Widok

Wspólne muzykowanie

Hobby Temat dostępny też na forum:
Witajcie,
Poszukuję chętnych osób do wspólnego muzykowania. Gram na akordeonie, ale potrafię też na pianinie. Akordeon przeżywa obecnie swój renesans i można na nim zagrać niemal każdy gatunek muzyczny. Chętnie pograłbym klasykę polskiego i zagranicznego rocka, muzykę z Amelii, SDM, Mozila, ballady rockowe, Adele i inne covery etc czyli wszystko co wpadnie w ucho. Pobawimy się muzyką.
W składzie widziałbym gitarę akustyczną, skrzypce czy flet ale jestem otwarty. Jak nie spróbujemy to nie będziemy wiedzieli czy jest fajnie.
Nie martwię się też na zapas salą do prób. Przy akustycznych instrumentach można pograć na chacie a jak sąsiedzi wygonią to w plenerze. Jak coś pięknego zacznie powstawać pomyślimy o sali.
pozdro
Paweł (Orunia Górna - kilka kroków od pętli tramwajowej)
pablotoja1(małpa)wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jakieś bliższe informacje nt. Twojego doświadczenia - szkoła muzyczna? gra z nut? improwizacja? na jakim akordeonie grasz? w jakim wieku jesteś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
28 lat, I stopień muzycznej także z nutami sobie radzę. Częściej jednak improwizuję. Gram na klawiszowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za dodatkowe informacje :) napisze na maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdybyś za jakiś czas szukał salki to polecam salę w Gdyni - Urban Sound, aleja Zwycęstwa 36/106 niedaleko SMK Wzgórze św. Maksymiliana. Nie dawno otwarta, nowy sprzęt, cena za godzinę 25zł/h.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
od Twojego ogłoszenia minęły dwa lata. Czy coś wyszło ze wspólnego grania? Pytam bo chętnie przyłączyłbym do takiej kapeli.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, na czym grasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem gitarzystą klasycznym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Nie wiem czy to w temacie ale poszukuje wraz z kolezanka gitarzysty aby przygral nam kilka kawalkow kościelnych podczas 50-lecia zawarcia ślubu . 24.10.2015

Email kontaktowy ania.faltynowicz@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Orunia Górna

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

do góry