Widok

Wynajmę dom za darmo :) Ogłoszenie warte przeczytania :D

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Znalazłam oto takie ogłoszenie :D Uśmiałam się może i Wam się spodoba :D
http://warszawa.gumtree.pl/c-Nieruchomosci-dom-mieszkanie-wynajme-prywatne-wlasciciele-mieszkan-Za-darmo-wynajme-studentom-lub-innym-uciazliwym-mieszkancom-W0QQAdIdZ316811602
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobre! :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekawe ciekawe:)
ja bym z chęcią poimprezowała
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
haha
ktoś chyba skasował bo już nie wyskakuje z tego linku ;)

Ale zdążyłam przeczytać, chętnie bym się wybrała ;)
imageimage
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ogłoszenie już nie jest aktywne buuuuuuuuu:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja chcialam mu zaproponowav ze zamiast studentow pare 3 latkow tak wposcic i chyba beda sie szybciej beda wyprowadzali niz z tymi studentami
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ogłoszenia nie czytałam ale brat mi mówił,że ktoś szukał mieszkania i dzwonił do gościa to ten go wyzwał,bo ktoś sobie jaja zrobił...
image

Fotografia okolicznościowa, sesje dziecięce, portretowe itd.
www.ans-photo.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale to był dom w Krakowie więc chyba to inne ogłoszenie bo podany był tylko mail :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znalazłam to wkleję treść tutaj :D

Witam,

Posiadam piękny dom pod krakowem, 15 min jadąc samochodem w dzień od Wawelu,


Dom ma 220m2, działka 1400m2 (14arów) niestety zameldowane są tam dwie uciążliwe osoby - starsza pani i jej syn i nie zamierzają opuścić mojego domu


Polskie prawo niestety chroni nieuczciwych ludzi - nie mam za bardzo możliwości pozbycia się niechcianych lokatorów, są zameldowani (przez moją głupotę) a chłopak ma 17 lat więc wg prawa jest nieletni - nie można ich usunąć w żaden sposób dlatego

Chętnie wynajmę swój naprawdę bardzo ładny dom grupie przynajmniej ośmiu studentów (im więcej tym lepiej) lub innych osób, których sposób bycia jest głośny, hałaśliwy, imprezowy etc.

Nie chcę żadnych opłat przez pół roku. oprócz tego chętnie zapłacę za trzymiesięczne pełne utrzymanie kompanii biesiadników w pełnym asortymencie (jedzenie, picie - wszelkie picie, opłaty) - pod warunkiem że się zameldują tam na trzy miesiące i po pierwszym miesiącu nie będzie już śladu po moich dotychczasowych lokatorach.

A jeśli sprawa będzie załatwiona szybko sprawnie i bezboleśnie to możemy sięumówić na darmowe mieszkanie do czerwca - byle tylko pozbyć się obecnych lokatorów. lub też adekwatna gratyfikacja finansowa w razie odstąpienia od mieszkania - wiadomo o co chodzi :)

WARUNEK: nie chcę osób karanych ani innych podejrzanych typów, jestem uczciwym porządnym człowiekiem i w uczciwy sposób chcę zorganizować sprawę, więc z góry dziękuję za wszelkie podejrzane propozycje - uprzejmie informuję że takie będę zgłaszał na policję.

Chcę żeby sposób życia studentów doprowadził do tego, że obecni lokatorzy zrezygnują z zamieszkiwania w moim domu czyli można psocić do woli, organizować dowolne imprezy do woli - nie interesuje mnie co zostanie zniszczone w domu przy okazji tych imprez - można hulać do upadłego - w dodatku na mój koszt :)


PODKREŚLAM JESZCZE RAZ : DOM JEST W 100% MÓJ I TYLKO MÓJ, A SPRAWĘ CHCĘ ZAŁTWIĆ W 100% W ZGODZIE Z PRAWEM

Jestem poważnym człowiekiem, właścicielem dużej firmy i niestety polskie prawo zmusza mnie do takich kroków - skoro sądy nie są w stanie egzekwować prawa do własności to może wynajem studentom będzie dobrym rozwiązaniem

wszelkie zgłoszenia od zainteresowanych proszę kierować na maila...

image
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super ogłoszenie :]



znajoma tez miała problem z takimi lokatorami, którzy nie chcieli się wyprowadzić...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zarąbiste! podsunę pomysł mojej klientce, która ma podobny problem :)
image
image
[url=http://www.suwaczek.pl/]image[/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:))))))))))))))) To co dziewczyny zabieramy dzieci i jedziemy zwiedzać Kraków ?Jak tak forumowe mamuśki z brzdącami się zjadą to zaraz niechciani lokatorzy zwieją :)
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze, pomysł facet miał MEGA :) gratulacje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobre!
ale też myślę że banda dzieci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia - to jest plan ;)


hehehe :D skrzykniemy się w kilka ;) i mamy wczasy za free ;) przy okazji zrobimy dobry uczynek ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobry ma pomysł, ciekawe czy jego plan wypali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może tez wynająć dom wyjącym psom ;)
ale forumowe mamuśki tez by nieźle dały tym lokatorom popalić, najpierw zaczeły by gadać ciągle o dziecięcych kupach i odrażających scenach z porodu, potem pić, potem by sie pokłóciły, potem pobiły.... a dzieci szalałyby do woli! I to wszystko na jego koszt! SUPER!
Panią Basie z klatki B mógłby sobie załatwić, ona dałaby radę ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze co niektóre obnażyłyby swoje biusty i siejąc zgorszenie zaczęłyby karmić dzieci ;)

hehehe :))))))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajny watek, usmialam sie :) .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
podeslalam kumplowi co robi codziennie melanze..
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gościu od ogłoszenia to zwykły oszust i lichwiarz http://www.dziennikpolski24.pl/pl/aktualnosci/kraj/1021371-w-sidlach-li
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak myslalam, ze to oszust jakis bo ta cała jego historia kupy się nie trzyma albo myślałam, ze to jakiś były chce tak swoją żone wypędzić lub teściowa. nie cierpie takich ludzi co chcą na czyjejś naiwności i ufności się dorobić straszne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w ogłoszeniu i w artykule to ten sam dom?? Dlaczego tak uważacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok, jak ona mogła sprzedać dom, gdzie współwłaścicielem jest jej mąż ?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w artykule było napisane, że była właścicielką działki, więc mogła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już doczytałam.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
było trzeba czytać co sie podpisuje
no ale fakt, nieźle facet żeruje na czyjejś naiwności. Myślę ze można jakoś podważać ważność takiego dokumentu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
absolutnie nie mogła sprzedać domu bez podpisu męża. To czyja własnością jest grunt na jakim stoi dom nie ma znaczenia.Ten akt notarialny nie ma mocy prawnej.
Jeśli masz mieszkanie spółdzielcze własnościowe i nie masz wykupionych gruntów (załóżmy, że są spółdzielni te grunt) to spółdzielnia może sprzedać Twoje mieszkanie, bo grunty są jej?? Bzdura.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeżeli mąż był współwłaścicielem domu, to w jaki sposób mogła podpisać akt notarialny bez obecności męża ?

Nie trzyma to sie kupy.
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia jakbyś przeczytała wątek to byś wiedziała. Ona była właścicielem działki. Tylko ona.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też nie zauważyłam:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tutaj ktoś starszej Pani zrobił dowcip, aby dzwoniono do niej w nocy:

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/oddam/oddam-lodowke-ogl4043629.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co za ludzie masakra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nela ale ja nie widzę związku z ogłoszeniem i artykułem, który wkleiłaś :o
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
w którymś z odcinków dr House był taki motyw ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Stanisława Szymula zapewnia, że nie miała pojęcia o tym, że właśnie sprzedała swój dom za 10 proc. jego wartości. Przyznaje też, że nie czytała treści dokumentu przed jego podpisaniem."


no niestety - za głupotę się płaci...


jak można nie czytać umowy?????????? równie dobrze mogła podpisać się np. pod zgodą na oddanie(nawet nie sprzedanie) nerki w ciągu 2 godzin ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Gdzie mozna poogladać filmy online?? (34 odpowiedzi)

Znacie jakąś darmową stronke z fajnymi filmami online?

Aborcja w przypadku wady dziecka (322 odpowiedzi)

Zakładam wątek bo chciałabym poznać wasze opinie na ten temat. Nurtuje mnie to i nie do końca...

dr. Jerzy Zarzecki - chirurg dziecięcy (22 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was był z dzieckiem u tego chirurga? Poproszę o opinię. Czy on przyjmuje tylko prywatnie?

do góry