Widok

Wszystko od początku do końca według planu

Jak widzę że ktoś narzeka na nie istniejące problemy to mam wrażenie że uwierzył w dobrą zmianę.

Dzwi zamówione drzwi wstawione, futryna zabudowana co więcej.

Polecam
Moja ocena
Nowy Horyzont kategoria: Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne
obsługa: 6
 
asortyment: 5
 
przystępność cen: 6
 
czas realizacji: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jestem miło zaskoczony poziomem dobrej obsługi tej firmy. Przykro mi jest jednocześnie czytać negatywne opinie firmy meblarskiej która usilnie wbija się na rynek gdyński. Obsmarowując każdą konkurencje na lewo i prawo.
Wszystkie komentarze oczerniające zostały zgłoszone do administracji, ale co z tym zrobią to już ich sprawa, ja wyrażam swoje zadowolenie z usług montżu drzwi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Widzę, że jest pan pracownikiem firmy, który symuluje "zadowolenie z usług". Normalny klient tak by się nie troszczył o opinie jakiejś kiepskiej firemki.
Fakty są takie, że firma się nie wywiązuje z umowy i ma klienta gdzieś
Ja podaje fakty. U mnie sprawa się ciągnie już prawie 2,5 miesiaca.
Tak się zachowuje normalna firma?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panie meblarz z gdyni, czy jak panu tam na imię. Atakuje pan tę firmę od dłuższego czasu, ale jest pan na tyle nie ostrożny pozostawiąc tak wiele śladów swojej działalności że postanowiłem się tym zająć i trochę panu poprzeszkadzać.

Być może robicie średnie meble w zabudowie do kuchni ale zabudowy futryn wogóle nie potraficie realizować, co relacjonujecie na wielu opiniach Waszej Konkurencji. Proszę teraz pamiętać że każda Wasza nowa Opinia którą wystawicie z którego kolwiek z poprzednich komputerów będzie zauważony i nie pozostanie bez odpowiedzi.

Gdyby tego sytuacja wymagała, posty będę zgłaszał administratorom poszczególnych portali jako niepożądane. Od siebie dodam opinie Waszych obecnych kientów, do których już mam kontakty i zrelacjonuje je tak jak to przystało na wasz poziom, bardzo wprost.

Chciałbym wam życzyć wszystkiego dobrego, ale to nie możliwe. Sami psujecie atmosfere, więc nawołuje tylko o rozsądek bo konsekwencji nie unikniecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę iść dodawać swoje bzdurne komentarze gdzie indziej.
Ten żałosny Nowy Horyzont dalej nie skończył u mnie prac. Już 3 miesiące.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry