Widok

Wspólne zrzucanie balastu - partner/ka

Oliwa Temat dostępny też na forum:
Nazbierało się trochę tego balastu i z chęcią się go pozbędę. Najchętniej na siłowni, na spacerach i na rowerze. Nie przepadam za aerobikiem, a biegać niestety nie mogę. Jeśli ktoś chciałby wspólnie wziąć się do roboty, to zapraszam! Nie ważne czy facet czy kobieta (jak ja:)) wspólnie możemy się motywować.

Jestem z Oliwy. Mam czas po południu i w weekendy. Może Calypso?
Co Wy na to?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzymam kciuki i czekam na update z postępów.
U mnie tylko rower stacjonarny i dieta.
Liczę na to, że po powrocie do pracy pójdzie jak po maśle.
Powodzenia w osiąganiu celu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki:),
wolałabym jednak realne wsparcie...szkoda.
Ale również trzymam kciuki. Z doświadczenia wiem, że rower stacjonarny może dać świetne efekty, (mój miał nawet wbudowana grę!:)).
Trzymam mocno kciuki za Twoja dietę, bo ona niestety najważniejsza, (a z tym u mnie ciężko;)).
Powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To od tej gry nazbierało się trochę balastu?Jak będę miał widok na dłuższy spacer to się odezwę..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A właśnie chciałam napisać do Ciebie i przypomnieć o obiecanym spacerze :). A balast teraz się przydaje. Przynajmniej wiatr mnie nie zdmuchnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem dlaczego nie możesz biegać ale jeśli chciałabyś poćwiczyć 2 razy w tygodniu w sekcji samoobrony na Przymorzu napisz bielnar@interia.pl
Wiek i aktualna sprawność fizyczna nie stanowi żadnego problemu :-)

Umawianie się na spacer z nieznaną osobą przez internet jest obarczone pewnym ryzykiem. Radzę o tym pamiętać.
Wspólne ćwiczenie w klubie czy sekcji jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem.

Ćwiczenie w sekcji samoobrony oprócz poprawienia kondycji może się przydać w jakiejś sytuacji kryzysowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie czytałem że wiatr powalał drzewa.To ile Ty grałaś na tym rowerze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rower niestety odstawiony. Czeka na przegląd...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak naprawdę o rowerze można myśleć w kwietniu.
Niestety żeby rower redukował mam wagę trzeba jeździć bardzo intensywnie codziennie około godziny. W praktyce może to być trudne do realizacji.

Radzę kupić skakankę.
Tanie skakanki z żyłki są w Auchanie, sznurkowe skakanki są nieporozumieniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego może to być trudne do realizacji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo ogólnie postanowienia wbrew pozorom nie są łatwe w realizacji. Zwłaszcza te noworoczne :-)
Możemy to łatwo sprawdzić :-)
szuszu postanowiła na początku stycznia poprawić kondycję
Mamy koniec stycznia i tu potrzebna jest szczera odpowiedź na pytanie
Czy szuszu coś w tym kierunku faktycznie robi i ma pierwsze efekty czy chęci starcza jej tylko na wstawienie wypowiedzi na forum.

Zasadniczo brakuje czasu żeby codziennie poświęcić go na jazdę rowerem zwłaszcza jak się ma rodzinę i obowiązki. Odkłada się jeden trening potem drugi w efekcie nie robi się nic. To tak jak z wejściówką na siłownie bez określonych dni i godzin treningu. Coś wypada myślimy pójdę jutro itd.

Optymalnie jeśli mamy możliwość dojazdu rowerem do pracy i nie ma wymówki żeby tego nie zrobić
Dobrą motywacją są też ćwiczenia w grupie, jeśli mamy wyznaczony termin i płacimy za zajęcia. Nikt nie lubi marnować pieniędzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tak robię.
Do i z pracy rowerem, dziś także :)
Zatem wystarczy chcieć i móc.
Najlepiej trening połączyć z codziennością, a wtedy nie potrzebujemy dodatkowego wolnego czasu na aktywność.
Powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zasadniczo też dojeżdżam do pracy rowerem ale nie dzisiaj :-)

Tegoroczna zima zachęca do jazdy ale mimo wszystko lepiej zrobić przerwę i zająć się przygotowaniem sprzętu do wiosny.

O kontuzje łatwo a jak przyjdzie lepsza pogoda może być przykro jak trzeba będzie przymusowo wypoczywać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trudno się z Tobą nie zgodzić.
Tym bardziej, że nadgarstek swoje już przeżył.
Aczkolwiek jak odmówić gdy temperatura sprzyja, a warunki jedynie sprawiają abyś dał z siebie więcej? :)
Rower obrywa podwójnie, to fakt, a sezon chciałam zakończyć w październiku, nie dałam rady ;)
Tak bywa z postanowieniami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"szuszu postanowiła na początku stycznia poprawić kondycję
Mamy koniec stycznia i tu potrzebna jest szczera odpowiedź na pytanie
Czy szuszu coś w tym kierunku faktycznie robi i ma pierwsze efekty czy chęci starcza jej tylko na wstawienie wypowiedzi na forum."
szuszu napisz ile ważyłaś i ile teraz ważysz.:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja od grudnia korzystam z komunikacji miejskiej ale szczęśliwy z tego powodu nie jestem. Powrót na rower planuje w marcu. Niestety rower wymaga poważniejszych napraw i muszę wygospodarować na to czas.

Jeśli już to może szuszu niech nie pisze ile ważyła tylko ile jej ubyło. Niby ta sama informacja ale jednak dyskretniejsza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nawet jeśli dziś waży tyle samo?
Nie ważne ile dziś tylko ile w kolejnych miesiącach ubędzie.
Zima słabo motywuje do ruchu, a pierwsze wiosenne słońce sprawi, że człowiek sam wyjdzie pobiegać, na rower, rolki, etc.

Mój rower chciałabym podkręcić.
Maks już z niego wyciągnęłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teoretycznie masz rację ale ...
Każdy powód jest dobrym usprawiedliwieniem żeby odłożyć wysiłek który ogólnie dla większości ludzi nie jest przyjemny.
Tego typu akcje na forum z reguły kończą się na dobrych chęciach.
Taka jest natura ludzka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wysiłek tylko na początku do przyjemnych nie należy.
Z czasem organizm domaga się więcej i chce więcej.
Zatem dlaczego odmawiać sobie tej przyjemności? ;)
Szkoda jedynie, że ludzie tak łatwo się poddają, odpuszczają.
I jezdzić, biegać samemu trzeba...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sam chodzę na siłownie 2 raz w tygodniu ale do impuls fitnes niedaleko CH Oliwia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Jak tworzyć dzwonki do połączeń (3 odpowiedzi)

Pierwsza usługa dzwonków komórkowych do pobrania została stworzona w Finlandii w 1998 roku i...

gra poland (3 odpowiedzi)

Rozumiem Twoje pragnienie i doradzę Ci sprawdzenie źródła i zagranie w kasynie online...

Kontuzja kolana - poszukuję doświadczonego fizjoterapeuty. POMÓŻCIE!!! (28 odpowiedzi)

Witam, bardzo proszę o pomoc. Trzy mies. temu doznałam kontuzji kolana z uszkodzeniem...

do góry