Widok

Wymiana frontów w kuchni

Czy znacie jaką firmę z trójmiasta (lub okolic) która wymieni same fronty w kuchni i nie potraktuje tego jako słabą pracę...?
Szukamy takiego salonu/stolarza, jednak albo nam odrzucają taką pracę albo umawiają się na wycenę z wielką łachą bo się nie opłaca....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Szukamy

Skoro pisze w liczbie mnogiej, to zapewne jest ciebie więcej.
Jakiś facet?

Jeśli tak, to niech sam to zrobi. Żadna filozofia tylko trochę dłubaniny.

Chyba, że Pan jest od wyższych celów i liczy, że ktoś to zrobi za miskę ryżu i jeszcze da rachunek... ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

naprawdę? warto było tracić czas na taką wypowiedź?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


podnoszę - też mnie interesuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam stolarnie na Morenie ul Piecewska przy kościele
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, tutaj wszechwiedzący Zygfryd.

Idź do Meble KAM, firma lokalna, kolejny Laur Konsumenta za 2017 rok i wiele innych nagród.

Do teraz nie rozumiem, że ludzie nie idą za jakością a za modą, ale to już nie moja sprawa.

Tylko mi przykro mi że to nie Ikeła ani BlakRedŁĄjt, nie będzie co znajomym opowiadać.

Można robić u nich kuchnie ale też same blaty zamówić, również z montażem.

Pół mojej rodziny kupiło u nich kuchnie, za moją kuchnię "na wymiar" (tzn sam ją zmierzyłem bo idiotą nie jestem) Szwedzi wołali za badziew 12 tys zł a nasi Kaszubi 4500 zł + 700 zł za parę bajerów,

Polecam,

meblekam.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Krismeble, dobry fachowiec robi kuchnię szafy i inne meble. Wymiany frontów też. Adres e-mail poczta@krismeble.net.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Pana Marcina robi kuchnie,szafy,garderoby itp.więc fronty jak najbardziej tel 509306346
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Remont - porady

Łazienka - niebanalne i tanie urządzenie (28 odpowiedzi)

Myślimy o remoncie łazienki. Niestety większość rzeczy które mi się podobają są zwykle drogie, a...

Jaka podłoga do mieszkania? (46 odpowiedzi)

Kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim. Zastanawiamy się jaką podłogę wybrać. Opcji jest...

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (181 odpowiedzi)

Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i niestety musimy to...

do góry