Widok

Wspólny_sąsiedzki_Grill_ognisko?

Witajcie sąsiedzi... :-)

Co powiecie na integrację sąsiedzką? Wspólne grilowanie i piwkowanie?Data i miejsce do uzgodnienia.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 26
Bywają takie na Storczykowej 16-18....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 26
bardzo dobry pomysł :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 26
Wspólne chlanie pod blokiem na oczach dzieci i sąsiadów, potem darcie pyska do rana. Ubodzy tak mają....Ciekawa forma rozrywki;-)
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 4
Wiesz to z autopsji? Jeśli tak, to współczuje Twoim dzieciom.
Ubogim pomagam, jeśli chcesz to przyjdź z rodziną na obiad.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 26
ubogi to ty jesteś w życie towarzyskie ,żal mi ciebie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 22
Na naszym osiedlu mieszka sporo nowych osób, które nie znają swoich sąsiadów. Myślę, że fajnie byłoby zorganizować takie spotkanie, nie mówię o " chlaniu " jak to określił jeden z forumowiczów, tylko o kulturalnym spotkaniu przy ognisku bądź grillu. Oczywiście z dziećmi, bo to one mają największą radość z pieczenia kiełbasek :)

Jedno piwko integracyjne nie zaszkodzi.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 25
jak będą dzieci to ja dziękuję, wrzask mam codziennie pod oknami
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 1
~marek - też kiedyś byłeś dzieckiem i zapewne też wrzeszczałeś więc zastanów się zanim coś napiszesz,
no chyba że nie miałeś dzieciństwa to oczywiście współczuję !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 25
pomysł świetny ale podejście niektórych sąsiadów jest wręcz odrażający... Takie typowe marudy dzieci piwsko wrzaski.. szkoda słów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 21
Jesteśmy za!
Bardzo fajny pomysł!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 21
Kiedyś jak nie było bloków na Irysowej to były grille integracyjne :) dzięki tym spotkaniom ci którzy mieszkają w domkach na Irysowej to się znają mówią dzień dobry pomagają sobie itd. Obecnie nie ma takiego miejsca żeby zrobić grill i żeby komuś nie przeszkadzało :( smutne ale taka jest rzeczywistość kiedy pojawiają się bloki znika społeczność. ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 22
moim zdaniem na tej dzielnicy jakiekolwiek życie towarzyskie nie istnieje. niestety
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17
A może wspólne sprzątanie??
To co się stało z Kalinową i Azaliową to tragedia, pełno śmieci, psich odchodów. Po osiedlu fruwają resztki styropianów, papiery itd.
Dzieciaki wracające ze szkoły rozgniatają małe pudełka z mlekiem i mają z tego niezłą zabawę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 16
Widzialam dzis w sklepie ogłoszenie, ze sprzatanie bedzie w sobotę....akcja z okazji Dni Ziemi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 15
ooo, ciekawy pomysł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15
Będzie okazja do zorganizowania spotkania w ramach Dni Sąsiadów:
http://www.gdansk.dnisasiadow.pl/

Plus jest taki, że dostaje się pakiet startowy z gadżetami ułatwiającymi organizację imprezy, a do tego po napisaniu sprawozdania można wygrać nagrodę - w ub. roku był to bon do Leroy-a.

Minus - że ktoś musi się podjąć organizacji ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
Taki gril sąsiedzki z okazji tych dni sąsiadów odbywa się cyklicznie na Storczykowej 14/16/18..... dobra impreza a organizacją tego zajmowała się była wspólnota, Teraz jest nowa wspólnota i chyba ją to przerośnie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Inne tematy z forum Karczemki

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry