itd., niż te, które wskazałam, ale będę je "atakować" na wiosnę, przy lepszej pogodzie.

Odezwij się do mnie na maila w wolnej chwili, może uda nam się umówić na wspólne bieganie: emka1504@o2.pl :)

Pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karwiny

Zenit (16 odpowiedzi)

Osiedle Zenit powstanie w rozwiniętej pod względem infrastruktury dzielnicy - w otoczeniu nie...

czynsz SM KARWINY (35 odpowiedzi)

Czy moglibyście napisać mi ile płacicie za czynsz w mieszkaniu ok.60 m2 na 4 osoby?

Nowe Karwiny (4 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w dzielnicy Karwiny, a więc w okolicy, gdzie od lat istnieje rozwinięta...

do góry