Widok

Wybieg dla psów

Jestem ciekawy opinii czy wg mieszkańców przydałby się na Stogach wybieg dla psów ,gdzie pieski mogłyby swobodnie pobiegać ?? Co chwile powstaje kolejny plac zabaw dla dzieci ,na którym bawi się kilkoro dzieci lub częściej stoi pusty . Niemam nic przeciwko dzieciom ani placom zabaw ,ale fakt jest taki ,że na Stogach więcej jest ludzi starszych i szkoda patrzeć ,że te place zabaw nie są w pełni wykorzystywane.
Będąc od kilkunastu lat mieszkańcem, zaobserwowałem ,że dużo osób zarówno młodych jak i starszych spaceruje z psami ,których to na dzielnicy wg mnie jest sporo. Myślę ,że fajnym pomysłem byłoby by w jakimś miejscu powstał wybieg dla psów ,gdyż tak naprawdę nigdzie te pieski nie mają swego miejsca a spuszczenie psa grozi mandatem. Nie raz widziałem starszą Panią czy inną osobę z pieskiem zaczepianą przez S.M. Dzięki temu może by też nie było tyle samopas biegających psów gdyby miały miejsce gdzie się wybiegać.Co o tym myślicie??? Niedługo rusza budżet obywatelski więc można by było coś zrobić dla czworonogów ze Stogów ,których jest sporo.Oczywiście w miejscu takim , w którym nie przeszkadzałoby to innym mieszkańcom.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz mieszkają starsi, ale zaraz młode pokolenie się tam wprowadzi ;) place dla dzieci też są potrzebne.
Ale prawda.. wybieg dla piesków też by się przydał :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

szkoda pieniędzy na wybieg dla psów, na tej dzielnicy trzeba remontować drogi i chodniki oraz stawiać ławki dla osób starszych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Zastanowiłeś ile kosztowałby taki wybieg dla psów? Myślę, że nie są to pieniądze, które wywróciłyby budżet miejski.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Orientowalem sie ,ok.35 tys. koszt calkowity.Taki orientacyjny koszt byl w innych miejscach.Wiec mysle ,ze tak jak gdzie indziej powstawaly takie wybiegi z budzetu obywatelskiego to i tutaj moglby powstac.O ile poparli by projekt mieszkancy...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Drogi też, jak najbardziej :) a co ławek brakuje? no bez przesady.. :D na plażę spacerek, wokół Stawu teraz piękny teren.. po co ławka przy ulicy? ;) żeby posłuchać tramwaju czy jak? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuję poprzeć któryś z projektów obywatelskich dotyczących wybiegu dla psów na Stogach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Stogi

Hostessy/Modelki!!! STOGI!!! Atrakcyjne Wynagrodzenie!!! 3000-8000!!!!!!!! (6 odpowiedzi)

HOSTESSA - Super praca, wysokie zarobki i regularne zlecenia! Poszukujemy pełnoletnich...

Lekarz pediatra - szukam (10 odpowiedzi)

Witam, do jakiego pediatry z rocznym dzieckiem się zapisać? Możecie kogoś polecić?

Sposoby ogrzewania domu (50 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was stosuje do ogrzewania pompę ciepła?? Zastanawiam się jak to wygląda w...

do góry