Widok

Wybielanie zębów w White&Beauty

Bardzo proszę o pomoc, czy ktoś słyszał coś na temat tego gabinetu??? Gabinet mieści się na ul. Pniewskiego 3 we Wrzeszczu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam, jestem bardzo zadowolona, miło, szybko i bezboleśnie, wszystko mi wytłumaczono. efekt też super, nie mam się do czego przyczepic, polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A czy efekt wybielania sie utrzymuje?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wybielalam zęby w lutym 2013roku. Przekonała mnie cena ,gdyż na gruponie kosztowało to 99zl. Nic nie doplacalam,wzięłam najtańsza lampę. Efekt mam do dzisiaj. Ząbki rozjaśnily mi sie o 12 tonów,ale to kwestia kosci zęba. Moja zawsze była biala ale przez zaniedbanie sciemniala. Wybielanie pomoglo mi wrócić do mojego odcienia. Natomiast jesli ktos ma swoje zabki naturalne ciemniejsze niz sniezno biale to nigdy nke uzyska powalającego efektu jak z ekranu. Takie rzeczy mówią panie w salonie od razu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam Ci wybrać się do http://chatkamoniki.pl/jak-dbac-o-zeby-po-ich-piaskowaniu/ nie będziesz żałować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłem na zabiegu, efekt naprawdę fajny a jak długo się będzie utrzymywał zobaczymy, ponoć do 2 lat.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam tam na zabiegu i jestem bardzo zadowolona, miła obsługa, profesjonalne podejście, fajne promocje, polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez balam wczoraj. faktycznie efekt super, wzielam tansza i slabsza lampe bo nie chciałam mieć mega białych zebow i jestem zadowolona. pytanie tylko jak długo utrzyma się efekt?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakie to sa koszta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam wizytówke...z rabatem....100....150zł.....ja sie wybieram w marcu na wybielanko...dzwoniłam tam miła pani odebrała...531 265 720 udziela wszystkich info
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedź http://chatkamoniki.pl/jak-dbac-o-zeby-po-ich-piaskowaniu/ szybki i bardzo skuteczny zabieg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie polecam, straszny ból i zapalenie dziąseł po zabiegu, efekt krótkotrwały- 2 miesiące
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 12
Wiem jedno tak tanio nie da się wybielić zębów,a te opinie super i fajnie
to nic innego tylko marketing "szeptany"
Pozdro
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ja bylem na promocji i jestem zadowolony z efektu i mile Panie :) Pani malaruk sie pewnie nie podoba , ze nie zrobilem zabiegu za 800zł u niej :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie się zgadzam ! Wczoraj byłam z koleżanką na wybielaniu w Bydgosczczy. Wykupilysmy groupon i na miejscu dopłaciłysmy 70 zł za tą drugą "lepszą" metodę. Gabinet faktycznie przyjemny, estetyczny a Panie mile. Juz po pierwszych 15 min było widać efekty (kiedy pokazano mi lusterko) i w momencie zejscia z fotela bylam zadowolona z efektu (byl naprawde widoczny) Kolezanka miala jeszcze bielsze niz ja. Minelo ok 1 h i efekt zniknal ... zaznaczam ze przestrzegałam wszystkich zasad obowiązujących po wybielaniu. Krótko po zabiegu przy sprawdzeniu odcienia zębów poinformowano mnie ze az 17 odcieni. Może przez pierwsze 10 min, kiedy zęby były naświetlone, nic poza tym.. Tragedia. Nie polecam !!!!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4
Tak to jest jak idziesz do kosmetyczki, która robi wybielanie nielegalnie. Na borowanie chodzisz do piekarza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Gdyby wybielanie było nie legalne już dawno wszystkie salony w Polsce, całej Europie i w Stanach byłyby dawno zamknięte.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zabieg wybielania zębów jest zabiegiem stricte estetycznym, tak więc może go wykonywać zarówno dentysta jak i kosmetolog po odpowiednim szkoleniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja uważam inaczej u mnie zeby wybieliły się właśnie w tym gabinecie o 10 odcieni i utrzymuje mi sie do tej pory. Moj stomatolog powiedział, że wszystko zależy od kości, że zęby wybielają się do uwarunkowań genetycznych wiec jesli masz kobieto ciemną kosc to genetyki nie przeskoczysz. A ja salon polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
No jasne, że cudów nie będzie jeśli genetycznie masz ciemne zęby, ale nawet w takim przypadku czasem widać niezły efekt. Mojej koleżance mówili zawsze dentyści że ona ma ciemny kolor kości więc wybielanie niewiele da, ale zaryzykowała i poszła do tego salonu na Pniewskiego i naprawdę było widać różnicę. Sama się zastanawiam czy się tam nie wybrać bo słyszałam dużo pozytywnych opinii
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Efekt zabiegu uzależniony jest przede wszystkim od możliwości genetycznych, stylu życia oraz aktualnego odcienia (wielkości przebarwień). Każdą metodą można wybielić zęby tylko do genetycznie uwarunkowanego koloru kości. Natomiast im większe są przebarwienia na zębach (papierosy, kawa, herbata, wino, coca-cola) tym wnikają głębiej i trudniej jest je usunąć. Przebarwienia nie tworzą się w ciągu jednego dnia, jest to efekt wieloletnich zaniedbań lub stosowania używek dlatego czasami po prostu niemożliwe jest ich całkowite usunięcie, szczególnie podczas jednego zabiegu, który trwa godzinę. Jednak nawet już po jednym zabiegu jest zdecydowana różnica i u osób o dobrym odcieniu początkowym (niedużych przebarwieniach) wystarczająca. Jeżeli natomiast ktoś podejmuje takie działania to warto powtarzać zabieg aż do usunięcia wszystkich przebarwień i uzyskania oczekiwanego czy maksymalnego efektu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
potwierdzam, u mnie efekt też bardzo szybko zniknął - 1 dzień. W sumie mam naruszone szkliwo, a efekt końcowy mizerny. Nie polecam Whie&zBeauty, szkoda kasy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
A możesz określić dokładniej co robiłaś na zasadzie "zgodnie z zaleceniami przez godzinę", bo dla mnie jako dla osoby będącej w temacie to czas śmieszny. Nie pisze o nich ani pozytywnie, ani negatywnie (choć w sumie nie wiem czy nie powinnam, w końcu to w pewien sposób konkurencja dla miejsca, gdzie pracuję, a im więcej klientów u nich tym mniej u mojej szefowej). Nie mniej uczciwość zawodowa nie pozwala mi przejść nad tak sformułowanym postem do porządku dziennego. Tak jak napisałam konkurencja na rynku jest, była i będzie, ale pisanie bzdur aby ją oczernić to przesada (jak dla mnie). Nie można zamiast pisać bzdury na temat konkurencji, napisać nawet nie "podkładając" się z oficjalną reklamą, że byłam w innym gabinecie i jest lepiej???? Ale prościej jest napisać, że super ale w sumie dno. I co uważasz, że poprzez tak sformułowany post (zawierający dodatkowo bajki dla ludzi będących w temacie) pozbawi ich klientów a tobie ich przybędzie? Niektóre osoby piszą tu o marketingu szeptanym, a same uprawiają go w najlepsze tylko w tzw. czarnej formie. I co to ma dać?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja byłem, oczywiście zadowolony po zejściu z fotela, białe ząbki. Nawet chętnie chciałem polecić, ale niestety zdążyłem wrócić do domu, a efekt powiedziałbym zerowy, poza kilkoma przebarwieniami. Nie zdążyłem nic zjeść i wypić. Niestety na następne wybielanie wybiorę się do dentysty. Jeśli efekt będzie podobny to podaruje sobie wybielanie. Może faktycznir to zależy od kości.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
dokładnie zgadzam sie z opinia. bylam dzis, w szczecinie. obsluga przemila, efekt? nie ma zadnego. z takimi zebami z jakimi przyszłam z takimi wyszłam. nie polecam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Może masz tylko takie wrażenie, przecież wiadomo że zaraz po zejściu z fotela widać większą różnicę, bo pamiętasz jeszcze kolor swoich zębów sprzed wybielenia i masz porównanie. Potem po prostu się przyzwyczajasz do nowego koloru i moze dlatego nie widzisz już tak dużej różnicy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie zgadzam się. Byłam u nich 5 miesięcy temu. Wzięłam tą lampę Beyond i jestem bardzo zadowolona. 699 zł to tanio? wydaje mi się, że to rozsądna cena. Jak ktoś ma bon rabatowy i zapłaci mniej to jeszcze lepiej. Taką obrali drogę promocji, że czasem rozdadzą jakieś bony. Teraz robią jakieś konkursy na swoim profilu na facebooku, gdzie wybielanie zębów jest w nagrodę. I chwała im za to. Ja im bardzo dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi by bylo szkoda dac 800zl tu zrobilam za 170 i jestem zadowolona, jakby mnie bolalo to pewnie mialabym inne wrazenia ale u mnie bylo lajtowo.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze jescze ktos napisze cos bo maja promocję do konca maja i bym skozystała. Efekt wybielenia wiadomo zalezy od kości i koloru wyjściowego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem po wybielaniu w White&Beauty około 1h i efekt jest słabiutki, jak zeszłam z fotela to niby jedynki o 2tony się wybieliły, natomiast kły o jakieś 4tony to jak teraz patrze w lusterko to mam wrażenie że już wszystko wróciło do poprzedniego stanu, no jedynie teraz nie mogę jeść i mam nadwrażliwe zęby. nie ma co marnować zębów POZDRAWIMA
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Witamy,
Konkurencja nie jest zadowolona z naszych działań promocyjnych, skoro skłania się do pisania takich komentarzy. Wcześniej tu nie zaglądaliśmy, ale należy to zmienić i bronić dobrego imienia firmy. Jeszcze nigdy w naszej karierze nie było tak, że efekt zaraz po wybielaniu zębów wynosił 2 odcienie. Co do nadwrażliwości, jeśli ktoś ma odsłonięte szyjko zębowe to może wystąpić, ale zanika w ciągu do 24h po zabiegu. Nasi klienci stosunkowo rzadko do tej pory się na nią skarżyli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłem jakiś czas temu na zabiegu w promocyjnej cenie i jestem zadowolny z efektów bo u mnie się wybieliło o 10 odcieni, dokupowałem na miejscu jakiś preparat do podtrzymywania efektów i używam go jak widzę, że efekty zaczynają schodzić. Zastanawiam się nad pójściem jeszcze raz bo chciałem dojść do bieli jaką się widzi u znanych ludzi w tv, ale nie wiem czy efekt będzie jeszcze lepszy niż za pierwszym razem, był ktoś może 2 razy na laserowym wybielaniu tutaj lub gdzie indziej?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
chłopie, ogarnj się! Spróbuj jeszcze raz takiego wybielania a będziesz miał taką nadwrażliwość że na dworzu nie będziesz mógł mówić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
mialam przebarwienia od fluoryzacji z podstawowki i odcien zoltych zebow
ja robilam plastrami z rossmana kuracja 14 dni albo 7 juz nie pamietam..5 lat minelo a moje zeby sa biale..

i nie piszcie mi prosze ze zeby mi wypadna
ja tylko informuje o mojej metodzie, nikomu nie narzucam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wybielanie zębów w White&Beauty polecam

Hej!!!
Ja również zdecydowałam się skorzystać z zabiegu wybielania ząbków w gabinecie White&Beauty.
Z zabiegu jestem zadowolona bo widzę efekty a to jest ważne!! :) Zabieg jest całkowicie bezbolesny na świetnej jakości sprzęcie - potwierdzam!
W razie pytań pytajcie chętnie odpowiem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Hejka

Wiesz moze cos wiecej o tej metodzie? tzn czy ona nie niszczy zebow i czy jest bezpieczna- cena jest niska jak na wybielanie zebow. Dlatego sie zastanawiam czy placac 99 zl nie zrobie sobie jakiejs szkody ;)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Napiszę swoją ogólną opinię na temat wybielania,nie związaną w podanym tytule gabinecie.Po pierwsze,to każdemu zęby wybielają się inaczej,bo każdy z nas ma inny odcień zębów.Efekt końcowy zawsze jakiś jest,ale nie koniecznie zadowalający pacjenta na dłużej
Zaponmniałam dodać,że przed wybielaniem należy zrobić skaling najlepiej z piaskowaniem zębów.Jeżeli chodzi o wrażliwość zębów to jedni ją mają drudzy nie-też wpływa na to kilka czynników-jednym z nich są odsłonięte szyjki zębów.Zęby leczone kanałowo nie wybielą się tą metodą,a wypełnienia jeżeli są,będą jeszcze bardziej widoczne i trzeba liczyć się z ich wymianą.A co do utrzymania efektu,to już zależy od nas samych-czy palimy,czy dobrze czyścimy,czy chodzimy na skalingi...
Jeżeli chodzi o cenę to stomatolog ma z tego bardzo duży zysk,zależy tylko na jakim sprzęcie-lampie pracuje i do tego jaki ma żel wybielający.A z tego co mi wiadomo,to składnik preparatu wybielającego jest ten sam,tylko różne firmy-rózne ceny...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spoko bezbolesny zabieg( a obawialem sie po doswiadczeniach kolezanki z wybielania), fajne zabki i w dobrej cenie :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem zapisana juz na zabieg w czwartek, wiec dam znac jak to jest z tymi bialymi zebami w whitebeauty
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
korzystałam ostatnio z wybielania w White&Beauty i wygląda to tak: siadasz, dostajesz na palec taką gabeczkę żebyś sobie wsmarowała aktywator, później pani nakłada taki silikonowy osłaniacz w usta i nakłada żel, powtarzamy to 3 razy, odrazu po zabiegu efekt był całkiem niezły pomimo, że jak powiedziała pani wykonująca zabieg-nie będzie u mnie dużego efektu bo zęby są w miare białe, natamiast po zjedzeniu obiadu (trzeba stosować 3 dni biała dietę) ktry składał się z kalafiora ziemniaków i białego mięsa-pierś z kurczaka, efekt jakby znikł...zęby przed obiadem były o wiele bielsze, reasumując stan wyjściowy był powiedzmy na 6, po wybielaniu na 2 a po obiedzie wrócił na 4-5...?! Jakbym zapłaciła normalnie 500zł za to to bym sie wkurzyła, miałam z poromocji za 99zł więc można przeżyć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja wybielałam zęby w salonie w Warszawie jakieś dwa miesiące temu i jestem zadowolona. Przed wybielaniem miałam dość żółte zęby m.in ze względu na palenie. Efekt jest super i cały czas jest widoczny. Sam zabieg był bezbolesny, później nie miałam problemu z dziąsłami ani z nadwrażliwością zębów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłem wczoraj w salonie we Wrocławiu na wybielaniu akceleratorem halogenowym i na razie efekt jest zadowalający. Zobaczymy ile czasu się utrzyma. Póki co staram się stosować do "białej diety" ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez bylam we Wroclawiu, sama mam dosc biale zeby i widze, ze rezultat jest troche inny tam w gabinecie a inny w swietle dziennym, poza tym nie kazdy zab sie rownomiernie wybielil, ale to juz chyba taki urok -zmieniam paste i ide po jogurt...:P, napisze za kilka dni czy efekt sie utrzymuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłem ( na Pniewskiego) zobaczyłem, zrobiłem i zdobyłem to com chciał...jestem bardzo zadowolony z zbaiegu - widze duza roznice na +, mialem prawie biale, teraz jest super biel jak po praniu :)...pozdrowienia dla przemiłej Pani, która wykonywała zabieg od Adasia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie rozumiem czemu ludzie wybielają zęby. Nie lepiej o nie odpowiednio dbać? Przecież to niszczy szkliwo, poza tym nie ma najlepszego wpływu na zdrowie....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Tez prawda, najlepiej po prostu dbać o zęby, ale niestety niektórzy mają z natury żółtawą kość zęba i w takim przypadku tylko wybielanie pomoże ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam gabinet white&beauty - wybielałam zęby przed ślubem i jestem bardzo zadowolona z efektu, gabinet czyściutki i wszystko profesjonalnie!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
świetny gabinet! byłam tam półtora roku temu i efekt dalej widoczny :) tylko profesjonalne wybielanie w takich salonach jak w&b się opłaca - teraz można zgarnąć zniżkę na zabiegi zobaczcie na stronie http://white-beauty.pl/pl/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wybielanie jest widoczne (ale bez efektu WOW) jednak TYLKO zaraz po wykonaniu zabiegu. Dosłownie na 2gi dzień zęby zaczynają "szarzeć" Mimo ściśle stosowania się do wytycznych z każdym dniem efekt zanika. Białą dietę stosowałam tydzień czasu (dłużej nie było sensu skoro efekt znikł)bardzo restrykcyjnie, właściwie bardzo mało jadłam i to jedynie białe rzeczy jak np . ryż, piłam tylko wodę. Po tygodniu od wybielania nie widzę właściwie żadnych efektów. Niech mi nikt nie mówi, że przyzwyczajamy się do odcienia zębów. Zęby albo są albo nie są białe. Kiedyś wybielałam zęby metodą nakładkową żelem zakupionym u stomatologa- efekt utrzymał się bardzo długo, bo kilka lat Wystarczyły niespełna 2 tygodnie i efekt rewelacyjny - aby go podtrzymać wystarczyła wybielająca pasta do zębów. Teraz, biorąc pod uwagę, że przez jakiś czas paliłam chciałam szybko przywrócić pożądany kolor zębów. Jednak wybielanie tą metodą w gabinecie white&beauty jak dla mnie mija się z celem. Jest po prostu nieskuteczne. Dodatkowo na grouponie skracają czas o 5 min na każdym z 3 cykli nakładania żelu. Nie polecam!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
zgadzam się, że też z 2 lata temu wybielałam zęby metodą nakładkową u dentysty i efekt był super. Po wybielaniu w white&beauty efekt przestał być widoczny po dwóch dniach. Salon w którym byłam w Gdańsku mało przyjazny, miałam wrażenie, że od początku wszyscy są informowani tylko o tym że mogą się dobrze zęby nie wybielić....Chyba największy problem polega na tym, że to nie jest stomatolog, który podpowie jak przygotwać zęby odpowednio do wybielania. Rzem ze mną na wybielaniu była młoda dziewczyna, która na pytanie kiedy ostatnio była u stomatologa odpowedziała że nie pamięta , na to pani poinformowała ją, że jak ma ubytki to może po wybielaniu dostać zapalenia miazgi...i co wybielanie przeprowadziła Jak dla mnie jest to karygodne bo nie można robić zabiegów w takich przypadkach mówiąc młodemu klientowi chyba 19 lat, że to jego problem. Ogólnie nie polecam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zabieg wybielania może spokojnie wykonywać kosmetolog po odpowiednim szkoleniu, ponieważ jest to zabieg typowo estetyczny a nie leczniczy. Przed zabiegiem należy udać się na kontrolę do stomatologa, aby upewnić się czy nie ma żadnych przeciwwskazań, o czym klient jest informowany przez infolinię oraz może przeczytać w formularzu przed zabiegiem. Podstawą do wybielania są zdrowe i oczyszczone zęby. Jeżeli ktoś nie zadba o to wcześniej, a mimo uprzedzeń o ewentualnych konsekwencjach świadomie decyduje się na taki zabieg, mimo niespełnienia tych warunków robi to na własną odpowiedzialność. Wiele nieporozumień wynika niestety z braku świadomości na temat prawidłowej pielęgnacji zębów, niestosowania się do zaleceń oraz błędnego pojmowania zabiegu wybielania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja także byłam i gorąco polecam wszystkim, którzy chcą w krótkim czasie cieszyć się uśmiechem śnieżnobiałym niczym z reklamy! ;)
Niskie ceny i profesjonalizm, nie ma się co wahać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pije strasznie dużo herbaty, co negatywnie odbija się na moich zębach :( Dlatego zaryzykowałam i poszłam na zabieg. Biała dieta była dla mnie straszna, ale wytrzymałam. Przebarwienia zniknęły i zęby, zrobiły się o kilka odcieni bielsze. Więc w moim przypadku wybielanie w White&Beauty było skuteczne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
A ja również zastanawiam się zabiegiem w tym gabinecie, bo słyszałam pochlebne opinie, a cena również jest zachęcająca.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Miesiąc temu zdecydowałam się na wybielanie zębów w White&Beauty i przyznam, że efekty przerosły moje oczekiwania.
Nie wiem na jak długo będę się cieszyła takim śnieżnobiałym uśmiechem, ale myślę, że warto.
Miałam dość mocno przebarwione zęby od kawy i herbaty, a teraz po żółtych plamach ani śladu! ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też polecam wszystkim, bo tez wybielilam w wite and beauty, efekt utrzymuje się już drugi miesiąc, a sporo kawki piję ;) nic nie bolało, poza tym cena! Warto - serio! :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie się utrzymuje juz kilka miesięcy, dlatego planuję powtórzyć, żeby zęby były jeszcze bielsze :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Efekt dobry, niestety obsługa nie zbyt :/ . Pani mówi jak by siedziała tam za karę. Oskarżycielskim tonem.
No niestety jak się płaci takie pieniądze to nie tylko usługa powinna być na najwyższym poziomie ale obsługa też. Miło nie było. Brak wisienki na torcie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez bylem w whitebeauty w Gdansku i jak , dla mnie obsluga super - bardzo mila i usmiechnieta, wszystko jasno tlumaczy - ale moze trafilem na inna Pania albo dla facetow jest inna :) z samego zabiegu jestem bardzo zadowolony i maja fajne promocje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam tam kilka tygodni temu i jestem mega zadowolona. Obsługa miła, wszystko mi wytłumaczyli i w ogóle bez stresu. Efekt naprawdę fajny i widoczny. Namawiam właśnie mamę żeby też poszła bo ma przebarwienia od papierosów i narzeka na to strasznie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam jasne zęby, ale chciałam mieć białe. Przemęczyłam się 3 x 15 minut...
Wzięłam droższą lampę za dopłatą 69 zł. Niestety zupełnie bez sensu. Ogólnie mówiąc to chyba najgłupiej wydane pieniądze w moim życiu.
Efektu dosłownie żadnego. Jestem mego wkurzona, bo teraz przez 14 dni nie mogę pić kawy, jeść niczego co barwi zęby. Są one bowiem bardzo odwodnione po zabiegu i chłoną kolory potraw.
To chyba kara za próżność :) Nie dość, że zmarnowałam czas i pieniądze to jeszcze nie mogę jeść tego na co mam ochotę. Jeszcze okaże się, że zamiast wybielić zęby je sobie przyciemniłam.
Wydaje mi się, że efekt będzie widoczny u osoby, która ma ewidentnie zmieniony kolor zębów, np przez palenie. Osoby z jasnymi zębami niech raczej nie oczekują efektu bieli.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witamy,
Wybielanie zębów polega na utlenieniu przebarwień, które pod wpływem różnych czynników (najczęściej diety) wchłonęły nasze zęby. Jesteśmy, więc w stanie wybielić zęby do jego naturalnego koloru. U osób, które mają ich mało efekt wybielania nie będzie tak duży, jak u osób, które mają ich dużo. Biała dieta związana jest z każdą profesjonalną metodą wybielania zębów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Absolutnie odradzam. Sama przed kupieniem wybielania przeczytałam wiele opinii, w większości były negatywne ale jednak chciałam zaryzykować. Dziewczyna, choć chciałoby się napisać dziewczynka, wykonująca zabieg bardzo miła ale zdecydowanie za bardzo skupiona na sprzedaży dodatkowych usług. Na sam koniec wciskała mi i pacjentce obok pastę za 150 zł (za jedyne 99zł w dniu zabiegu!). Pani przed nie umiała odmówić. Dodatkowo na początku chciała wymusić na mnie piaskowanie i nie rozumiała że bardzo źle znoszę ten rodzaj zabiegu i nie zdecyduje się na niego u kogoś innego niż u zaufanego dentysty. W tym samym czasie zabieg był wykonywany u jeszcze jednej osoby, niestety nie słyszałam dźwięku wymieniania rękawiczek..
Pierwsze nałożenie preparatu zupełnie nieodczuwalne, 15 minut minęło szybko. Kolejne było już nieprzyjemne, asystentka kilka razy uraziła dziąsła igłą. Trzecie to już koszmar, szczęka mi dygotała, dziąsła paliły, nadmiar żelu spływał do gardła. Okropny ból dziąseł cały dzień po zabiegu (który skończył się o 11 rano), następne dni nic nie mogłam jeść z bólu, mycie zębów było istnym koszmarem.
Ale to co dla większości najważniejsze - czyli efekt - asystentka oszukuje przy sprawdzaniu koloru początkowego (pewnie dlatego że jak efekt jest mniejszy niż o 3 tony od zapisanego w karcie przysługuje prawo reklamacji). Mój kolor był na poziomie 8 czyli mogły zmienić się maksymalnie o 4 tony, przy czym asystentka powiedziała że do najjaśniejszego w zasadzie nikt nie dochodzi do tego koloru. żeby więc uniknąć opcji że mniej niż 3 odcienie zapisała w karcie 12-14.
Dodatkowo przed zabiegiem zapytałam o dopłatę do lampy halogenowej, Pani powiedziała żebym wypełniła formularz i porozmawiamy, oczywiście tego nie kontynuowała - musiałam się prosić o użycie mocniejszej lampy. Pewnie jakbym wzięła opcje z lampą led było by na co zgonić słaby efekt.
Zęby były ładne błyszczące ale zdecydowanie nie wybielone.
I uprzedzę wątpliwości - nie mam zębów odpornych na wybielanie - wybielałam wcześniej metodą domową i efekt był super.
Teraz chciałam coś lepszego i niepotrzebnie wydałam kasę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
hej, a czy slyszal ktos z was cos o preparacie do wybielania zebow ibright? tutaj sa ciekawe opinie: http://medtutor.pl/forum/ibright-szok ale chcialabym poznac zdanie kogos kto to przetestowal na sobie:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
iBright to jeden z najlepszych produktów na rynku wybielających zęby. Warto sprawdzić iBright gdzie można kupić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Normalnie szczotkujesz ajoną i w kilka tygodni sytuacja wygląda całkowicie inaczej. Zęby nie wymagają cudów, tylko zwrócenia uwagi na podstawy i wtedy swoje cele zrealizujecie. Jednak nic nie dzieje się natychmiast.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Analogicznie. Po prostu ajona, zdrowe podejście do szczotkowania, systematyczność i wtedy efekty powinny być super. Tak to było u mnie, wszystko udało się naprawić i barwa jak na razie nie idzie w złym kierunku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja tam wolę nakładkowo wybielać w domu,płacę 150zł za żel dr martin schwarz i na jakiś czas mam spokój
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://gabinethigieny.com/oferta/wybielanie/ tutaj masz dobry gabinet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdy nie osiągniemy takiego efektu robiąc wybielanie samemu tak jak u specjalisty, wybielanie w dzisiejszych czasach to nic innowacyjnego, można to zrobić niedrogo i bezboleśnie, sam długo szukałem dobrego studia w Poznaniu i w końcu znalazłem gabinet wybielania Piękny Uśmiech.
Rewelacyjna obsługa i pełen profesjonalizm.
Możecie sami poczytać na http://www.piekny-usmiech.pl albo telefonicznie umówić się pod nt tel. 509 180 160
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety niewiele mogę powiedzieć na temat tego miejsca. Jednakże stosowanie odpowiedniej pasty do zębów jak np. https://www.shop-dent.pl/pl/c/Czarna-pasta-do-zebow/1545 pomoże nam w uzyskaniu pięknego i białego uśmiechu. Jednakże musimy pamiętać o tym, że przez takie nałogi jak palenie czy nawet dużą ilość pitej kawy, dodatkowo trzeba będzie przygotować się na walkę z przebarwieniami:). No ale, któż odmówi sobie kawusi:).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja się zastanawiam nad zakupem takich pasków wybielających. Ktoś z was stosował?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o wybielanie zębów paskami to tylko i wyłącznie paski marki Crest, ponieważ są liderem w tym segmencie. Produkt pochodzi z usa, także jest super jakość. Hollywood smile to super sprawa. Przed wybielaniem zębów należy pamiętać o odkamienieniu zębów oraz stosować białą dietę po skończonej kuracji. Od jakiegoś czasu stosuję ten rodzaj https://paski-wybielajace.com/produkt/crest-3d-professional-effects-14-szt/ są to paski professional effects kuracja 7 dniowa i poprawia ona biel zębów o kilka tonów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na stronie jest dobry przegląd zabiegow wykonywanych w gabinetach stomatologicznych
https://lekmedklinika.pl/jak-poprawic-estetyke-usmiechu-przeglad-zabiegow-w-gabinetach-stomatologicznych/

Za pomocą wielu z nich mozna poprawic estetykę.

Sama obecnie mam licówki na 6 zebach z przodu oraz jestem bardzo zadowolona. MOze nie jest to niewielki koszt ale uśmiech wyglada o wiele lepiej niż wcześniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie słyszałam ale mogę powiedzieć kilka dobrych słów o klinice do której chodzę, bo kilkukrotnie natrafiłam już na nieprzyjemnych dentystów którzy narobili mi szkód.. A teraz chodzę do Elektoralna Dental Clinic i jestem zachwycona. Bardzo ładne, klimatyczne miejsce i wykształcone osoby. Aż by się chciało tam pracować, ale niestety dane mi tylko być stałą klientką :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Sukienki na wesele w Trójmieście- gdzie? (56 odpowiedzi)

Hej, dziewczyny tak jak w tytule- gdzie w Trójmieście znajdę sklep z sukienkami na wesele? W...

Jaka suszarka do włosów? (36 odpowiedzi)

Czy możecie polecić suszarkę, która jak najmniej niszczy włosy i jednocześnie szybko suszy? Moja...

Gdzie kupić dobrej jakości eko jedzenie? (4 odpowiedzi)

Gdzie kupujecie eko jedzenie? Mam na myśli sklepy online, nie lidla bądź biedronkę :)

do góry