Widok

Wycięcie trzeciego migdałka + nacięcie błon bębenkowych, gdzie najtaniej?

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Poproszę podajcie ceny ile płaciłyście za zabieg i gdzie bo konsultację mamy dopiero na lipca a syn traci już słuch i nie chcemy tak długo czekać.
Dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
2.000 zł w Chirurgi Jednego dnia Gdynia-Dąbrowa ul. Sojowa, czas oczekiwania ok 2 miesiące
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to był sam zabieg wycięcia trzeciego migdałka czy razem z podcięciem błon bębenkowych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wycinanie 3go migdałka+ podcięcie bocznych+paracenteza ( nacięcie błony bębenkowej)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szpital wejherowo 2400
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Dąbrowę, u nas miały być same boczne, ale e dniu zabiegu okazało się, że i trzeci do usunięcia. 2000 za całość i dziecko zostaje na noc w szpitalu, co jest jednak ważne, bo mogą zawsze podać kroplówkę, przeciwbólowe, w Swissmedzie wypisują tego samego dnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ola, a płaciłaś całość prywatnie czy miałaś część kwoty zrefundowaną na NFZ? bo wiem że tam jest taka możliwość ale z tą refundacją dłużej się czeka :/

Dziś byłam na Zaspie i o dziwo zabieg (tylko po skierowaniu, syna nie brałam bo myślałam że jest tam tak jak na Polankach że wpisują najpierw w kolejkę do konsultacji) wypisali na początek czerwca, gdzie na Polankach dopiero konsultacje mieliśmy mieć w lipcu a od konsultacji znowu się czeka na zabieg kilka miesięcy, paranoja

Słyszałam że na Zaspie to "rzeźniki" pracują :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moja siostra wycinała na Zaspie i nie narzekała :) czerwiec to bardzo szybko. Jak we wrześniu szukałam to wszędzie około roku, na Zaspę się nie dodzwoniłam ale tam podobno mieli zamykać oddział i wcale nie zapisywali z tego co słyszałam. Zadzwoń na Dąbrówkę, czasami ludzie rezygnują i może można wskoczyć na czyjeś miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Całość płaciliśmy prywatnie czyli 2.000 zł, lekarz mi powiedział że nie mu już opcji częściowego dofinansowania przez NFZ z powodu "trudnej" sytuacji w funduszu. Spróbuj jeszcze na AM, my zapisywaliśmy się w listopadzie i termin na NFZ dostaliśmy na maj( niestety nie mogliśmy tak długo czekać bo Mała bardzo słabo słyszała dlatego zdecydowaliśmy się robić pryw)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja w zeszłym roku czekałam na Polankach na konsultację miesiąc, a zabieg mieliśmy 2 dni później :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój syn miał wycinane migdałki na Zaspie rok temu, mojej siostry córka miała tydzień temu i jesteśmy zadowolone. ona czekała 2 miesiące.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
25 lutego robimy tympanometrię po leczeniu aerozolem i syropkami i po wyniku badania podejmę decyzję czy będziemy czekać do czerwca czy będę kombinować szybciej. Trochę żałuję że nie miałam z sobą syna na Zaspie bo może termin byłby jeszcze krótszy ;)

Tak z ciekawości jakie miały wyniki słuchu Wasze dzieci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamasynkow a czyścisz porządnie nosek? Moja córka (w listopadzie skończyła 5 lat) ma ten sam problem. Miała przez trzy miesiące co dwa tyg przedmuchiwane trąbki słuchowe, syropki (xyzal, aerius), aerozole (nasonex, nasomentin) i nic. Lekarz kazał mi ciągle czyścić nos, mimo tego, że nie miała kataru. W ogóle nie chorowała. Psikałam jej wodą morską w aerozolu 1-2 razy dziennie. We wrześniu miała wycięty migdał i czyszczone uszy. Po zabiegu tympanometria wyszła ok. Niestety nie na długo. Jakiś miesiąc czy dwa później znów było źle. Jakoś przez przypadek w rozmowie okazało sie,się, że źle czyściłam jej ten nos. Pokazał nam jak- Położyć dziecko na brzegu łóżka z głową zwisającą i wlać do każdej dziurki po 2 ml soli fizjologicznej. Na szczęście moja córka uwielbia wszelkie psikadła do nosa i to też polubiła. Datę następnego zabiegu mieliśmy na 20 lutego (zakładanie drenów w uszy). Potem wpadłam jakoś w necie na sinus rinse. Pokazałam jej filmik na yt i zajarała się, że chce. Zadzwoniłam do naszego lekarza, czy w tym wieku to bezpieczne i powiedział, że tak ale ona pewnie sobie nie da. Kupiłam tańszy odpowiednik fixsin. I płuczemy nos dwa razy dziennie. Sama się upomina :) Po dwóch tyg od odkrycia tego cudownego wynalazku nagle tympanometria wyszła ok nawet przy małym katarze. Byłam w szoku. W środę byliśmy znów na tympanometrii i na kontroli u laryngologa po skierowanie na badania przed zabiegiem, ale zabieg odwołany, bo jest ok :) W życiu bym nie wpadła, że to płukanie nosa takie ważne. No i jak prawidłowo trzeba to robić. Podaj maila to podeślę Ci nasze wyniki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zulusa@o2.pl

Tylko u nas migdał zachodzi już trochę na trąbki słuchowe.
Jeśli chodzi o czyszczenie noska to młody ma 4 lata i od kiedy nauczył się tylko smarkać to bardzo porządnie to robi, jak dorosły :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nasz też podobno zachodził i bezpośrednio po przedmichiwaniu trąbek bad wychodziło spoko a tydzień później już nie. I tak co tydzień... okazało się, że wycięcie nic nie dało. Smarkać potrafi mój dwulatek ;) Też myślałam, że to wystarczy, ale tu chodzi o przepłukiwanie zatok :) https://m.youtube.com/watch?v=T-t-7ws3Dr4
Później podeślę maila.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dopiero teraz miałam czas aby tu zajrzeć ale i tak nie mam czasu przestudiować Waszych wyników bo mam remont w domu i za chwilę spadam stąd. Dzięki, odezwę się jak będę miała więcej czasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wycięcie migdałka oraz podcięcie błony bębenkowej wyonywaliśmy w szpitalu w Wejherowie najpierw prywatnie byliśmy u Pana Dr który pracuje w Wejherowie a potem to już chwila moment i byliśmy po wszystkim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy może ktoś mi napisać czy da się jakoś przyśpieszyć termin wycięcia migdałków ze względów, że mały coraz gorzej już znosi dolegliwości z tym związane, wszędzie gdzie nie dzwonię to koniec roku :( ??
a jeśli prywatnie to jakie ceny ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Swissmedzie 3270 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A głowa ma zwisać twarzą w dół czy w górę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jaki wozek wybrac? (71 odpowiedzi)

Dziewczyny jaki wozek wybrac? 2w1, 3w1? Jakiej firmy polecacie? Rodze w wrzesniu :)

gdzie usg prywatnie 3w1 brzuch tarczyca i piersi (29 odpowiedzi)

Witam jak w temacie Potrzebuje namiary gdzie zrobie usg prywatnie - cały komplet - chodzi mi o...

7latek nie chce czytać (33 odpowiedzi)

Mój syn mimo znajomości wszystkich liter nie chce czytać. Nie umie,nie chce złożyć wyrazu w...

do góry