Widok

Wynajem pokoju - uwaga na oszusta!

Wrzeszcz Temat dostępny też na forum:
W Trójmieście działa oszust p. S. Przemysław Jan, wiek 27 lat, podnajmujący pokoje od osób. Opowiada, że pracuje w Straży Granicznej, Policji lub Biurze Ochrony Rządu (mogą być podobne wersje). Pokazuje pistolet gazowy, aby uprawdopodobnić swoją wersję. Nie płaci z góry mówiąc, że w krótkim czasie dostanie pensję. Po pewnym czasie znika nie płacąc za pokój.

wypowiedź zmoderowana (admin137, 2014-11-21 23:46:15)

popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
hazardzista. oszust.naciągacz.nierób i nic dobrego
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odnajmuje mieszkanie pobierając kasę z góry. Dałam się nabrać.
Ostrzegam innych!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo proszę o kontakt w sprawie na adres mailowy liquid_diamonds@o2.pl pilnie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy jest to wysoki brunet ok 194cm?? oszukał mnie pod pretekstem choroby! W gdyni mieszkał w te niedziele (19.06.2011) na wzgórzu Makstmiliana
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o kontakt wszystkie oszukane osoby, muszę zebrać jak największą grupę żeby w końcu ukrócić ten precedens. kunia125@wp.pl
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przemysław S.
To lepszy gagatek. Ma sporo osób naciągnięte na różne sposoby.

wypowiedź zmoderowana (Admin, 2011-07-08 18:27:37)

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
prosze o pilny kontakt wszytskie osoby, ktore zostały oszukane w lipcu kunia125@wp.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie oszukał prawie rok temu, wstydziłam się przyznać, że byłam tak naiwna więc nie powiadomiłam policji:(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzisiaj w Polsacie w Interwencji był reportaż poświęcony temu oszustowi. Gdańska policja prosi o kontakt osoby oszukane przez tego skur.... W końcu ktoś dobrał mu się do skóry.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak to ktoś? Jakbyście się ruszyli wcześniej i zgłosili gdzie trzeba to by go szybciej zawinęli.

A tak to sobie można... dzisiaj był na Wzgórzu, ojej, mnie oszukał, wstydzę się i tym podobne bzdury ktoś tu wypisuje.

A czego tu się wstydzić? Zdarza się. Policję się powiadamia, a nie jęczy.

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej
mnie też oszukał a Ciebie w jakim czasie? bo mnie na początku 2010 roku i trwało to tak do marca 2010 roku
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez zostalam oszukana wraz z moja siostra wiem ze jego rodzice mieszkaja w lipuszu a jego zona z synem w czluchowie osiedle wazoz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A babcia mieszka w Hongkongu... ludzie, policja jest miejscem na takie sprawy. Klasyczne oszustwo z art. 286 kodeksu karnego.


Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto żąda korzyści majątkowej w zamian za zwrot bezprawnie zabranej rzeczy.

§ 3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 4. Jeżeli czyn określony w § 1-3 popełniono na szkodę osoby najbliższej, ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kocham ten kraj...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co, może lepiej jęczeć jak to jest źle itd. I tolerować takich oszustów, bo przecież to kogoś problem, a nie mój.

Jakbyśmy chcieli, to już dawno by siedział. Tak jak ta baba z wątku "uwaga na oszustkę". Niemoc i lenistwo. Nic więcej.

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Joanna czesc co u ciebie?u mnie beznadziejnie teraz zbieram na tabletki na zabieg mijmy nadzieje ze juz ostatni przynajmniej tak lekarze mowia jak mozesz pomoc to podaje ci numer konta w mbanku 53114020040000390264369170 Przemysław liczy sie kazda zlotowka nawet syboliczn 1zl.kazdemu co wpaci jestem serdecznie wdzieczny do naprawde nie mam skad juz brac na lekkarstwa wiem ze to glupie prosic kogos o pieniadze ale wole spytac sie niz isc krasc kto bedzie chcial to pomoze nawet glupie 10zl przesle a mi to naprawde sie przyda pozdr.przemek i z gory dziekuje- to jest jeden z wiadomości, które Przemysław S. pisał do mnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
raczej proceder a nie precedens
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
niech zgnije w wiezieniu. zrobcie cos
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
A ty to co? Masz takie same prawa jak my i co, spychologia? Zrób coś!

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
siedzi? oby
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A skąd. Zapewne nikt nie zdecydował się zgłosić jako pokrzywdzony policji.

Gadanie i nic więcej.

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jestem w szoku! Kiedyś miałam wątpliwą przyjemność go poznać.....w tym wszystkim współczuję tylko jego synkowi :(
image

Fotografia okolicznościowa, sesje dziecięce, portretowe itd.
www.ans-photo.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co do postu autora i informacji na temat jego pracy to z tego co ja się orientuję parę lat temu jego żona powiedziała mi,że pracuje w policji ile w tym prawdy nie wiem...
image

Fotografia okolicznościowa, sesje dziecięce, portretowe itd.
www.ans-photo.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oklamywal wszystkich, bez wyjatku. zone rodzicow a caly jego domniemany zyciorys to jedna wielka bujda i fikcja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
straszne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na wiosnę 2011 roku zgłaszałem sprawę na Policji w Kościerzynie. Policjant dyżurny poradził mi, aby sprawy oficjalnie nie wnosić ze względu na 'niską szkodliwość społeczną czynu'. Natomiast poinformował mnie, że pan Przemysław Spierewka siedzi zamknięty w Areszcie śledczym w Gdańsku od połowy stycznia za kradzież. Byłem także u jego matki w Lipuszu. Kobieta twierdzi, że nie ma żadnego kontaktu z synem oraz że spłaca za niego kredyt, który wziął na mieszkanie, w którym obecnie mieszka jego żona z jego synkiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
moze lepiej bedzie jak skonczycie ten temat
nic nie wiecie i nic madrego nie piszecie
skad wiecie co i jak, z czym po co na co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
a skad wiesz ze nie wiemy? ale co tu duzo tlumaczyc? oszust to oszust. nigdy nie zrozumiem osoby ktora stanie w jego obronie, poza matka oczywiscie bo to zrozumiale. niektorzy wiedzieli co to za jeden ale zeby ostrzec, szepnac choc slowko o nim to nie, bo po co. niech kazdy sam na wlasnej skorze przekona sie jak to jest zostac oszukanym
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
rodzice nie mogą odpowiadać za długi syna. Mnie też oszukał na 4 tysiące!!!! Teraz jestem bardziej ostrożna. Ciekawe ile posiedzi w Areszcie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Areszt tymczasowy stosuje sąd jako najsurowszy środek zapobiegawczy. Maksymalny czas jednorazowo - 3 miesiące, z możliwością przedłużenia jak są powody (grożąca kara, obawa ukrywania się, matactwo, możliwość ponownego wejścia na drogę przestępstwa itp.) do czasu rozprawy.

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie podziwa się "amant " czyźby ptaszek dostał swoją celę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
czas najwyzszy zeby zgnil w tym wiezieni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mniw tez oszukal ale tego pupka nic nie obch odzi jak strasznie krzywdzi ludzi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
niedlugo na pewno znajdzie taka cele ze z niej nie bedzie wyjscia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej berka :-)
mnie też oszukal na ponad 4 tysiące, mam nadzieje że zgnije w więzieniu zgłaszałaś sprawe na policję? napisz mi w jaki sposób Cię oszukał. Żeby wyłudzić ode mnie pieniądze między innymi uśmiercił swojego ojca
Podaj mi swojego emaila
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
gucia1983@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krokodyl ja nie podawalam zadnego maila, mozliwe ze to nasz amancik... ty podaj swoj mail a ja sie odezwe.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ty d*pku przestan podszywac pod uczciwych ludzi ze ciebie szlak nie trafi frajerze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgłoś na policję że ktoś podszywa się pod ciebie. To karalne.

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
on juz ma tyle na sumieniu ze ksiazke mozna pisac a policja no coz ma wszystko gdzies jezeli czlowiek ma tyle wkroczen ichodzi na wolnosci to co my wszystkie pokrzywdzone mamy zrobic chore panstwo ityle
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Policja ma gdzieś i co z tego. No to trzeba ich zmusić do pracy. Po pierwsze nie myl pojęć - to są przestępstwa z art. 286 kodeksu karnego, a nie wykroczeniami.

Złożyliście zawiadomienia?

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak wiesz to powiedz w jaki sposob mam zmusic do wsadzenia go do wiezienia czekam jauz miesiac no informacje wszystko co dotyczy pprzemyslawa s jest zglaszane powidzialam dopuki ten frajer bedzie na wolnosci nie zazna spokoju zrobie wszystko zeby skur..............zgnil w wiezieniu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
PRzestań wierzyć w cuda. Nie ma miejsc w więzieniach. Bardziej powinien sąd w razie skazania orzec ograniczenie wolności - sprzątanie ulic w Saniporze itd.

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://nasygnale.pl/kat,1025341,title,Uwazaj-Amant-udaje-ze-ma-bialaczke-by-wyludzac-kase,wid,13672369,wiadomosc.html#opinieLista



tu jest cały artykuł o Przemysławie S. BERCIA PODAJ SWOJEGO EMAILA
Pozdrawiam
podaj swój numer gg 10293122
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam juz dosyc rozmow o tym debilu niech mu nowy rok w prezencie da to co najgorsze jeszcze i na niego przyjdzie koniec
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ty ponury nic nie wiesz to sie nie wymandrzaj ze tak znasz prawo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
SIę nie wymądrzam, a takie sprawy pozostawiam sędziom a nie sprawiedliwości ludowej.

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem to oszukał swoją /byłą/ żonę przez prawie rok opowiadał bajki całej rodzinie, oszukiwał. Ma wyroki na karku i prawo nic nie może mu poradzić dziwne. Może to jakiś kapuś służb specjalnych. Które o niego dbają.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
popieram jakis nie tykalny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a wiecie gdzie on teraz urzęduje? czy dalej siedzi? ma ktoś jakieś informacje na jego temat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cze:) też chciałabym namierzyć tego gnojka a dlaczego to już na priv smerfetka2092@wp.pl jeśli ktokolwiek wie coś na jego team piszcie ...
p.s. chcę napisać o nim i o jego wszystkich akcjach książkę jest ktoś chętny pomóc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyno na takiego palanta to szkoda kartek i dlugopisu on i tak wszysto i wszystkich ma w duszy tylko z nas sie smieje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
i tak napisze dla własnej satysfakcji ... pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zle mnie zrozumnialas jak chcesz to ci pomoge ale skad pewnosc ze ty to ty
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze rAz pisze on ma jakies plesy gdzies bo ktory normalny czlowiek ktory ma wykroczenia od 2009r nie ma zadnej kary tylko dozor policyjny i robi co chce dalej nie wiem ale prawo u nas cos jest takie glupkowate
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktoś wie gdzie ten frajer teraz urzęduje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez chce wiedziec policja niestetey nie wie trzeba samemu palcem wskazac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prawdo podobnie wroclaw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a skąd takie przypuszczenia że Wrocław? macie jakieś dowody na to?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak mamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to dajcie policji nowe namiary, na co liczycie? Musimy sami pomagać w naszych sprawach. Oni są zawaleni robotą, poza tym motywację mają zerową - wakaty i po 100 spraw na głowę na większym komisariacie.

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a kto Wam powiedział że on urzęduje we Wrocławiu? to bardzo dziwne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekawe za ile osób ten debil się podszył na tym forum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziwny jest ten świat to tytuł piosenki Czesława Niemena i dziwne jest nasze prawo!!!!!! Osoba, która była już kara za te same przestępstwa dostająca wyrok ( do odsiadki lub w zawieszeniu) znowu łamie prawo z tego samego atrykułu, powinna być dla Sądu niewiarygodna. Taką osobę nazywa się recydywistą, powinna zgnić w więzieniu. A tu jest odwrotnie posiedzi 3 miesiące, potem zostanie wypuszczona i znowu robi to samo. Gdyby podliczyć te wszystkie osoby, które oszukał ( grubo ponad...... ) to do końca życia by się nie wypłacil. Jak taka osoba może chodzi na wolności i oszukiwać ludzi? ! Osoby, które zostały oszukane przez Przemysława S. z Trójmiasta pochodzącego z Lipusza, które nie zgłosiły się jeszcze na Policję (ponieważ były zastraszane lub wstydziły się tego) proszone są o złożenie zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa przez w\w osobnika płci męskiej. Im więcej ludzi tym większa możliwość na schwytanie tego oszusta!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie znany całej sprawy, kij wie czy wcześniejszy wyrok jest prawomocny. I mechanizm jest bardzo prosty - ludzie nie zgłaszają, to działa dalej.

Niestety, w takich sprawach nie da sie stać z boku i narzekać jakie to złe prawo, że tamto itd. Trzeba działać i takie sprawy zgłaszać od razu. Pewnie że prościej nic nie robić i narzekać.

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mówisz poważnie że chcesz mi pomóc pisać? odezwij się na maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiem wam tylko tyle zglosilam na policje i co z tego sprawa umozona z braku dowodow wszystko to dziwne tak skur............. robi co chce ityle a nasze prawo no coz sami sie domyscie i niech nikt nie gada glupoty ze sie nie zglasza ja zglosilam i co sprawa umozona dziwne nie mamjuz dosyc o tym palancie pisac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przeglądałaś akta? Masz takie prawo jako pokrzywdzona.

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ty to normalnie mnie wkurzasz podejzewam tonty jestes czubekj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co po przeglądać akta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po to aby zobaczyć co policja czy inna służba zrobiła w danej sprawie. Pokrzywdzony ma prawo złożyć taki wniosek w każdej chwili trwania postępowania, na piśmie oczywiście lub też w trakcie przesłuchania.

Przeglądasz i wytykasz na piśmie ewentualne błędy, lenistwo, niedoróbki, niewyjaśnione wątki itd. Masz do tego prawo i inaczej się punktować policji nie da.

Twoje uwagi na piśmie to normalne wnioski dowodowe i tak je nazywasz.

Przejrzenie akt to podstawa. Po co gadać o czymś, skoro się nie zna sprawy?

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pozdrowienia dla Ponurego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale cisza nikt nie pisze :-/ posiada ktoś jakieś nowe informacje na temat Przemysława?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prokuratora zapytaj.

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszystko tajnie i niejawne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dowiedzialam sie, ze 27 stycznia ma miec w koscierzynie w sadzie odwieszenie wyroku w zawiasach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ty krowa taka ciekawa to zacznij rycz to bedziesz wiedzila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
siema,
frajer ,o ktorym mowa urzeduje w Stolicy...
ale zapewne juz niedlugo,czesto tez bywa w Krakowie...
niestety nic z tym nie zrobisz bo on policji smieje sie w twarz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a skąd wiesz że w stolicy i Krakowie. Oszukał Cię?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze do niedawna był w Warszawie , a może nadal jest ... Próbował oszukać moją szefową , tyle że od razu go przejrzałyśmy ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem caly czas ciekawa ile to jeszcze bedzie to trwalo caly czas oszukuje kradnie ico wie palant ze kary mu sa umazane i kpi ze wszystkich skuewiel jeden ze nikt nie moze mu dac rady
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej a w jaki sposób chciał oszukać Twoja szefową?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podejrzewam że nie jeden post tutaj jest napisany właśnie przez niego także uważajcie co piszecie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
masz racje uwaga d*pek i tu grasuje wiem o tym na 100 procent
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak oszukuje nic udowodnic mu nie mozna to moze jeszcze zabije i tez ujdzie mu to plazem? polskie prawo szajs
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niczego i nikogo się nie boi , drwi z wymiaru sprawiedliwości ale mam nadzieje, że w końcu Kara Boska go dosięgnie!!!!!!!!!!!!!!! Chyba trzeba znowu pokazać go w telewizji żeby cała Polska go zobaczyła
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kochana nic to chyba nie pomoze sprawidliwosci nie ma ityle ale kiedys natrawi na kogos takiego ze go okaleczy ibedzie kaleka do konca zycia a zywot bedzie jego taki ze bedzie jeszcze spal iszukal jedzenia po smietnikach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
już trafił szczerze mu współczuje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co tu wspolczuc niech dran cierpi do konca zycia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A wyrok sądowy prawomocny jest, że nazywacie go oszustem i życzycie zgnicia w pierdlu?

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest i to nie jeden :) na szczęście ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ponury ty to jestes chyba do niego podobny ze ciagle go bronisz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktoś wiem gdzie ten oszust teraz jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez bym chciala wiedziec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapytaj prokuratora który nadzoruje ostatnią jego sprawę, jak nie wiesz.

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na 90 % siedzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spierewka nie siedzi w zadnym wiezieniu, oszukuje dalej tak jak pozostali pisza we wrocławiu i warszawie na pewno. Obecnie jest poszukiwany listem gończym w celu doprowadzenia go do sadu gdzie sie regularnie nie stawia.Czym wiecej oszukanych sie zglosi tym lepiej, sluchanie rad policjantow o niskiej szkodliwosci to najwieksza bzdura poniewaz od kazdego umorzenia przysluguje apelacja, nawet gdy bedzie ponowne umorzenie to sprawe można podniesc gdy znajda sie kolejni poszkodowani. Nie można mu dawać przyzwolenia na to co robi, jak sie wszyscy zorganizują to chociaz jeden skur...syn bedzie siedzial w koncu. Tym bardziej ze zblizaja sie wakacje jego ulubiony czas na okradanie innych. Proszę wsyztskich o pomoc w zamknieciu go, jedyna szansa to zglaszanie sprawy na policje i informowanie policji ze Sąd w gdańsku go szuka listem gończym, zwrócą większą uwagę na złapanie go.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda, że nie ma go w 3mieście bo sama bym go dorwała
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda brudzic rak an smiecia, dostal nie raz i niczego go to nie nauczylo, on jest niereformowalny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Którzy policjanci dają ci rzekomo rady o niskiej szkodliwości społecznej? CHyba nie słuchasz takich bzdur? Ścigać i karać.

Policjant.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Adam, niestety ale Twoi "koledzy po fachu" wlasnie tak mowia... bylam na policji zglosilam to nie dosc ze pani ktora mnie przesluchiwala drwila sobie z tego mowiac "my go znamy", "pani nie jedna" "niech sie pani cieszy ze tylko to pania spotkalo" i usmieszki ...... chce powiedziec ze u mnie jest inny przypadek, nie wyudzil odemnie zadnych pieniedzy bo jemu nie dawalam on mnie okradl ... pozniej grozil ze nasle kolegow... zglosilam to i co dostalam z policji umorzenie sledzctwa z powodu niskiej szkodliwosci odwolalam sie do prokuratury i co cisza.. mam numery do innych kobiet ktore zostaly oszukane tak samo jak ja i inne kobiety policja wiedziala i co i nic.. wiec o czym mamy tu mowic..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze jeszcze jakis reportaz w tv albo w gazecie o nim? dowiedzialam sie o p z tv i gratuluje pomyslu. trzeba bardziej rozglosnic ta sprawe. jak nie mozna go zamknac - a czuje ze sie to nie uda, to chociaz trzeba ostrzec nie tylko kobiety ale tez panow.jak spotkacie go na swojej drodze to lejcie po mordzie bo tylko na to zasluguje. cokolwiek tu piszecie p to oszust i zlodziej i kazdy z nas wie o tym doskonale
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej czy ktoś ostatnio widział gdzieś naszego oszusta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkich
i nastała cisza na forum gdzie ten nasz oszust urzęduje?!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cisza bo durne kobitki choc oszukane sie wstydza a co tu sie wstydzic bajer ma taki ze nie wieze ze kazdy i mowie wam ze kazdy mu uwiezy temu idiocie bo teraz to ja tez taka madra i mowie ze takiego s*******a nie zycze nikomu spotkac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj prawda to prawda. Wiara bez refleksji jest strasznym utrapieniem a swoją drogą ciekawa jestem gdzie ten cudak teraz bawi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba juz nikogo nie oszukuje ze nastala cisza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
czekam???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ile można czekac na radio i jeszcze cos więcej ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślisz, że jak zmieniłeś znów swoje dane personalne (posługujesz się znów nowym dowodem i prawo jazdy) to już nikt Ciebie nie znajdzie!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znalazła się zguba!!! Teraz mierzy jeszcze wyżej co to jest marne 5- 10 tys, stał się ambitniejszy rekordowe 50 tys od pani z poznania!
dzwońcie dopóki jest szansa dołożyć swoją cegiełkę do jego celi http://www.Wielkopolska.Policja.Gov.Pl/index.Php/aktualnosci/newsy/10366-poznan--oszust-kobiet-w-rekach-policji-video
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzwoniłem już. Podany był zły nr tel. Właściwy nr to: 61 841 31 77

Jak to możliwe, żeby taki krętacz tak długo był na wolności???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj Przemek, Przemek... Chodziłam z nim do podstawówki, pochodzi z mojej rodzinnej miejscowości i taki cyrk urządza... Nie liczy sie z nikim i z niczym... Współczuję Twojej rodzinie, na FB znajomi rozsyłają Twoje zdjecie z opisem o aresztowaniu i historia wykroczeń... Szkoda mi Twojego brata, dobry i uczciwy człowiek a jest od Ciebie młodszy. Mam nadzieje, ze poniesiesz najwyższa karę z możliwych, nie da sie zbudować szczęścia na cudzym nieszczęściu...
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Mam nadzieje, ze poniesiesz najwyższa karę z możliwych, nie da sie zbudować szczęścia na cudzym nieszczęściu..."
Nascimento,a spróbuj tak.

"nie da sie zbudować szczęścia na cudzym nieszczęściu...,Mam nadzieje, ze poniesiesz najwyższa karę z możliwych"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj tam czepiasz sie ;-p
Przepraszam, poprawie sie...
Mam nadzieje, ze mimo wszystko użytkownicy forum zrozumieją co miałam na mysli ;-)
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kryminalne Trójmiasto

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

do góry