Widok

Wynajem busa, gdzie?

Witam, chciałbym wynająć busa 9 osobowego na wyjazd zagraniczny w wakacje.
Czy ktoś jest w stanie polecić sprawdzoną wypożyczalnię?
Z góry dziękuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej wejdz sobie na strone tds skorpion maja fajne 9osobowe auta z 2016r w cenie 200/doba bez limitu kilometrow polecam opla vivaro bralem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie będe reklamował ale zabukuj już teraz bo niedługo znalezienie w przystępnej cenie będzie graniczyło z cudem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skuter, motocykl, samochód, bus.. https://speedrental24.pl/wypozyczalnia-samochodow/ ma ciekawą ofertę, polecam. Tanio i solidnie, a o to chyba chodzi najbardziej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Transport z Wawy do Gdańska mieliśmy organizowany przez Dar-trans. Auto z ich kierowcą do nas podjechało po towar i dostarczyło go na miejsce. Po prostu interesowała nas taka opcja, w której nic nas nie obchodzi. I ją dostaliśmy. Z mojego punktu widzenia absolutnie nie ma się czego czepiać. Ale oczywiście każdy może sobie na własną rękę zweryfikować ich samochody.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

jakie auto kupic? (23 odpowiedzi)

Jakie auto kupic najlepiej z napędem na cztery koła i systemami bezpieczeństwa? Zależy mi aby...

do góry