Widok

Wycinka drzew przy cmentarzu.

Czy ktoś wie czemu wycinają drzewa przy cmentarzu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tamtej części będą grobowce dla bogatych.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mozliwe ze bdz tam parking.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wycinają drzewa bo mogą. Weszła ustawa "dobrej zmiany" ;/
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kieckowi czekali na "dobrą zmianę" i mają w d... nasze środowisko naturalne oraz wygląd naszej wsi. Pewnie postawią kolejny bilboardy jak na działce bliżej Rębiechowa. Tam też był las i trzeba było wyciąć, żeby postawić te "piękne" witacze.
Podziękujcie w kościele w czasie niedzielnej mszy.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

Anonim ten las jest prywatny.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do zeszłego roku czy prywatny las/ogród czy nie, trzeba było zapłacić za zgodę na wycięcie drzew nieowocowych. Teraz można bez zgody, więc niejedno drzewo poleci :(
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety, dobra zmiana w kolejnej odsłonie. Mam nadzieję, że Szyszko za to co zrobił polskiej przyrodzie odpowie przed trybunałem stanu. Przepisy zmienimy, gospodarkę odbudujemy, straty w przyrodzie są nieodwracalne.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 11

A drewno do kominka kupujesz ? No ciekawe skąd ono pochodzi?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

W którym miejscu jest dokładnie ta wycinka?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Między kościołem,a cmentarzem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można poprosić o dokładny adres?
+ czy dysponują Państwo jakimiś zdjęciami?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Proszę podjechać i zobaczyć , działkę przy kościele.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koła kościoła. Las w okolicach Banina też wycinają, niedługo nic z tego lasu nie zostanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, nie kupuję. Wycinanie drzew jest głupotą. Dookoła trąbi się o smogu, gdy dom stoi przy lesie wzrasta jego wartość, na spacery chodzimy do lasów, parków. Powszechna wycinka drzew ma jeden cel: załatanie wielkiej dziury budżetowej. Każdy normalny nie godzi się na wycinkę drzew, na niszczenie polskiej przyrody
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

do poczytania: http://www.uratujciedrzewa.pl/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

No faktycznie drzewa przy drodze zwiększają bezpieczeństwo! Brawo ekomłoty!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

dobra zmiana, powiększają kościółek
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

A niszczenie przyrody to nie grzech? Jak księżulo to tłumaczy?
Tam gdzie teraz stoją bilboardy też niby miał być powiększony cmentarz, a powstało co powstało. Kasiorka leci, a proboszcz środowisko naturalne ma głęboko w d...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

a co proboszcz ma do tych drzew?? to nie ziemia kościoła ino prywatna. A Ty anty-pisie (w końcu się przyznajesz to nicku) bujaj wora w swoim doborowym towarzystwie równych internetowych krzykaczy i prowokatorów:)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

a i jeszcze jedno- przypomne, że za PO po kryjomu chciano sprzedać lasy państwowe i z tych pieniędzy spłacić żydów jako reperacje wojenne (zresztą nie słusznie), pzdr zdrowo myślących
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5

To kolejne kłamstwo o sprzedaży lasów państwowych. Dyskusja,zupełnie jawna, toczyła się nie o lasach lecz o socjalistycznym przedsiębiorstwie pod nazwą Lasy Państwowe, no ale PSL nie pozwolił ruszyć swojego królestwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Te lasy nie należały do kościoła.
Tereny pod kościół, parking, cmentarz należały do osób prywatnych. I to właśnie oni darowali te ziemie, aby mogla powstać parafia. Więc kierowanie wycinki pod adresem proboszcza jest niesłuszne. Zapraszam do wydziału ksiąg wieczystych aby sobie to sprawdzić.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

koles z anty ma racje. prawica u nas to bolszewickie metody i techniki dzialnia: przemarsze, miesiecznice, strachy na lachy, pochodnie i kibole/ bandyci stadionowi. to wszystko co maja do powiedzenia. plus kosciol kat. jako wielka trwoga i budowanie strachu.
Polska wtedy jest wielka kiedy chroni swoje zasoby przyrodnicze, a ludziom którzy chca tu mieszkac i pracowac (a sa np. emigrantami) to umożliwia. a swoich obywateli, zwłaszczy tych z mniejszości chroni. błotni pomyloni, spokoj
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Dokładnie tak - to była darowizna pod budowę Kościoła wiele wiele lat temu. Dlatego też lasek PRZED cmentarzem został wycięty ( bo był tam kiedyś i przed cemntarzem). Ustawa pozwala obecnie na takie manewry. Szkoda drzew i estetyki, ale to już decyzja właściciela.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie lasek i ziemia były i są prywatną własnością i nic nikomu do tego jak właściciel postępuje.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Proponuje moderowi na dozywotnie zbanowanie antypisa, za szerzenie polityki nienawisci, wszechobecne chamstwo w swoich postach, obłude i obrażanie każdego kazdeko kto ma inne zdanie niż ten koles. Jego wypociny nie wnosza doslownie niczego chyba ze zamierzony zamęt i irytacje. Pzdr zdrowo myslacych
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

ta,no właśnie.bolszewizm przemawia przez miszke kiszke.zbanowac,zabronić,wyrzucić ,a las wyciąć ,bo prywatny.weź się wał.ma rację anty.anty pozdro
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

człowiek głupim się nie rodzi, głupote nabywa widać..... jaki bolszewizm, o czym ty piszesz?? daje obiektywną opinię, co ma piernik do wiatraka?? wydaje mi się, że ty to tak naprawdę także anty-pis, bo twoja retoryka nie wnosi nic normalnego do dyskusji- tak jak jego. Rozchodzi się o las, który jest własnością prywatną, więc jesszcze raz- CO MA KSIĄDZ do tego? ustawa jest źle dopracowana, bo daje możliwości cwaniakom, ale kiedy rozdzodziłoby się o twoje to jak najbardziej- moje to mogę wycinać. Tacy jak ty widzą wszyysko co sie dzieje na innych podworkach, natomiast od swojego- wara. Napisz coś mądrego w końcu,a nie powielasz tylko nic nie warte wypociny
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

W miejscu wycinki powstanie parking, podobno zamiast tego nieutwardzonego przy kosciele.. To nie wina ksiedza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

czemu ludzie są tak głupi i krótkowzroczni? jasne, wytnijmy wszystko, zabetonujmy, po co nam drzewa, przecież tylko spadają i zabijają ludzi. Wyrżnijmy , spalmy, a na ich miejsce zbudujmy parkingi, mrówkowce, biedronki i lidle
czemu ludzie patrzą tylko na czubek własnego nosa?
ja rozumiem, że jeszcze do niedawna ludzie mieszkający na wsi nie mieli w ogóle świadomości przynależności do jakiegokolwiek państwa, dla nich ich światem i państwem była ich wieś. Ale wydawało mi się że te czasy krótkowzroczności i ignorancji dawno minęły.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Parking przy kościele to ciekawe dla kogo? Za ile tygodni zobaczymy tam kolejne piękne witacze jak na działce bliżej Rębiechowa?
Komu ten las przeszkadzał? Wytną wszystko, a później zdziwienie, że przy każdym deszczu są lokalne podtopienia i wiatry coraz silniejsze. I na spacery zamiast do lasu to do Biedronki. Brawo dobra zmiano.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przepraszam biadolacych z czego zbudowane macie dachy swoich domow
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

dla tych przyjeżdżają do kościoła w niedzielę i blokują okolicznych mieszkańców
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

onon, no właśnie rozchodzi się o to że tacy jak ty niczego nie rozumieją ;) chodzi o zrównoważone, ograniczone MĄDRYM PRAWEM gospodarowanie naturalnymi zasobami ziemi. Ludzie to szarańcza która dla zysku zrobi wszystko i ta garstka mądrych która niestety jest w mniejszości musi trzymać w kagańcu MĄDREGO PRAWA tę większość.

Parafrazując żeby co poniektórzy zrozumieli: ściśle kontrolowana wycinka drzew na potrzeby budownictwa, opału, przemysłu meblowego etc przy ponownym zalesieniu powierzchni - TAK

niekontrolowane wycinki drzew typu ta żenada pod kościelny parking czy inne reklamy, bez rekultywacji - NIE
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

w zamian będzie las reklam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odezwal sie rozumny krzysiek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Krzysio wycinka drzew przy cmentarzu to niszczenie przyrody a budowanie ochydnych szeregowców w baninie to coś wspaniałego. Rewelacja
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzieki bardz za kilka slow poparcia.

do bolszewikow, ktorzy jako patrioci spod czerwonej gwiazdy są za niszczeniem ojczystej przyrody: mnie zbanowac, glowe se zbanuj. ty ciul wiejski jestes, czy bandzior stadionowy? jedno i drugie źle kończy

glos wolny, wolnosc ubezpieczajacy
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

A ciekawe gdzie bedziemy parkowac jak zniknie ten tymczasowy parking?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

bomba anty.ja znam kiszke muszle.to ciul raczej,taki kijoplotek niegrozny
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

No proszę antypisie. Nie wiem kto ciebie popiera, ale patrząc na twoje ,, łapki" to jest tych osób tyle co kot napłakał. Jadem aż kipisz. Jesteś antyspoleczny, nie potrafisz spokojnie sie wypowiedzieć. Widać koryto się tobie odsunęło i nie masz co chlapać. Dlatego nadrabiasz to mały człowieczku jęzorem. Twój KOD jest tyle wart co twój sposób wypowiedzi.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Antypis i ten drugi uczepili sie jednej frazy i ja ciagle miela ozorem. Ten co mnie bodajze zna to naprawde ma wybujala wyobraznie. Idzcie sie poskarzyc waszej carycy merkelowej, reprezentujecie soba poziom rowny waszym wypowiedziom- czyli zaden. Biadolicie non stop to samo- az tak maly zasob slownictwa macie? Wracajcie lepiej do siebie, bo miedzy spoleczenstwo sie widac nie nadajecie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Do gościa co się kardynał zowie- jegomość na tym forum nic dobrego nam nie powie. Z antypisem posty pisze, bo z koryta chlapią chciwie. Jeden bluzga tu od strony, antypisie biją dzwony. Pochyl czoło z kardynałem, bo was dwóch zmieszamy z ,,kakałem".
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

a skad wiecie ze sa z kodu? a moze wy jestescie misiewicze. znacznie gorzej; jak ktos przyzwala na niszczenie walorow przyrodniczych, a u nas w baninie, tak slabym i brzydkim pod tym wzgledem, w szczegolnosci - to musi miec cos z deklem.

prawica nie obraza. dobre. to sa mega specjalisci w obrazaniu. i odwazni tylko w grupie. pamietam jak skini na zaspie zawsze odwazni byli tylko w grupie. jak byli w 2-3 to spierd. przed nami az sie kurzylo. anty-pzdr
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Tak było.skipy na morenie,bandyci stadionowe , też odważni byli w grupie. A tak to slabiaki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wojtek, poszukaj sobie wątki w których wypowiada się ,,antypis front'' . A co do ,, skinów'' jak ich było 2-3 to was było pewnie w grupie 20. Dobre.
Ustawa dot wycinki drzew nie powinna wejść w życie - takie jest moje zdanie.
Tyle że cały temat dotyczy proboszcza i jego rzekomej wycince.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

rozumiem, że na niedzielne msze parafianie będą mieli zakaz wjazdu na tej "nowy parking" ? ;) jeśli tak to faktycznie nic z ksiedzem nie ma wspólnego...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kusiek i kiszke. jednak jest troche popierajacych anty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

no i?? napisze, ze mam wiecej niz on? ale nie o to chodzi- można w normalny sposob swoje zdanie oznajmic, a nie jechac tak chamskim jezykiem jak on, jeden bedzie za tym, drugi za tym i ok, ale nie ten to musi bluzgać na każdego niemal bez powodu. Brak mu ogłady, a przede wszystkim kultury, pisze o Polakach wolności?? żarty jakies. Facet nie wie jak normalnie się wypowiedziec, to jedzie po ludziach jak nie z jednej strony to z drugiej, nie wnoszac do żadnej z dyskusji konkretów ( można sobie przejzec forum i zobaczyc jego wypociny). Jak dla mnie to zwykły prowokator- prosty przykład- w jednym z wątków był jak najbardziej za KODem i gnoił kazdego który miał inne zdanie; w innym watku karta sie odwrocila i pisał "kij z KODem", o czym to świadczy?? Zwyczajnie jego celem jest podburzanie internautów i przeciwstawianie ich między siebie. Kazdy z nas ma inny swiatopaglad, ale co nie którzy nie potrafią NORMALNIE tego uszanowac i pisza o miodzie, wiochmenach, ciulach, bolszewiźmie, kibolach itp, nie majac poparcia dosłownie w zadnej z tez. pzdr zdrowo myslacych
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie każdego stać na PIĘKNY, WSPANIAŁY, OGROMNY, DROGI dom. Niektórzy mogą za to sobie kupić mieszkanie w OHYDNYCH (nie "ochydnych") szeregowcach. I też są szczęśliwi. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

darowali w XVII wieku? a teraz gdzie są?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam nadzieje, ze osoby odpowiedzialne za te rzeź drzew sczezna na raka - najlepiej płuc. Płakać sie chce na ten widok, a wasze dzieci będą chodziły w maskach gazowych, bo niedługo nie będzie czym oddychać. Brawo wy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
jezu,miszke czy jak tam.ales walnol kleksa.dlugie i cieniutkie.ja tez nic do antypis nie mam.kolo ma styl.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

sr*ntypis zwołał chyba swoich pseudoopłacanych kumpli:) alescie załosni:) rajcowac sie i podziwiac typa, ktory jest zwyczajnie imbecylem- łał:) fakt macie styl:):) banda degeneratów i przygłupów:):) prawda w oczy kole widzę. Nare ćwoki
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

no widzisz, ale znajda sie tacy anty, rob i inni, co nie potrafia sie wypowiedziec, wiec co najlpiej w takim wypadku robic? rzucać bluzgi i fałszywe oskarzenia. Banda równych intelektualnie sobie, Dajmy im spokoj, bo nie warto strzepic nerwow na takie szuje, pzdr
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

boze, tyle slow wsparcia. chyba od czasow gdy lalismy we 3, 10 skipow na przymorzu, tyle wsparcia nie dostalem. dziekuje braciom z piekla, ale tez i dobrym chrzescijanom.

do kiszki i tego jeszcze jednego ze sluzb informacyjnych kremla: wolna Polska jest i czuwa. i liczy rabane drzewa, misiewiczow i przejazdy kolumn przedstawicieli kremla w Polsce ktorzy łamia wszelkie zasady. a u nas na wsi łapie durniow jezdzacych 70 w obszarze uspokojonego ruchu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

anty na prezydenta.jest ciągle wakat.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

anty, przez ciebie znow pada snieg. przez ciebie jest bloto i jeziorko na pszennej, przez ciebie mam rozwolnienie bo tylko 7 pączkow zjadlem. a, i korki tez przez ciebie i twoich kumpli z piekla. a keszke meszke chce dobrze; dobrej zmiany chce, dobrego dnia, dobrego samopoczucia i kazdemu generalnie robic dobrze... Anty jestes zlo wcielone. ale takich tu trzeba.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

antypis front przestał bluzgać. Cud, normalnie cud.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

też wolę czupurnych walczakow niz lizusow wchodzących w pupke.anty to gość fajnie stukniety.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

anty sr*nty i banda oszoiłomów ubzdurała coś sobie i plotą to samo w kółko:) co tam w Berlinie? jakie rozkazy? aaaaa hejt na Rosje zapomniełem:) wy to jednak macie p******e w tych głowach, pisać coś co nie ma pokrycia w rzeczywistości:) ile kaski do kieszeni już wpadło za hejtowanie praktycznie każdego tematu jakiego sie chwycicie??;) więc to jest to towarzystwo o którym anty kiedyś sie tak rozpisywal; o tych lodach, miodzie uuuuuuu co tam jeszcze...... nie próżnujecie chłopaki:) może merkelowa na forum sie pojawi nie długo:) toz to wasz płatnik chyba:) aaaa zapomniałłbym- jak za starych czasów- kwiiiiiiii kwiiiii:) to wam pozostało
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

jest taka zasada- napierw cie lekcewarza, potem wysmiewaja, nastepnie z toba walcza, a na koncu przegrywaja:) szach mat lewaki
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

brawo heszke. takich nam trzeba. zapraszamy na zebranie ONR Banino. wygnamy lewakuw z Banina. o dacie zebrania jeszcze napiszemy. Tylko wielka Polska, tylko wiara katolikicka i wiara w Boga ustzegą nas przed zbrodnirzami komnistycznymi. Juz niedlugo dzień zołnierzy Wyklentych, będziesz? jest nas narazie 4 ale bedzie wiecej. zapraszamy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

nie radze. bedzie dym. dostaniecie wpie... . jak zobacze jakiegos to mu spuszcze taki lomot ze popamięta.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

wojownik ortalionu się znalazł:) pora posprzątać zabaweczki, wypić kubek mleczka i spać:) sherlok sie znalazł:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

heszke daj spokój gościowi z miodem w uszach. Z niego taki zabijaka jak z koziej d_u_p_y rakietnica.
Łomot to on se może samemu zrobić w piaskownicy, ale oczywiście jak mu mamusia pozwoli.
,,abc'' kropelki proponuję na wzdęcia, uważaj bo pękniesz tak się nadymasz.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zalecam najpierw naukę języka polskiego ty PATRYIDIOTO od siedmiu boleści - po tym was poznać najlepiej. Buk, chonor, oyczyzna
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

lewaki? baranie meszke mam 25 lat stuknij się w ten łeb pusty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

taki stary a pusty.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

no i kij, że masz 25 lat?? łeb to widać ty masz pusty, apropos- g*wniarzu:) wysmarcz się i idź na ciepłe mleczko:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzisiejsze rżnięcie drzew na terenie kościoła to oczywiście także bez wiedzy i zgody proboszcza? Niszczą rośliny stworzone przez ich boga? To trzeba nie mieć boga w sercu, żeby na taką rzeź wydać zgodę..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie ma co, macie kodowcy guru kultury. Pogratulować
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

czemu kodowcy, ze o co chodzi ? chodzi o przyzwoitosc i szacunek dla przyrody glupi durniu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

a co wypierasz się swojej kodowskiej tożsamości panie abc? Dureń może być madry, że nazwałeś mnie głupim?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

No i dobrze niech wycinają ten las. Przynajmniej będę miał drewno na opał.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

palisz iglastym? powodzenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tak iglaste na rozpałkę, a potem zasypuje węglem
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

a potem oponami nie? :) taka mentalność
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Musiałbym mieć twoją mentalność i być taką c*otą jak Ty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

haha to mnie rozbawiłeś :) dobrze, mogę być c*otą w twojej chorej wyobraźni. Ciesz się że nigdy nie powiesz mi tego w twarz bo okazałoby się że c*oty mają całkiem twarde pięści
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Twarde pięści chyba od głaskania drzew.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szacunek dla przyrody.? Kiedy wprowadzano zakaz aborcji to krzyczano - prawo do aborcji -TAK.!!! Wolność decydowania. Kiedy wprowadzono możliwość wycinki krzyczycie -, prawo do wycinki - NIE.!!! To dopiero jest wypaczenie umysłu.
Brak słów dla tych wszystkich- ,, antypis front", ,,lucyfer" i tej calej kodowej bandy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9

ty jestes jednak nienormalny. i cala ta grupka pseudomeskich szowinistow ktorym przeszkadza przyroda, ale nie przeszkadza meski pot i dobrze czuja sie w brudzie, blocie, betonie i w swojej chatce skraja blisko, coraz blizej kolegi
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

zero szacunku do wszystkich i wszystkiego dewiza PIł i Siekier.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nic nie wniosłeś swoją wypowiedzią. Kompletnie nic.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

as - wyzywa od c*ot (co to znaczy?) i pisze Ty (wielka litera). schizofrenia typow paranoidalnych rąbiacych drzewa, skrywajacych prawdziwa swoją orientacje, stosujacych mobbing (w pracy) i przemoc psych. w domu
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

http://magazynkaszuby.pl/2017/02/coraz-bardziej-wyrzniete-kaszuby/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

tragedia :( niestety większość ludzi tego nie rozumie, bo mają mentalność tych, którzy pierwsi polecieliby ściąć te drzewa, żeby zarobić na trochę nowszego golfa trójkę
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

hehe, znowu udzielaja sie ludzie, ktorzy sa znawcami od meskiego potu:) macie ciekawe towarzystwo:) i jeszcze te schorzenia paranoidalne;) ale polecieli w wyobraźni:) kojarzycie mi się z takim jednym kapusiem- Andrzejem Hadaczem, który co chwile zmieniał swoje upodobania, w zaleznosci kto jak płacił:) u was jest chyba tak samo nie?? pzdr zdrowo myslacych
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

jak dla ciebie, mogę kojarzyć się nawet ze smoleńską brzozą śmieszku-mieszku
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

ok brzuzka:) tylko akurat nie trafiles w moje polityczne upodobania:) ale z racji wszechwiedzy- pewnie wiesz lepiej:) pzdr
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Golfa nie mam, ale mam dom bez kredytu i mam gdzieś takich frustratów kochających drzewa.Co kredycik ciśnie. No to powyżywam się na forum,że Ci co palą drewnem lub węglem są fuj.A sam na pewno d*pe grzejesz przy kominku bo cena gazu poszła w górę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Od razu widać, że tamten teren już dawno został sprzedany i jest prywatny.
Tak samo w naszym kraju wycinają te drzewa ja leci. A ja się pytam, kto jest właścicielem takich terenów.
Bo zwykły przeciętny Polak raczej nie!
Teraz widać, jakie poszły uklady, jaka sprzedaż
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Teren pod kościół, cmentarz i przylegające lasy właściciele mieli jeszcze przed wojną.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już kilka razy było to napisane w tym wątku, ale widać co nie którzy mają problem z przyswajaniem czytanej treści.....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie ziemia wokół kościoła jest własnością prywatną a nie plebana. Pytanie jest kto pozwolił plebanowi ściąć drzewa na dzialce należącej do parafii. Nie słyszałem aby pleban z radą parafialną uzgadniali scięcie tych drzew.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja tez uwazam, ze obecny x proboszcz za duzo sobie pozwala. Nie wiem o co chodzi. Tace inwestycyjne sa m.in. na remint plebani - a kto im kaze miec luksusy. Mamy im darowac na to pieniadze a dla siebie kredyty na budowe i wykonczenie domu brac.. A te drzewa. Szkoda ich bo jak wczoraj slusznie zauwazyl idacy za mna do kosciola okolo 12 letni chlopiec - nawet nie bedzie lampek na czym powiesic.. Takie banalne ale prawdziwe.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeszcze dodam ze za ksiedza Romana ktory dbal o kosciol i plac (nawet bez tac inwestycyjnych!) takie cuda sie nie zdarzaly.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

mb - a czy wiesz moze kto nalezy do rady parafialnej? Chcialabym zapytac czy oni maja cos do powiedzenie czy tylko probiszcz zamiata miolta gdxie chce?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Plac przy kościele jest prywatny.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lampki na dziesięciometrowej sośnie, dobre.Jak już byłeś w kościele to dlaczego po mszy nie porozmawiałeś z proboszczem na temat lasu? Zabrakło odwagi na rozmowę twarzą w twarz ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo kolejna msza zaraz sie zaczynala. Wybiore sie, kogo jak kogo ale proboszcza sie nie boje.. To czlowiek taki jak i my..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I tak trzymaj.Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

rzeźnia... a pamiętacie ten fajny świerkowy lasek koło paczkomatu za żabką? no więc już go nie ma. W pień
jeśli tam powstanie coś co służy działalności zarobkowej, to sprawa nadaje się do prokuratury... warto przypilnować skurczysynów
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

Oj Krzysiu Krzysiu. Przypilnować to se możesz swoje psy i koty.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Został z nim jedynie Kłapouchy.Ten sam poziom intelektualny.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest prywatna działka i nic ci do tego
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

to jest publiczne forum i mogę sobie pisać ile chcę
i nic ci do tego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Plotkarze mówią, że za żabką ma powstać drugi budynek szkolny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

do góry