Widok

Wypłaty 500+ cz.2

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Tamten watek mocno się rozwinął, także zapraszam tutaj- kontynuacja:))
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dokumenty zlozone na drugie dziecko 09.04.w gdansku na 3 maja.Nie dostalam jeszcze ani decyzji ani pieniazkow.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Dokumenty złożone osobiście na 3maja na pierwsze i drugie dziecko 1.04 ani decyzji ani pieniedzy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Złożone 04.04. na pierwsze i drugie dziecko przez bank w Gdyni. Od 12 mają korespondencja mailową z Panią z UM. Dokumenty uzupełnione,brak decyzji i przelewu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wniosek złożony 13.04 na Powstańców warszawskich na jedno dziecko. Pobieram rodzinne na kartę. Brak decyzji i przelewu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo długo to trwa a już mamy nie długo czerwiec.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Czy ktoś coś wie kiedy będą teraz przelewy w Gdyni
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Przypuszczam że w tym tygodniu powinny być jakieś przelewy do max 25 maja ale to tylko przypuszczenia sama jestem ciekawa wniosek złożyłam 25 kwietnia ani decyzji ani kasy a koleżanka składała 21kwietnia a 11 mają miała na koncie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wniosek złożony 1 kwietnia przez bank. Brak decyzji, brak kasy. Gdynia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Gdynia niestety sie mega ociąga złożony przez bank 01.04 brak czegokolwiek
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja założyłam 19.04 ale jeszcze nie dostali osoby z 01.04 to pewnie sobie poczekam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
To chyba bardziej loteria bo dużo osób złożyło w drugiej połowie kwietnia i już dawno kasę dostali więc nie wiem czym oni sie sugerują
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dokładnie , niektórzy składali w maju i w maju juz dostali. Moja siostra składała po 20.04 i dostała juz2 przelew także loteria
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziewczyny dajcie znać jak dostaniecie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja napiszę gdyb dostała ale szczerze wątpię i myślę że będę długo czekać więc się nie nastawiam :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam to samo co wyżej ../
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja skladalam 06.04w Gdańsku osobiście i też cisza,jedno czego się dowiedziałam że mój wniosek jest ok.i czeka na podpis i że kasa powinna być do końca m-ca
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gdynia : składałam 1 kwietnia przez stronę banku. Ani decyzji ani pieniędzy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
wniosek 02.04. przez strone ZUSu , 10.05 przelew. decyjza przyszla tydzien pozniej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Co tam wogule się dzieje czy oni mają jakiś system rozpatrywania tych wniosków to śmieszne że ludzie początku miesiąca nie mają A połowy już dostali za drugi miesiąc. Może trzeba wystosować pismo do Pana prezydenta bo taki był dumny że Gdansk tak świetnie sobie radzi nie widać jeden wielki chaos
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 12
Im później ktoś złożył wniosek, tym szybciej będzie rozpatrzony... zgodnie z regułą "szczyt stosu dokumentów"... A my z początku kwietnia poczekamy do lipca...
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
Gdynia, wniosek zlozony 1.04 przez PUE ZUS.
Pierwszy przelew mialam 25.04, drugi 10.05.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wniosek wysłany pocztą - otrzymali 06.04. Decyzję dostałam 10.05, a pieniądze wczoraj za kwiecień i maj. POWODZENIA
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gdynia 10 lutego
12 maj brak decyzji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokumenty złożone 02.04 przez PKO. Info o przesłaniu dokumentow jest, brak kasy, brak decyzji.Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia. 01.04 przez ZUS. Cisza ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia wniosek 25 kwietnia jeszcze nie rozpatrzony
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzwoniłam wczoraj na infolinię, wniosek złożony 03/04 przez Mbank, decyzja już podpisana, czekam na przelew. Przelew za 04 prawdopodobnie dostanę razem z majowym między 25/05 a 30/05.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nadal czekam.Wniosek zlozony 4.04.osobiscie na 10 lutego w Gdyni.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak oni to rozpatruja że z pierwszej połowy kwietnia nie ma jeszcze decyzji ani kasy a z drugiej połowy kwietnia już niektórzy dostali
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć dziewczyny , wniosek wysłałam pocztą polską 8.04 w Gdańsku na pierwsze dziecko i cisza, brak decyzji i brak przelewu.Tak jak już ktoś wspomniał to loteria kto dostanie przelew, osoby które składały po mnie co niektóre otrzymały już przelewy ja cierpliwie czekam ale nie powiem że jestem poirytowana sytuacją.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zarejestrowany w systemie i rozpatrywany tyle się dowiedziałam i teraz pytanie tzn ile to jeszcze może potrwać miał ktoś taką odpowiedź
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tego nikt nie wie... Ja składałam wniosek osobiście 1/04/16 decyzja wydana 15/04 /16 i od tego dnia oczekuje na podpis. Do dziś decyzji brak przelewu również nie ma ani za kwiecień ani za maj.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia strasznie długo tak ciężko podpisać decyzję śmieszne
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dowiedziałam się przed chwilą że mój wniosek czeka na podpis ,ale nie wiedzą jak długo to potrwa😭 cholera mnie weźmie jeszcze trochę .Było trzeba powiedzieć że w lipcu dostaniemy i człowiek by się nie denerwował i teraz tak zrobię czekan do lipca😠.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Gdańsk czy Gdynia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdańsk
1/04 złożyłam osobiście wniosek na 2 dzieci
11/05 uzyskałam telefonicznie informację, że wniosek zatwierdzono i podpisano
19/05 wysłano decyzję listem zwykłym
20/05 otrzymałam decyzję
24/05otrzymałam przelew za kwiecień i maj
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szybko, pieknie i na temat - brawo Gdansk
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja z Gdańska skladalam 6 kwietnia osobiscie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
darmozjady...co na wakacje kasy Ci potrzeba???żenada ten 500+!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 19
?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
FATALNA OBSLUGA .PANI CHYBA SIEDZI W PRACY ZA KARE
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja 4 kwietnia 2016 r. przez bank i też nic :(
Niby się nie nastawiałam, bo dziś są a jutro ich może nie być, ale irytuje opieszałość.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie tez nic. Wniosek 02/04 przez mBank, na 2-gie dziecko. Gdynia
Ani decyzji ani pieniedzy :(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
To Gdańsk płacił dziś a Gdynia nic jak zwykle
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
hej, potwierdzam dziś kolejny przelew 500+, na dwójkę dzieci, złożony w gdańsku, pierwszy przelew był na poczatku maja, potem decyzja, i dzisiaj kolejny przelew, skłądałam razem z wnioskiem o rodzinne i becikowe 13.04, pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też składałam 13.04 w Gdańsku na Elbląskiej na dwójkę dzieci i ani decyzji ani kasy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja skladalam 7 kwietnia 2016 osobiscie w MOPSIE w Sopocie i ani decyzji ani pieniedzy a najlepsze ze dostaje rodzinne i zawsze bylo juz 20 na koncie i jakos w tym miesiacu maja opoznienia ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wniosek składany 6 kwietnia dziś dostam tylko za kwiecien.koleżanka moja 8 kwietnia i tez dziś dostała. Gdansk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
TVN i wszystko jasne...kto ich słucha...
popieram tę opinię 45 nie zgadzam się z tą opinią 14
Osobiście wolę TVN niż TVP... ;)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 44
Też kiedyś byłam głupia ale zmądrzałam...przyjrzałam się lepiej jaki kit TVN ludziom wciska.
popieram tę opinię 44 nie zgadzam się z tą opinią 11
Taa,nie ma jak tv Trwam i TVP.Najprawdziwszaa prawda jak bym Bareję oglądała.A pieniądze na 500+ to z księżyca spadną.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 42
Nie bierz ich jak masz problem...a telewizji trwam NIGDY nie oglądałam,to że ktoś ma trochę więcej oleju w głowie i widzi kto kity ludziom wciska to jeszcze nie znaczy że jest moherem z tel Rydzyka..
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 9
Więcej oleju w głowie ale praw makroekonomii to niestety nie zna.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 36

Mam 42 lata więc co mam wiedzieć to wiem....
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ooo. Wiek świadczy o wiedzy?
Ja wciąż się czegoś uczę i rozszerzam swoje horyzonty. No ale można się też zatrzymać (albo i cofać)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 39
Raczej po tobie widać że się cofasz....skończ tą bezsensowną dyskusję i wycofaj wniosek o 500 plus.pokaż jaka jesteś mądra i honorowa.
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 7
Hmm. Skąd wiesz ze złożyłam ? Może mi się po prostu nie należy. ...
Czemu wycofanie wniosku miałoby świadczyć o honorze?
Juz lepiej chyba się gdzieś przeprowadzić.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 36
dokładnie. A co będzie jak pieniądze na program 500+ się skończą?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13
Zazdroszcze :) ja czekam dalej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wniosek składany osobiście na pierwsze i drugie dziecko 1.04 w Gdańsku. Do dziś brak decyzji i pieniędzy. Wniosek kompletny bez braków.
Najlepsze jest ze czekam również drugi miesiac na becikowe i też nie ma ani decyzji ani pieniedzy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pruszcz Gdański - gmina miejska

Wczoraj odebrałam na poczcie pismo (wysłane za potwierdzeniem odbioru- po co???) z decyzją. Awizo było z 17.05. W piśmie napisali konkretnie, że wypłata za kwiecień i maj nastąpi do 31 maja, a w przyszłych miesiącach wypłaty będą dokonywane od 19. do ostatniego dnia miesiąca. Ja już jakiś czas temu nastawiłam się na to, ze wypłata nastąpi dokładnie 31 maja, bo z tabeli wypłaty zasiłków rodzinnych wynika, że moje nazwisko ma wypłaty właśnie wtedy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktoś coś wie kiedy Gdynia będzie wypłacala następna transze?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Między 25 a 31 ma nastąpić ostatnia transza w maju.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wczoraj dostałam przelew za maj, za kwiecień dostałam 9 maja. Wniosek składany 1 kwietnia przez mbank.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ania ty jesteś z Gdańska?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak z Gdańska :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdynia

Właśnie,co z Gdynią?Chyba dalej nas olewają...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
w Gdyni w poniedziałek poszła zatwierdzona lista do księgowości. także czekamy :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dorota - wszystkie decyzje urzędy muszą wysyłać z potwierdzeniem odbioru - to obowiązkowe. Fakt, ze czasem dłużej to idzie...
ja wiąż czekam na decyzję i na kase - złożyłam 6 kwietnia przez bank - Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
hymm ja składałam wniosek 1 kwietnia wniosek rozpatrzony decyzja jest ale nie podpisana od 3 tygodni pani na infolinii mówi proszę cierpliwie czekać od rozpatrzenia wniosku maja 3 msc na wypłatę hehe no chodzi o gdansk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia, wniosek przez bank złożony 1.04, dziś na koncie z wyrównaniem za kwiecień :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
w jakim banku masz konto?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
PKO BP
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia wysyła decyzję zwykłym listem,więc wszystkie urzędy nie muszą mieć potwierdzenia odbioru
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja z mopru w gdańsku też dostałam bez potwierdzenia odbioru... zwyklym listem...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nieprawda... Włąsnie otrzymałam decyzję listem zwykłym.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia.Wniosek zlozony osobiście 4.04.Wlasnie otrzymałam przelew za kwiecien i za maj.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

GDYNIA

Wniosek złożony 1 kwietnia przez bank Millennium - właśnie otrzymałam kasę za kwiecień i maj na konto :) Doczekaliśmy się co niektórzy ;)
P.S. decyzji nadal nie mam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja do 10 czerwca albo i dłużej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też....a złożyłam osobiście 12 kwietnia...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wniosek złożony osobiście 04.04 2016 dziś przyszedł przelew za kwiecień i maj .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
U tych co pieniądze już dostali to teraz kolejne wypłaty będą w Gdyni ok. 10-15 jak rodzinne tak ? czy 25 każdego miesiąca ? Co macie napisane na ten temat w decyzjach ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przez bzwbk w gdyni 3.04. Dzis przelew za kwiecien i maj. Na pierwsze dziecko. Decyzji brak
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ejjj a to ostatnia transza już w Gdyni dzisiaj? Znowu się nie załapałam? Ja pierdziele :(
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak, ostatnia. Teraz chyba ok. 10 czerwca
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również dziś otrzymałam przelew Gdynia. Następne z rodzinnym :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajnie macie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdańsk. Hej /Dziewczyny dzisiaj dzwoniłam na infolinię , usiadłam z wrażenia nie przepraszam chyba raczej z wkur... .Wniosek składałam drogą pocztową 08.04 , rejestracja wniosku 11.04 no i nie ma nawet jeszcze decyzji , koleżanka składała dzień przede mną i otrzymała już drugi przelew Nie wiem jakim systemem to idzie ale w loterii to zawsze nie miałam szczęścia . Gratuluję wszystkim którzy otrzymali 500+ wydajcie te pieniązki z głową dziewczęta :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wczoraj wpłynęło mi na konto świadczenie za kwiecień i maj. Wniosek tylko na 2. dziecko, złożony elektronicznie 1 kwietnia rano przez bank, czyli czekałam równo 60 dni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dorota a ty jesteś z Gdanska?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, jestem z Pruszcza, jak w temacie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mała ściąga...

Ktoś pytał ile ma czasu na dostarczenie dodatkowych dokumentów...

Nr telefonów w Gdańsku...

A to wszystko na zaświadczeniu o przyjęciu wniosku ;)

image
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Przepraszam miał być kciuk w górę za informację! :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie powiedzieli że najpierw decyzja potem pieniadze. Czekam od 1.04. Skladalam osobiście.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do mnie nie przyszła żadna decyzja a mimo to wczoraj wpłynęło 500+ z wyrównaniem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
U mnie tez brak.decyzji listem a wczoraj wpłynęło za dwa miesiące na pierwsze i drugie dziecko
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę mi powiedzieć to o co tu chodzi...skladalam na pierwsze i drugie dziecko 1.04 osobiście. Ani decyzji ani pieniedzy. Nie miałam braków . A niektórzy z Was dostali już dwa przelewy. To Gdańsk
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też tego nie rozumiem. ja co prawda złożyłam później ale wkurza mnie to ze środki sa wypłacane nie w kolejności.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdyni jeszcze gorzej....u was można zadzwonić i się coś dowiedzieć,no i wypłacają co drugi dzień więc większa szansa że jeszcze w maju się załapiecie...u nas teraz chyba dopiero około 10 czerwca...
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gdynia to jakiś koszmar, zero informacji przez telefon, wyplacaja jak im się podoba.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 1
Syla kiedy skladalas?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
12 kwietnia,osobiście w UM.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja 19 też w UM na dwójkę dzieci może dlatego tak długo
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z mężęm składaliśmy wniosek 4.04.16 przez bank millennium, i dalej cisza, z jakieś 2 tygodnie temu ślubny był w urzędzie i pytał się czy wniosek doszedł. Powiedzieli, że doszedł ale czeka na decyzję i od tamtej pory cisza. Oczywiście urząd w Gdyni i wniosek na drugie dziecko.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktos wie kiedy teraz w Gdańsku będą przelewy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
składałam tego samego dnia co Państwo przez AliorBank,napierwsze i drugie dziecko. W środę dostałam przelew, wcześniej kontaktowała się ze mną Pani z UM w celu uzzupełnienia wniosku,ponieważ większość wniosków elektronicznych zawiera błędy lub poprostu załączniki są niewidoczne. Proponuje podejść osobiście w poniedziałek lub czwartek między 8 a 15:30. Udziela informacji o statucie wniosku :) miłe i sympatyczne Panie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jak pisałam w poprzednim wątku składałam osobiście w Gdańsku w głównej placówce na drugie i trzecie dziecko 2.04.A 5.05 dostałam przelew na konto za kwiecień.po kilku dniach dostałam decyzje.a 25.05 miałam kolejny przelew za maj.na decyzji pisało że zostało mi przyznane do września 2017 r.i że każdego miesiąca między 25 a ostatnim dniem miesiąca będe dostawała przelew.dla zainteresowanych to tak jak pisałam w tamtym wątku w Gdańsku przelewy są co 2 dni.a potem każdy będzie dostawał tak jak pisałam między 25 a ostatnim.dodam jeszcze że dzwoniąc uzyskiwałam zawsze informacje i były bardzo miłe panie.pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co napisane jest w decyzjach w Gdyni na temat przelewów ? W jakich dniach danego miesiąca będzie wypłacane 500 + ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
widać,że Gdańsk się uwija. Dostaliśmy drugie 500 za maj, czyli jesteśmy na bieżąco. Miła niespodzianka, bo dzień dziecka itd...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Gdynia kiedy będzie teraz płacić?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dopiero z rodzinnym Gdynia miedzy 10-15.06
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
napisałam do Pani na prv.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
składane 1.04. przez bank pekao S.A., przelew 25.05 na drugie dziecko Gdynia od razu za dwa miesiące
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mozecto jest tak ze w Gdyni na pierwsze i drugie jakoś dłużej się czeka... nie wiem sama co myśleć. Pisałam już w poprzednim wątku ze byłam wzapytac w Mopsie i swój wniosek 20 mają czyli miesiąc od złożenia wniosku na pierwsze i drugie. Pani powiedziała mi ze wnioski z 20 kwietnia to bardzo odległa data bo wciąż rozpatruja te z początku miesiąca. Nie było w stanie powiedzieć mi też czy wniosek jest kompletny i w porządku no bo jeszcze nikt do niego nie zajrzał. Dostaje rodzinne i podobno Ci którzy dostają rodzinne mieli dostawać 500+ sprawniej. Strasznie się wloka:)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
To prawda,w Gdyni się nie wyrabiają tylko przyznać się do tego nie potrafią....
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nr tel GDAŃKS

A czy któraś z szanownych Pań mogła mi podać numer telefonu gdzie można zadzwonić i dowiedzieć się czy wniosek chociaż był poprawny ?? Składałam przez raiffeisen 29.04 na pierwsze dziecko i mam cisze ( ja wiem trzy miesiące się czeka ) , ale jestem nie pewna co do poprawności wniosku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
(58) 3267985
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli kogoś to interesuje: Rumia, wniosek na drugie dziecko składany osobiście 4.04. Wyplata za kwiecień 30.05.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak dla mnie to wcale sie nie uwija, wniosek 4.04 i do dzis O zl wyplat
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia
1.wniosek złożony przez bank millenium 2.04.
2.zorientowałam się ,że zrobiłam błąd i wysłałam poprawiony wniosek 4.04
3.dzwoni Pan w sprawie błędu i znajduje poprawiony wniosek, ma dzwonić, gdyby coś było zle . 25.04
4. Do dziś ani decyzji, ani pieniędzy.

Nie spieszy mi się, ale jak słyszę o sukcesie organizacyjnym programu to boki zrywam :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Musicie czekać cierpliwie. Wiem, że to trudne ale skoro dopiero wypłacają tym, co składali w dniach 1- 10 kwietnia to Wasze wnioski z końca kwietnia jeszcze sobie poczekają.
Nie wiem jakim systemem oni to rozpatrują bo zdarzało się, że już kilka osób nawet z wnioskiem z maja kasę otrzymali. Ale to nieliczni.
Reszta musi niestety uzbroić się w cierpliwość ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marta, ja złożyłam przez millennium ( też Gdynia) 1 kwietnia a 25 maja otrzymałam z wyrównaniem. Decyzji żadnej dalej nie mam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Złożyłam wniosek przez bank 06.04.2016. a wypłata była na koncie 25 maja za 2 miesiące. gdańsk . cieszę sie jak gwizdek!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Składałam 01.04 przez bank na 2 dzieci i byłam dzis w urzędzie rozpatrzone pozytywnie wypłata miedzy 10-15.06 Gdynia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli wszyscy Ci którzy złożyli później niż na początku kwietnia poczekają niechybnie do lipca.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja złożyłam 08.04 osobiście i dalej czekam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wniosek złożyłam osobiście 1.04. Decyzja jest podpisana pozytywna kasy brak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja mam pytanie, jak moje drugie dziecko urodzilo sie w pierwszym tygodniu kwietnia, to za kwiecien tez należą mi sie pieniążki czy dopiero za maj ?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oni przelicza te pieniądze na dni kwietnia i coś odejmą,pieniądze będą ale chyba nie za cały miesiąc.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak wyżej, dostaniesz proporcjonalnie, tylko złóż do konca czerwca.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1
A wiadomo kiedy cieplewo teraz będzie wypłacać.Ja złożyłam w kwietniu i nadal cisza.Do kiedy maja czas jeżeli ktoś złożył 10.04?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kochana mają trzy miesiące niestety.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pruszcz - wniosek zlozony osobiscie 2 maja wczorja przelew na konto za 2 miesiace (1 i 2 dziecko)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia normalnie zapadła w sen zimowy
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie, Gdynia przesypia teraz czas do 10-15 czerwca :/ I pewnie znowu trzy transze i do lipca czekać.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możecie przestać dzwonić bo też bym chciała o coś zapytać a już przez godzine non stop zajęte :P
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 12
Ja dzwoniłam po 8 ej i o dziwo dodzwonilam się. Dowiedziałam się ze wniosek zweryfikowany ale nie ma decyzji. Skladalam 04.04 osobiście w Gdańsku na 2 dzieci. Czekam dalej...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja sie nie dodzwoniłam :) miałam tylko jedno pytanie i nie chodziło o to kiedy wypłacą info dla wścibskich :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
Gdynia dzisiaj dostałam przelew z w yrownaniem :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno dzisiaj?Może 25 maja wpłynęło a dziś pani konto sprawdziła dopiero....Gdynia podobno ma wypłacać około 10 czerwca..
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
na co wy tak czekacie i podniecacie się, ubezpieczenia samochodów poszły w górę i to znacznie, energia ma podrożeć ponad 100%, w wszystko dlaczego? skądś trzeba przecież wytrzasnąć to 500, także na konto wpłynie, ale suma sumarum i tak wyjdziemy na tym jak zabłocki na mydle
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 37
Ale bzdury...pewnie cwetru tak powiedział?
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 10
Oj Syla ,Syla jak widać za mądra to ty nie jesteś, Id się kłania.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 32
Podpisywać mi się nie chciało,wiem że ID się wyświetla,także nie błysłaś😝
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 9
nie bzdury tylko rzeczywistość, ja już dzisiaj odczułam konsekwencje 500plus, wystarczy użyć mózgu i pomyśleć, że te pieniądze na ulicy nie leżą i trzeba je skądś wytrzasnąć, powodzenia
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 33
Mądra "inaczej"42 letnia syla.
Doucz się że to nie jest ID tylko IP(internet protocol)..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 33
niestety, zrezygnują z bezpłatnych podręczników również, wiadomo. Tu okradną tam dadzą, robią w balona.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 31
Syla tak dzisiaj. Po 14 weszło. Na dwoje dzieci za kwiecień i maj. Decyzji jeszcze papierowej nie dostalam
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie muszę się douczać....pisałem bez okularów na smartfoniku....łatwo się pomylić i wstawić inną literkę.Widzę że ty masz poważny problem...na Srebrzysku Ci pomogą.
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 7
Bardziej niż przez ostatnie 8 lat już raczej w balona nas robić nie będą...na temat podręczników wczoraj czytałam i chcą dać kilka wydawnictw do wyboru dla nauczycieli i nadal będą darmowe...zresztą nawet jeśli byłyby płatne to wydaje się pieniądze na nie raz do roku a te 500 plus ma być co miesiąc...widzisz różnice?PIS tą kaskę nam dało a PO za to miało ośmiorniczki....ja i tak długo tych pieniędzy nie będę miała bo moje dzieci mają prawie 18 lat,jakoś nie mam pretensji że powinny dostawać dłużej,cieszę się z tego że inni skorzystają...denerwują mnie tylko ci co czekają na te pieniądze z wywalonymi językami,dzwonią i dopytują kiedy dostaną a na PIS psioczą i piszą bzdury...bez odbioru,ostatni raz byłam na tym forum.
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 9
Bye bye. Nie będziemy tesknic
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 31
Syla ośmiorniczki w Biedrze w promocji.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 24
Jedni ośmiorniczki ,drudzy pomniki i komisje,nie wiem co wychodzi taniej dla polskiego podatnika.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 21
A to Ty w biedrze kupujesz :) ?? przecież "to sklep dla ubogich" jak mówi prezes Kaczyński :P a podobno program 500+ nie jest zasiłkiem ani zapomoga dla biednych tylko zachętą do rodzenia dzieci , więc według naszego rządu żadna z nas nie kupuje w biedronce :D
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 16
Słuchajcie nie rozwijajcie wątku o nie potrzebne tematy.! Piszcie tylko co dot wątku
Miejsce złożenia/data/przelew

Pozdrawiam
Gdańsk/08.04/brak decyzji brak przelewu
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 5
ja się zastanawiam czy ta infolinia w ogóle działa
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
złożony wniosek przez ing 6,04,2016
przelew wysłany 30.05 na koncie wczoraj
składałam na 2 dziecko - przelew za kwiecień i maj
a i decyzji nie mam przesłanej
pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
1.04 Gdańsk złożony osobiście na dwójkę dzieci. Decyzja podpisana od 3 tyg kasy i decyzji brak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zlozona na 3 maja w gdansku 09.04 .brak decyzji i przelewu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zobaczcie jakie cyrki :
http://dziecko.trojmiasto.pl/MOPR-straszy-wnioskodawcow-programu-500-n102178.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja się doczekałam, wczoraj dostałam przelew za kwiecień i maj. Wniosek składany przez bank 4.04 ( Gdynia).
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wyslalam poczta wniosek 4 .05 takze poczekam Gdansk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takie pytanie: czy ktoś dodzwonił się w ogóle na tą bezpłatną infolinię w Gdańsku? Ja od kilku dni próbuję i nic.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja się raz dodzwonilam ale niczego konkretnego sie nie dowiedzialam tyle tylko ze mój wniosek wpłynął (składała przez internet) pojechalam na 3 maja mila pani powiedziała co i jak
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Składałam 01.04 przez bank Gdynia na 2 dzieci, przelew dostałam za 2 dzieci 31.05 z wyrównaniem za kwiecień i maj. Następna wpłata miedzy 10-15.06.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja właśnie dostałam przelew za kwiecień i maj ( składam 4.04 przez bank). Decyzji jeszcze nie mam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asia pewnie jesteś z Gdańska?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdańsk 6.04 skladalam osobiście 31.05 przelew za kwiecień i maj na 3 dzieci.decyzji brak.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też właśnie dostałam przelew za kwiecień maj - składany 12 . 04 . Nie dostałam decyzji .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdańsk wypłaca?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak Gdańsk
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy ktoś wie jak to wygląda, jeśli już raz wypłacili to już w każdym miesiącu będą płacić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak w każdym miesiącu. W Gdyni ok. 10-15
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Xxx dzięki za odpowiedź, pozostaje czekać ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jestem z Gdańska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też 06.04 w formie papierowej i nadal cisza:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dziś od rana dzwonilam bo minoł miesiąc ale niestety caly czas slyszałam w tele nasi konsultanci sa chwiowo zajeci i tak w kolko po jakiego gnata jest ta infolinia jak nikt nieodbiera
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
ja składałam przez bankowość elektroniczną 05.04 i dostałam przelew dzisiaj, czyli 02.06, ale tylko 500 zł, więc to chyba za kwiecień. dziwne, bo wszyscy dostają wyrównanie, a tu wyrównania brak. fajnie, że wpłynęło cokolwiek, tzn, że wniosek dotarł i był ok. decyzji żadnej nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny z Gdańska - dodatkowe dokumenty zawoziłyście na 3 Maja(UM) czy Powstańców Warszawskich(MOPR)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powstańców
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
~Anna właśnie przez takie jak Ty linie są ciągle zajęte - wydzwaniacie jak opętane bo przecież "minoł" miesiąc więc co się potem dziwicie, że nie można się dodzwonić.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 4
najpierw napiszę że już dostałam,tak jak wspominałam wcześniej.wchodzę na te forum bo z ciekawością czytam co piszecie.i co?i to że nie mogę uwierzyć jak niektóre z was piszą.wcześniejsze forum powstało żebyśmy mogły się dzielić swoimi wiadomościami,ale była większość która zamiast pisać że dostałam że tego i tego dnia tu i tam wypłacają to zaczęły sobie skakać do gardeł.powstała druga część tego forum i myślałam że będzie lepiej.że normalne osoby będą sie wypowiadały.ale się myliłam.babska nienawiść i zazdrość jednak górą.po co te złośliwe wpisy?jak masz wchodzić na te forum i obrażać kogoś to lepiej tu nie zaglądaj.aż mnie krew zalewa jak czytam niektórych z was wpisy.pozdrawiam i wytrwałości dziewczyny w czekaniu
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
Do Magdy tak sie sklada droga pani że dzwoniłam pierwszy raz tylko po to aby dowiedziec sie czy mój wniosek wysłany pocztą dotarł!!!
Trochę więcej życzliwości życzę a będzie nam się lepiej żyło
Karma wraca!!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy jeszcze ktoś z 1 kwietnia nie dostał?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skladalam 1.04 dostalam kasę w środę na dwójkę dzieci.to Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolezanka skladala 20.04 poczta Gdansk,musiala uzupelniac,dostala 27.05 za kwiecien i maj.ja skladalam osobiscie w Gdansku 09.04. Nie dostalam jeszcze.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
skladalam osobiscie 13 kwietnia, nie mam kasy ani decyzji.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja 4.04 na dwójkę i też nic . Gdańsk . Osobiscie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Złożyłam wniosek początek maja - do dzisiaj cisza, brak kasy, brak decyzji.
W dniu dzisiejszym osobiście byłam w MOPR ( Gdańsk 3 maja ) otrzymałam informację, że cały czas rozpatrywane są wnioski kwietniowe.
Bardzo dużo osób mailowo otrzymuje info dotyczące uzupełnienia dokumentacji. Sprawdźcie czy czegoś nie dostałyście.
Wypłaty obecnie odbywają się 2 razy w tygodniu - po całym zakończonym procesie wypłata będzie między 10-15 każdego miesiąca.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja nie dostałam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak to wygląda jeżeli mój wniosek nie będzie zaakceptowany ?? w sensie przekroczę dochody na pierwsze dziecko ?? Czy któras mam juz tak miała ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te z rozpatrywanymi dochodami pójdą na sam koniec, za dużo z tym zachodu.Nie wiem kiedy oni z tym zdążą, śmiech na sali. Mają wysłac pismo , jak sie przekroczy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zlozylam wniosek 30 maja, osobiscie w gdyni na 10 lutego, na pierwsze dziecko, to sobie poczekam:)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wniosek składany osobiście Gdańsk 06.04 ,tylko na drugie dziecko- do dziś ani decyzji ani pieniędzy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wysłałam mailowo zapytanie i dosć szybko mi dopisali, wniosek z 13 kwietnia nadal oczekuje na weryfikacje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moge prosic maila na ktury pani wysylala
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
500plus@mopr.gda.pl

proszę bardzo ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a po jakim czasie odeslali wiadomosc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
po 4 godzinach dostalam odpowiedz, :) dla mnie to szybko, z uwagi na ilosć telefonow jaką dziennie odbierają.

Mi sie tam nie spieszy nie wiadomo jak, bardziej z ciekawosci pisalam. Choc troche mnie wkurza jak ktos złozyl po mnie i juz dostal.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia, wniosek złożony przez bank w dniu 1.04. Pieniążki wpłynęły 25.05 z wyrównaniem za kwiecień-maj. Decyzja została wydana 19.05 a wysłana 2.06. Dziś ją otrzymałam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
~ewa Nie do końca... W moim przypadku były ropatrywane dochody. Składałam osobiście na 3 Maja na pierwsze i drugie dziecko 11.04 - w maju dostałam dwa przelewy , 13.05 za kwiecień oraz 25.05 za maj.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a z jakiego banku oni przelewaja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z pekao . Wniosek skladalam 8 kwietnia , pieniędzy i decyzji brak. Na 2 dzieci,bez weryfikacji dochodow czyli tzw prosty wniosek. Dziś dzwonię, a telefony na Powstańców wyłączone....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja dostalam maila ze 25 mam decyzje ale ani decyzji ani przelewu mam karte mopr
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
JA UZUPEŁNIŁAM DOKUMENTY POW. WARSZ GDAŃSK 03.06 CZEKAM NA DECYZJĘ I PRZELEW. WNIOSEK ZŁOŻONY 04,04. JAK DOSTANĘ DAM ZNAĆ .WEZWANO MNIE LISTOWNIE .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kiedy teraz wypłaty w Cieplewie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej dziewczyny , mój wniosek nadal oczekuje na weryfikację.

gdańsk/11.04

Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdańsk, mBank, złożone 07 kwietnia.
Dzisiaj wysłany mail z zapytaniem czy nie ma wniosek żadnych błędów. Szybko odpowiedzieli że zatwierdzony, decyzja przyjdzie pocztą. A za chwilę miałam kasę na koncie. Zbieg okoliczności?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze byc zbieg okolicznosci, zwykly przypadek, aczkolwiek gratuluje ze juz masz pieniadze ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzeba przyznać ,że odpowiedż email od Nich jest bardzo szybka, polecam innym zamiast dzwonić w nieskonczoność. Pracujące tam panie też odetchną:-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
A jaki jest adres mailowy do urzędu gdyni?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
wniosek złożony 04.04.2016 przez BZ WBK, na 2 i 3 dziecko.
wczoraj napisalam maila, otrzymałam odp. że mój wniosek jest już rozpatrzony, a decyzja zostanie wysłana pocztą.
dziś niespodzianka, na koncie pieniądze za kwiecień i maj.
także chyba ten mail przyspieszył sprawę ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, pisałyście maile do Gdyni czy Gdańska??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak chcecie szybkiej odpowiedzi z MOPR w Gdańsku to polecam pytania zadawać mailowo, raczej zawsze odpowiedź jest tego samego dnia.
Jesli chodzi o wnioski to ja składałam 6.04 osobiście w gdańsku i jeszcze czeka na weryfikacje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba wszystkim tak samo odpisują ja dziś również dostałam odpowiedz ,ze mój wniosek jest w trakcie weryfikacji i ze maja 3 miesiace na wydanie decyzji. Wydaje mi się ze oni nawet nie sprawdzają na jakim etapie są Nasze wnioski tylko z automatu ślą takiego samego emaila. Moje trzy kolezanki zapytały na jakim etapie jest ich wniosek i otrzymały taką samą odpowiedz . Najlepsze jest to ze wysłałam pocztą wniosek z opłatą przyspieszoną i wniosek powinien dotrzeć do nich 5 lub 6 a facet mi pisze ze wniosek dostali 10 maja. ))))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Do Agnieszki,to nie przypadek.po prostu twoje pieniądze zostały wysłane wczoraj ale może twój bank ich nie zaksięgował wczoraj tylko dzisiaj.Gdańsk płaci w poniedziałki środy i piątki.ja też tak miałam.w środę sprawdzałam wieczorem stan konta i nic nie było.ale coś mnie w czwartek podkusiło żeby zajrzeć i były.a sprawdzałam kiedy były od nich wysłane i było że środa,a mój bank w środe nie zaksięgował tylko w czwartek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Wniosek wysłany przez mBank, potwierdzenie złożenia dostałem mailem 7.04, Gdynia, do dzisiaj ani pieniędzy ani decyzji, ani wezwania do ew. korekty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mam pytanie jak decyzja zatwierdzona bo dzisiaj dzwonilam to pani powiedziala ze czekaja tylko na zielone swiatelko do przelewu ile moze to potrwac pytam tak z ciekawosci czy ktos tak miał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wniosek zlozyl 20.04 w urzedzie miasta na 10Lutego do dzisiaj wniosek nie rozpatrzony bylam dzisiaj w urzedzie miasta pani mi powiedziala ze dostali wytyczne wszystkie kwietniowe wnioski maja byc do konca czerwca rozpatrzone i ze napewno pod koniec czerwca dostane pieniadze
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
wniosek złożony przez bank milenium 04.04 na wszystkie dzieci decyzji nie mam dziś przelew za kwiecień i maj
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To super :) Bo dla mojego wniosku termin mija 30-go czerwca ;) Na razie cisza na łączach ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wniosek złożony 07-04 w szkole córki na pierwsze i drugie czyli z weryfikacją dochodu i dziś były pieniądze około południa Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wniosek złożony przez mBank 11.04, kasa na koncie dziś, za kwiecień i maj, Gdańsk
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wniosek złożony przez epuap 28 kwietnia (Gdańsk). Napisałam w poniedziałek wieczorem mejla do nich co z wnioskiem, bo epuap padł i się zastanawiam, czy w ogóle wniosek doszedł. Po czym dostaję we wtorek telefon ze wysłałam do nich mejla i oni sprawdzili i że mam coś tam donieść. Nie wiem, czy to przypadek, czy może przez to, że napisałam mejla, to się za mój wniosek zabrali. Jak się Pan pytałam, kiedy będzie przeew, to mówiła, że pod koniec czerwca powinien być.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a orietuje sie ktos kiedy sa przelewy w gdansku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wniosek przez epuap 2.04. pieniaze 7.06 za kwiecień i maj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poniedziałek,środa,piątek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile sie czeka od zatwierdzenia decyzji na zielone swiatlo do przelewu bo takie info otrzymałam ze decyzja jest pozytywna czekaja na zielone swiatlo do przelewu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~sss, informacje otrzymalas z Gdańska czy z gdyni?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdansk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co to moze oznaczac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdańsk co chwile dostaje a gdynia sie obija został im nie cały miesiąc ciekawe co to bdzie jak nie wypłacą w terminie. raczej z odsetkami nie dostaniemy:) bdą pewnie ściemniali że brakowało jakiś dokumentów bo 3 miesiące liczą dopiero od złożenia wszystkich potrzebnych dokumentów.
Przy okazji powiedzcie mi czy jeśli nie pobieram zasiłków ani nic askładałam wniosek na 2 dziecko to mialam obowiązek dołączy jakies załączniki?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gdańsk płaci co dwa dni, w porównaniu do Gdyni udziela ingo. Gdynia ma gdzieś swoich obywateli.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czy ktoś zna maila do Gdyni??
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
? zna ktos odpowiedz na moje pytanie?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Gdyni nie ma maila,można napisać do wydziału spraw społecznych(na stronie internetowej jest do nich mail podany),napisalam dwa tyg temu i do tej pory nawet go nie odczytali...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też napisałam do Gdyni i zero odpowiedzi. Przez telefon też nie udzielają info, beznadziejne
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktos z gdanska dostal przelew na karte mopr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktos dostal kase z cieplewa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak już pisałam wyżej złożyłam wniosek przez bank millenium 02.04 na drugie dziecko. Zorientowałam się, że jest zle i 05.04 poprawiłam. Od tego czasu zero odzewu. Przy okazji weszłam wczoraj do UM w Gdyni i owszem mój wniosek jest złożony, ale nie rozpatrzyli jeszcze, czeka. Pani nie umiała mi wytłumaczyć kiedy zostanie rozpatrzony i kiedy będą wypłaty. Natomiast usłyszałam, że jak po 3 miesiącach nie będzie żadnych informacji to dopiero można się martwić. Znajome, które składały w maju już dostały z wyrównaniem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wyslalam wraz z kolezanka zapytanie droga mailowa do mopru gdansk.(ja skladalam 07.04 kolezanka 11.04.na 3 maja w Gdansku..oby dwie otrzymalysmy identyczne odpowiedzi.

Pani wniosek jest  obecnie na etapie weryfikacji. Gdyby zaszła potrzeba
złożenia wyjaśnień lub uzupełnienia danych, skontaktujemy się z panią
telefonicznie, mailowo lub za pośr. Poczty Polskiej. Po zatwierdzeniu
decyzja zostanie wysłana na adres przez panią wskazany we wniosku za
pośr. Poczty Polskiej. Do tego czasu bardzo proszę o cierpliwość.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziś dostałem identyczną odpowiedz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja taką samą odpowiedz otrzymalam z automatu kazdemu w Gdansku wysyłają
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też dzisiaj dostałam taką odpowiedź😉
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja czekam na odp ale widzę że nie ma co ....a złożyłam 04.04 też osobiście na 3 maja w Gdańsku i cisza ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wyplata za kwiecien i maj 25.05. Dzis decyzja. Wyplaty co miesiac miedzy 10-15. Gdynia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odpowiadają tak samo,bo maja taki wzór :) , ale sprawdzają stan wniosku, bo mi odpisano jeszcze, że data wpływu nie 5 tylko 6 kwietnia jakby ten jeden dzień miał historyczne znaczenie :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia. Składane 03.04 przez aliorbank. 25.05 wypłata za kwiecień i maj. Dziś decyzja przyszła listem zwykłym z informacja,ze wypłaty między 10-15 każdego miesiaca
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Raczej nie chce mi sie wierzyc ze sprawdzaja stan wniosku....pewnie z automatu wysyla skoro wszyscy ktorzy wysylaja zapytanie otrzymuja taka sama odpowiedz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moja siostra składała 16 maja wniosek na pierwsze i drugie dziecko wczoraj miała przelew za kwiecień i maj Gdańsk decyzji nie ma
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
U to szybko Ja skladałam 5 maja i nadal nic tez Gdansk
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja dostałam taką odpowiedź:
"Witam serdecznie.
Uprzejmie informuję, że Państwa wniosek został już rozpatrzony.
Decyzja dotycząca ŚW zostanie wysłana do Państwa za pośrednictwem Poczty Polskie - listem zwykłym.
Pozdrawiam"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
-caroca ale Gdynia czy Gdańsk?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dostałam taką samą odpowiedź. Mam cichą nadzieję że może w tym tygodniu i kaska będzie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wjecie kiedy cieplewo placi moze ktos dostal
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skladane 08.04. W Gdansku.mopr.na dwoje.cisza....jak dobrze ma Pani,ktora skladala 16.maja i juz dostala....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia nie udziela żadnych info, nawet nie ma adresu mailowy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
I co z tego ,ze w Gdansku jest skoro do wszystkich wysylaja taka sama odpowiedz
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdańsk płaci co dwa dni a Gdynia ?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
User_1386..... Gdynia płaci między 10 a 15 i między 25 a 30 :-). Ale jak dostaniesz decyzję to będzie napisane, że wypłata każdego miesiąca między 10 a 15 :-). Sama nie mam jeszcze decyzji ale kilka dziewczyn już pisało o decyzjach w Gdynii.
image image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś składał w drugiej połowie kwietnia i dostał kasę?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja składałam w Gdyni, przez mBank, 4 kwietnia. 10 mają dostałam przelew za dwa miesiące, decyzja doszła po tygodniu od otrzymania przelewu. Składałam na pierwsze i drugie dziecko. Wszystko sprawnie, szybko i bez problemu. W razie pytań dzwoniłam do urzędu i bez żadnego problemu otrzymałam od milej pani pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pozostaje czekać. Głowa muru nie przebijemy. Jutro 10 Gdynia płaci świadczenia rodzinne miałam nadzieję że może teraz wpłynie 500+ na pierwsze i drugie dziecko ale przestałam się łudzić. Wniosek s kladalam 20.04 więc ze spokojem czekam na lipiec;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.strefabiznesu.dziennikbaltycki.pl/artykul/o-pieniadze-z-programu-500-plus-warto-wystapic-przed-lipcem-2016-r. Propoganda.niby wszystko super.niby w Gdansku czeka sie 1,5miesiaca,......skladalam 04.kwietnia,czekam ponad dwa miesiace.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja składałam 6 kwietnia- dziś informacja @ ze wniosek jest w weryfikacji ( cokolwiek to znaczy c;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest ktoś taki jak ja?

Jest ktoś taki jak ja??? wniosek zło,zony 2 kwietnia, na 2-gie dziecko - przez mBank i NIC!

Czy ktoś czeka dłuzej niż ja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak wniosek złożony 2.04 przez alior bank. Cisza do tej pory brak decyzji i pieniążków.Gdynia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

cieplewo

czy ktos dostal z ieplewa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tu ktos pisal ze skladal 16.MAJA i dostal juz za dwa miesiace....gdzie tu logika
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak moja siostra składała 16 maja a ja 2 kwietnia i dostałyśmy kase w ten sam dzień 7 czerwiec i ona i ja na perwsze i drugie dziecko Gdańsk decyzji brak
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wczoraj odp mi na maila ze w poniedziałek zapadła decyzja odnośnie mojego wniosku. Mam czekać na decyzję poczta . Wniosek skladalam 04.04 osobiście. Kasy nie widać. Gdansk
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdańsk chociaż odpowiada a Gdynia kompletnie nic ani telefon ani mail.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia kto będzie miał dzisiaj szczęście i dostanie kasę?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawe czy Gdynia bedzie dziś wypłacać...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej dziewczyny

Gdańsk/Wniosek jak już wcześniej pisałam składałam 8.04 pocztą , wniosek wpłynął do nich 11.04 ,czekałam cierpliwie ... cierpliwie ... az wreszcie skończyła mi się ta cierpliwość ,w końcu napisałam do nich dn 06.06 , dostałam identyczną formułkę jak wy dziewczyny.Wczoraj tj 09.06 otrzymałam pocztą informację o uzupełnieniu braków z dnia 04.06 tj przedstawienia wszystkich umów i świadectw pracy za 2014 rok oraz oświadczenia o obecnym zatrudnieniu. Osoby które odpisują nie mają chyba żadnego wglądu do informacji bo inaczej by mi już w meilu napisali że mam braki.Teraz to zapewne do lipca sobie poczekam na decyzję.Trzymam kciuki za wasze wnioski i szybkie wypłaty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
I tak będzie na pewno załatwiana część wniosków z kwietnia. Jak się nie wyrobią do lipca to wezwanie do uzupełnienia "braków" by odwlec termin wypłaty pieniędzy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
~xxx masz rację , mowili że maja 3 miesiace i tak robią dziś pewnie dostaną ci którzy już dostali w maju, nie spieszą się, jak komuś brakuje we wniosku zaświadczeń to pewnie odloza i to leży, jak się sama nie zainteresujesz to wniosek sobie leży i czeka
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

wyplaty 500

hej jak ktos dostanie z cieplewa to niech da znac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jest paranoja, żeby niemal w połowie czerwca byli jeszcze ludzie, którzy nie dostali wyrównania za wnioski składane z początkiem kwietnia.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wniosek skadany 01.04 przez bank. 7.06. przelew za 2 miesiące.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W poniedziałek napisałam do mopr w gdańsku maila, odpowiedz,że w trakcie weryfikacji, a dziś wchodze na konto i pieniądze już są
Wniosek składałam osobiście w 1 z wyznaczonych punktów 6.04 kasa 10.06 za dwa miesiące- Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja złożyłem na początku kwietnia w ePUAP i do dziś nic :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a niech mi ktos powie jezeli w mailu otrzymałam odpowiedz ze postepowanie administracyjne zakonczylo sie wyslaniem decyzji to ile czekaliscie na przelew karta mopr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie dziś tylko rodzinne wpłynęło. Gdynia wniosek na pierwsze i drugiecdziecko składany osobiście 20.04.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
W poniedzialek wydano decyzję dziś kasa na koncie. Wniosek z 04.04 składany osobiście . Gdansk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyli gdansk dzisiaj wyplaca?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~ivmama to sobie poczekamy ja skladalam 19.04 też na pierwsze i drugie dziecko.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wniosek składany przez bank 12.04, wczoraj pytałem brak decyzji. Siostra składała około 20.04 i na koniec maja dostała kasę i decyzję.
Gdańsk tylko na 2 dziecko
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia ktoś dostał dziś kasę?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia. Właśnie przed chwilą sprawdzałam i dostałam kolejne 500 +
Ze mną są już na bieżąco ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do xxx a za czerwiec juz tez dostalas?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy ktoś z Gdyni, kto wcześniej nie miał wypłat, dostał dzisiaj?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja przed godziną dostałem właśnie za trzy miesiace.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Składałam wniosek 1 kwietnia przez bank. 25.05 wpłynęły pieniądze za kwiecień i maj. A dziś właśnie za czerwiec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wniosek składałam w Gdyni osobiście na pierwsze i drugie dziecko 12 kwietnia,nie dostałam do tej pory ani żadnych pieniędzy ani decyzji...dziś wpłynęło tylko rodzinne,niby taki prosty wniosek,dochodów sprawdzać nie muszą bo rodzinne pobieram.Jak złożyłam papiery to pani która je przyjmowała mówiła że pieniędzy mam oczekiwać pod koniec maja.....już 10 czerwiec i nic...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia. Dzis 500 za czerwiec..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile czekaliscie po otrzymaniu decyzji na przelew na karte mopr gdansk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia, przed chwilą przelew dotarł za trzy miesiące na jedno dziecko, wniosek składany, jak wcześniej pisałem, 7.04 przez mBank
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ma pani decyzjie juz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia. Wczoraj w końcu dostałam decyzję a przed chwilą przelew
image image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również z Gdyni wniosek złożony w dniu 09.04.16 osobiście w UM w Gdyni i dziś przelew, wyrównanie za kwiecień, maj i czerwiec.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan :)
Nie, chyba, że coś nowego w skrzynce leży.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wniosek złożony 15.04. na 3 dzieci.Właśnie przyszedł przelew za kwiecień,maj i czerwiec.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
To gratulacje ;) Ja z 01.04 nadal czekam ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
pod koniec maja przyszło wyrównanie za kawiecień i maj, a dziś czerwcowe pieniążki :) Gdynia, wniosek składany 4.04 przez stronę banku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktos cos na karte mopr gdansk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy ktos z Gdanska dostal kase skladajac wniosek na poczatku maja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja skladalam 9 maja dostalam dzisiaj decyzjie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
wniorek z 7.04 dzis kasa za 3 miesiace
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a pani na konto czy karte mopr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie mam karty. skladalam przez mbank- Gdynia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapominacie pisać jakie miasto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
2.04 wniosek przez bank. Brak decyzji i brak wpływu. Gdynia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda ze nie piszecie na które dziecko i nazwę miasta ;) bo zastanawiam sie czy może najpierw rozpatrują drugie i kolejne, a na pierwsze odłożyli na bok :)
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wniosek złożony na dwójkę dzieci.Gdynia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
-1985 słoneczko właśnie ja mam teorię ze dostali w pierwszej kolejności Ci którzy składali na jedno dziecko a Ci którzy już na drugie i pierwsze to czekają. 20.04 gdynia pierwsze i drugie dziecko kasy nie ma.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja składałam wniosek na 2 dziecko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia wniosek na drugie dziecko, złożony 02.04., brak decyzji i przelewów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia przez AliorBank 03.04.
Składałam na pierwsze i drugie dziecko z weryfikacja dochodów.
Pierwszy przelew 25.05 za dwa miesiące
Drugi przelew dziś, czyli 10.06
Za to nie przyszło rodzinne...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Serio?????ale zal....jeszcze malo???!niektorzy nie dostali nawet za pierwszy miesiac.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
To strach pomyśleć ile bym musiała czekać jakbym złożyła na trójkę dzieci
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie to nie jest mało,wręcz bardzo dużo...
szkoda tylko,ze to co było wcześniej przyznane nie zostało wypłacone. Nie wpłynął również zasiłek pielęgnacyjny...
poprostu bardzo mnie to dziwi,że wypłata 500+jest priorytetem w UM...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Przeżywacie te 500 zł. Paść można czytając te komentarze, tyle walki na forum o nędzne 500 zł. Przecież to są grosze..., a komentujecie jakby to było 10.000 zł. Po 500 zł to schylać się nawet by mi nie chciało.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10
może Tobie by sie nie chciało...dla Mojej Córki to bardzo dużo..."zastrzyk" pieniędzy, za które będzie miała dodatkowa rehabilitacje...dla mnie 500+ daje szanse na rehabilitacje i leki, na które do tej pory nie było mnie stać... tyle w temacie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rozumiem ze dla wielu to duża suma. Porównując do średniej krajowej to znaczący przypływ gotówki. Nie rozumiem tylko tego stękania źe ktoś już dostał a inny jeszcze nie. ... Zgodnie z ustawą dostaną wszyscy którzy spełnia jakieś tam warunki wiec pozostaje tylko cierpliwie czekać a nie sprawdzać 4 razy dziennie stan konta plus dopytywac na forum kto z jakiego miasta i kiedy już dostał. Na każdego przyjdzie kolej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
ivmama - niestety, teoria chyba nie idzie w parze z rzeczywistością ;) Gdynia, 01.04 przez ZUS, na drugie dziecko i cisza - brak decyzji, brak kontaktu, brak pieniędzy ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze dwie transze w czerwcu z tego co ktoś tu pisał wyżej więc może wtedy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdańsk
Wniosek złożony 13.04 na pierwsze dziecko. Pobieram rodzinne na kartę mopr. 08.06 wysłałam email z zapytanie o status mojego wniosku i tego samego dnia dostałam odpowiedź, że została wystawiona decyzja, która zostanie wysłana na wskazany na wniosku adres. Dnia 10.06 wpłynęła kasa na kartę za dwa miesiące.
Wytrwałości dziewczyny😊
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia, 4/04 złożony wniosek na pierwsze dziecko. Decyzja pozytywna pocztą 11/05 do dziś żadnej kasy. Tylko że nie podałam konta i pierwsza wypłata przez pocztę. Ale to i tak masakra, czekam już miesiąc od decyzji i nic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gdańsk, pierwsze dziecko, wniosek złożony osobiście 08.04 w punkcie, nie pobieramy żadnych zasiłków. Do tej pory nie ma ani decyzji ani kasy.
Przez telefon dowiedziałam się tylko, że chociaż pani obsługuje moją literkę, to mojego wniosku nie będzie "przerabiała" - bo nie pobieramy dodatków.
Mailowo - dostałam szablonową odpowiedź.

Mam wrażenie, że "trudne" jedynaki, gdzie trzeba zdobyć info o dochodach i poświęcić minutę na obliczenie - zostawione są na koniec...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wniosek złożony osobiście w gdańsku w głównej siedzibie 9 mają i cisza jak narazie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja skadaam 04.04. i dostalam juz na 2 dzieci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piszcie miasto
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba jest tak że Gdańsk "płaci" 500+ z rodzinnym itp.
wniosek złożony przez PKO 16 kwietnia. Cisza! mail z zapytaniem nic nie dał- odpowiedź , że nie rozpatrzone i proszę czekać.
Wniosek na Drugie dziecko.

Dlatego dostają Ci , którzy biorą zasiłki itp. I od razu sprostuję , że nie mam nic przeciwko że ktoś ma rodzinne itp.

Czekamy i tyle.
Wszystkim cierpliwości i spokoju życzę . M
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Gdańsk
Składane 5 kwietnia na drugie dziecko w um 2 maja 1 wypłata 24 maja 2
Decyzja po 2 tyg od 1 wypłaty
Nie pobieram żadnych świadczeń czyli to poprostu loteria
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pobieram rodzinne wniosek składany 5 kwietnia ani pieniążków ani decyzji napisałam @ i cały czas w weryfikacji także to chyba loteria . Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o Gdańsk to od czerwca 500+ obsługuje tylko punkt na 3maja i tam są wszystkie wnioski. Jeśli ktoś ma inne zasiłki /dodatki to jego wniosek 500+ jest obsługiwany przez punkt na powstańców. Nr Tel wg tzw "literki" są na powstańców, dlatego tam nie mają po co dzwonić osoby które nie mają innych zasiłków /dodatków :)
image image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja skladalam 4maja Gdansk Powstancow Warszawskich na drugie i trzecie dziecko nadal cisza czy ktos juz dostal z maja jakas decyzje lub kase
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Haloooo co tam dzisiaj na bojowym froncie?;) jakas nadzieja na pobudka Gdyni z zimowego snu?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gdynia.
Ja dostałam przelew w piątek wraz z rodzinnym.
To już u mnie 3 przelew z 500+
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedy Cieplewo wypłaca w czerwcu, czy oni mają jakieś konkretne dni wypłat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ma! ja też składałam 04.04. Gdansk - dostałam kasę pod koniec maja - za 2 miesiące a po ok, 10 dniach przyszła decyzja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na jaki adres email mozna kontaktowac sie w Gdańsku??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
500plus@mopr.gda.pl

wystarczy przesledzic wczesniejsze odpowiedzi.....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
daj znać jeśli dostaniesz inną odpowiedź niż ta szablonowa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja dostalam inną Agusia, nie jest tak że każdy dostaje szablonową.

A ty kiedy składałaś na małego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
początek kwietnia :) osobiście :) i dalej nic :)

Na początku czerwca mało sympatyczna Pani z Powstańców Warszawskich, obsługująca literkę "x" nawet mnie nie poinformowała, że powinnam info szukać na 3Maja skoro nie pobieram zasiłków... To 1985sloneczko napisała tutaj wczoraj...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz ja tez nie pobieram zadnych zasilkow a dziś do mnie dzwonili w sprawie 500 + i wszelkie sprawy mam zalatwiac na powstańcow warszawskich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile czekaliscie po wydaniu decyzji na przelew gdansk 2 dziecko decyzjie mam z 25 maja 10 przyszla poczta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia , byłam dziś dowiedzieć się co z moim wnioskiem i dowiedziałam się że wczoraj zapadła decyzja, tak więc zostało mi czekanie na pieniądze a ile czasu ten nikt nie wie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak zapadła decyzja to może z następną transzą już zrobią przelew...ja po cichu też na to liczę...nie byłam jeszcze pytać co z moim wnioskiem z 12 kwietnia ale jak okaże się że poszły następne przelewy w Gdyni to jednak się przejadę dowiedzieć o co chodzi...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
w gdansku przelewy sa w pon srode i piatek ale dalej cisza niekturzy pisali ze decyzji niedostali a przelewy tak wiec zastanawiam sie jak to dziala
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy w Gdańsku tez żądali od Was dostarczenia pit za 2014 gdy ktos stara sie tez na pierwsze dziecko?Ja dostarczyłam pit choc mieli sami sprawdzić dochody.Miała być zaraz decyzja.2 tyg minęło ani decyzji ani pieniedzy.
Wniosek z początku kwietnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj niewiem skladalam tylko na 2 i 3 dziecko wiec nic oprucz peseli niepotrzebowali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ode mnie póki co niczego nie chcą. Chociaż dzwoniłam i pisałam maila z pytaniem czy nie muszę czegoś donieść.

Cisza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bylam osobiście pytalam czy wniosek jest kompletny,dzwoniłam z tym samym pytaniem nikt mi nie odpowiedział.Po 2 mies raptownie dzwonią ze potrzebuje pit 37 i pit0 .Dostali.Jak zapytałam mailowo czy jest juz decyzja to odpisali cierpliwie czekać jak zaistnieje potrzeba żeby uzupełnić wniosek skomentują się.w ogóle nie czytają co się do nich pisze. Wg ustawy organ ma 3 mies na wydanie decyzji.Na moje pytanie dlaczego ten sam organ żąda zaświadczeń o dochodach nie dostałam juz odpowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cxy ktoś już dostał kasę z Gdańska a składał w maju?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktoś jest w takiej sytuacji że mąż pracuje za granicą ? czytałam że może być problem, bo niby pierwszeństwo do wypłaty świadczenia ma kraj, w którym on pracuje, czy mogę nie otrzymać świadczenia w Polsce? składałam na drugie dziecko
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
wniosek składany na 3 dzieci 8 kwietnia Gdańsk, dzisiaj pieniądze na koncie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Pani Syli pani
czeka z 12.04 ja składałam 02.04 i cisza. Też po 20.06 chyba podejdę i zapytam o mój wniosek. Dodam że wniosek składany przez alior bank. Gdynia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie wiadomo kiedy najblizszy przelew w Gdyni?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Monika Ja. skadalam. 4 maja. Gdansk nadal nica skladalm na 2 i 3 dziecko bez werywikacji dochodu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy jest ktoś z Gdyni kto składał wniosek do 10.04 i nie otrzymal jeszcze decyzji i przelewu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Oli dziękuję za odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bbgirl za ile miesiecy dostalas ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wniosek składany 1.04 na drugie dziecko. Dziś niespodzianka na koncie. Przelew przyszedł 10.06 za kwiecień i maj. Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak miałam tą samą sytuację meilowo poinformowali mnie , że mam donieść pit za 2014 niestety też cisza wniosek składałam 5 kwietnia internetowo a po 20 maja dostałam informację o braku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Składałam wniosek 20.04 na pierwsze dziecko u nadal cisza Gdynia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
składałam 8.04 i też jeszcze nie dostałam Gdynia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale dziś niespodzianka patrzę A tu przelew na 2 i 3 dziecko za kwiecień i maj Gdańsk składane 06,04
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podobno w tych miastach gdzie rządzi PO (Gdańsk, Wrocław, Łódź) są duże opóźnienia w wypłatach. W Gdańsku dostało zaledwie 40% składających. Ministerstwo ma skontrolować tą sytuację.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
czy ktos z cieplewa dostal
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A Gdynia może lepiej? Wie ktoś kiedy będzie teraz płacić?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Składałam wniosek osobiście w pierwszej poł.kwietnia w Gdynii,pienądze wpłynęły 31.05 za 2 mc,decyzja przyszła tydzień później.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak już chyba wszyscy wiedzą s kladalam wniosek osobiście w gdyni 20.04 na pierwsze i drugie dziecko. Dziś zadzwoniono do mnie prosząc o dostarczenie zaświadczenia o wysokości zasiłku dla bezrobotnych jako mi przysługuje. Znaczy - coś się ruszyło :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żeby czasem się nie ruszyło w tym kierunku, że na kolejne 3 miesiące odwlecze się im wydanie decyzji ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
pierwsze "bum" maja juz dawno za soba...
ludzi pozatrudniali sporo...
mija juz prawie 3 miesiace, a oni jeszcze nie maja ogarnietego kwietnia na to wyglada...mowie o Gdyni
wiedzialam, ze nie pojdzie im to zbyt sprawnie, ale, ze az tak...
brak slow
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Czy Ci co maja weryfikację dochodów na pierwsze dziecko, musieli dostarczyc Pit? Ja składałam osobiście na Piastowskiej w punkcie i Pani mówiła ,że nie ma potrzeby. Obawiam się ,że będą specjalnie wzywać i prosić o dostarczenie pitu. Wtedy nie zmieszczę się 3 miesiącach i nie dostanę wyrównania za 3 miesiące;-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzis dostala moja znajoma, skladala wniosek na drugie dziecko 5 kwietnia, Gdańsk, dostala za kwiecień i maj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak musiałam z PITem przyjść
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszędzie mówią inaczej, jakaś paranoja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja musiałam dać wszystkie pity za rok 2014 do tego umowy wszystkie bo był dochód utracony i napisać oświadczenie że maz pracuje tylko w jednej firmie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie dostałam 1000 zł z MOPR Gdańsk ul. Leczkowa. Wniosek na drugie dziecko (więc dali za kwiecień i maj) złożony przez bank ING tuż przed weekendem majowym. Nareszcie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jak składasz na pierwsze dziecko też,musisz dostarczyć pit za 2014,ja składałam razem z wnioskiem w pierwszej poł.kwietnia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia, wniosek na 2 dziecko, przez ZUS 01.04 - dzisiaj kontakt ze strony urzędu, okazuje się, że nie do wszystkich aktów mają dostęp i trzeba donieść. Chyba związane jest to ze zmiana systemu archiwizacji aktów stanu cywilnego na centralny, bo nie wszystkie akty tam sa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wystarczy ksero z Pitu, czy potwierdzone z US?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
14.06 po 2 msc i 10 dniach dostalam za 2 miesiace. Decyzji jeszcze nie mam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktoś z Gdyni dziś dostał?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
US nic nie potwierdza.Odsyłają wszystkich.Nie dają żadnych zaświadczeń jesli chodzi o 500+
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jeśli nie pracowałam 2014roku to też będą chcieli pit?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewa, liczy się data wpłynięcia wniosku do 1 lipca, jeśli zmieścisz się w tym terminie to niezależnie od ilości i czasu wezwań otrzymasz wyrównanie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za odpowiedź. Tak złożyłam już wniosek 11 maja i brak jakiekolwiek informacji. Byłam przekonana że trzeba zmieścić się w 3 miesiącach , gdybym miałabym dostarczać dodatkowe dokumenty np. Pit czy inne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też składałam na Piastowskiej na 1 dziecko. Miałam przy sobie PITy za 2014(PIT-11 Męża i nasz wspólny PIT-37) i pani ich nie chciała. Musiałam tylko napisać oświadczenie, że nie pracuję, nie osiągam dochodów, nie jestem zarejestrowana w PUP. I wspomnieć o stażu ze środków unijnych, który miałam w 2014r.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdańsk/ 8.04 wniosek na 1 dziecko , cisza i cisza ,06.06 email z formułką a tego samego dnia wezwanie o dostarczenie świadectw pracy , umów za 2014 rok i oświadczenie bieżących dochodów.Jeżeli tego nie dostarczyłyście mogą Was wezwać , przy składaniu wniosku teżmi mówiono że nic nie potrzeba bo pobierałam rodzinne a tymczasem wezwano.Zobaczymy ile to teraz potrwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja składałam 9 maja w gdańsku dzisiaj łaskawie otrzymałam meila oczywiście formułke że wniosek jeszcze nie rozpatrzony i że trzeba czekać cierpliwie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słyszałam dziś w kuluarach Urzędu Miasta, że w Gdańsku, który jest enklawą PO, nie będą się spieszyli w wypłatami,chociaż są na to przeznaczone środki przez "przeciwną partię PIS.....coś w tym jest....
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6
Z tymi wypłatami 500+ i 3 miesięcznym oczekiwaniem - przypomina mi to system przyznawania stypendiów na studiach - 3 miesiące na decyzję, po czymz wyrównaniem, a w tym czasie pieniądze na lokatach w bankach i na siebie "pracuja" a uczelnie z procentów remonty sobie robią....
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Powiem Wam ze jednak cos daje pisanie do nich @ nawet jesli otrzymacie standardową formułkę zamiast konkretnej odpowiedzi..Mój wniosek przeleżał bez zadnej reakcji z ich strony ponad 2 miesiące i dopiero po @ coś ruszyło- a konkretniej zadzwoniono do mnie bym podjechała zrobić drobną korektę bo chcą wysłać pieniądze a to ich blokuje..A jeszcze kilka dni temu mój wniosek był nawet nie zweryfikowany..Tak więc piszcie, dzwoncie itp. jeśli minał już dość długi czas od momentu złożenia bo oni chybna sami w tym utonęli i nie ogarniają..Tym bardziej ze mój przykład nie jest jedynym który potwierdza tę teorię.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
hejka ,
Też do nich napisałam , otrzymałam szablonową formułkę to im odpisałam że oczekuje konkretnej odpowiedzi a nie formułki , którą wysyłają wszystkim.Godzinę później otrzymałam odpowiedz : cytat:
"Witam.
Szanowna Pani.

Pani uzupełniony wniosek czeka na wydanie decyzji, osoba decyzyjna,
zgodnie z przepisami prawa, musi zostać jeszcze raz zweryfikowany.
Na decyzję czeka jeszcze 23 tysiące wniosków, jest to proces
czasochłonny, dlatego ustawodawca dał organom gminy do 3 miesięcy.
Państwa zniecierpliwienie jest uzasadnione, ale nie mamy na to
jakiegokolwiek wpływu."
o i tyle w temacie , to czekam bo nic mi innego nie pozostało :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
jestem z rumi
dziś dostałam przelew na kwiecień i maj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również otrzymałam dziś mail, pierwsze 2 zdania i już wiem że to kopiuj wklej...

Witam.

Szanowna Pani.

Pana wniosek nadal czeka na weryfikację....

Hmmmm.... Pani czy Pana
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy ktoś wie czy w Gdyni będą jeszcze wypłaty w czerwcu?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
no mam nadzieję, bo składałam 1.04....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja 02.04 i całkowita cisza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny a ich punk znajduję się w głównym urzędzie miasta czy na 10 lutego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żeby dowiedzieć się o statusie swojego wniosku trzeba podejść na 10 lutego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mini, dzieki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokladnie dostałam taką sama informacje mailem.
Mają wszystko głęboko w d....
Skoro wnioski składane później sa juz dawno rozliczone zatem odbywa sie to wszystko bez ładu i składu.Jak popadnie.Ciekawe kto to wszystko nadzoruje na 3 maja.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
no tak ale skoro rzeczywiscie czeka na weryfikacje to co innego maja napisac?......
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez na przymorzu skladalam na pierwsze i jedyne dziecko i tez nie chcieli ksero pitu wziac, a jak w zeszlym tyg w ponierdzialek jak bylam z uzupełnieniem i wzielam na wszelki wypadek ksero pitu to nadal nie chcieli. myslalam ze po uzupełnieniu bedziemy nadal czekac a tu niespodzianka w piatek na koncie za dwa miesiace :) decyzji do domu jeszczenie dostalam :)
po krotce:
Gdańsk
21 kwietnia skladałam na jedno-jedyne dziecko na przymorzu w piastusiu
6 czerwca uzupełnienie skladałam na powstanców (Mąż zmienił pracę i musiałam zanieść zaswiadczenie po 2gim przepracowanym miesiacu o dochodach - przy skladaniu wniosku w kwietniu wiedzialam ze bede to donoscic)
10 czerwca kasa na koncie za 2miesiace
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzisiaj otrzymałam na email informację, że mam dostarczyć Pit 11 za 2014, Pani z Piastowskiej powinna od razu je przyjąć a nie wmawiać że nie trzeba, jakiś koszmar
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ewa, bo nie trzeba pitu, oni mogą sami sprawdzać w skarbówce, tylko w przypadku jak nastapiła jakaś zmiana np. kwoty czy zakładu pracy to każą przynosić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a W Gdańsku gdzie jeszcze można składać wnioski, bo jeszcze nie złożyłam?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej dla wszystkich z Gdańska podejrzalam w mopr w Gdańsku numer do kontaktu w sprawie 500plus 583265025 odbiera Pan który jest zdziwiony i pyta a zkad Pani ma ten nr?A ja NA to skoro nie odbiera nikt innych numerów to dzwonię do Pana.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do Inga :)
Jesteś niezła :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://m.trojmiasto.pl/news/Rodzina-500-Plus-duze-zainteresowanie-programem-w-Trojmiescie-n102691.html

Czyli jednak w Gdyni sprawniej idzie.
A te nadgorliwe co wysłały po dwa wnioski będą musiały to wyjaśniać.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ktoś wie, kiedy teraz Gdynia będzie płacić? W tej transzy nie dostałam, a tu niedługo 3 miesiące stuknie. 01.04 elektronicznie na 2 dziecko.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam dziś w UM dowiedzieć się co z moim wnioskiem,pani powiedziała że jest decyzja pozytywna(składałam wniosek 12 kwietnia a decyzja zapadła 13 czerwca).Podobno w przyszłym tyg mogę spodziewać się przelewu z wyrównaniem.Pani Zuza składała wniosek wcześniej niż ja to powinna też już się załapać.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za info :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
06.06 napisałam @ do UM Gdynia na jakim etapie jest mój wniosek, dziś otrzymałam @ , że 12.06 został rozpatrzony, i na dniach powinna przyjść decyzja Pocztą Polską.
Wniosek złożony 19.04 na dwójkę dzieci.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy moglabys napisac na jakiego mejla wyslalas zapytanie.dzieki z gory
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~olala. wydz.spraw_spolecznych@gdynia.pl
Czekałam 10 dni ale w końcu dostałam odpowiedz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
User 1386.... Na to wygląda, że w kolejnej transzy dostaniesz pieniądze. Tylko pytanie, kiedy ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
W maju były przelewy 19 i 25
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Gdańsku od czerwca tylko na 3maja się składa :)
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdansk komuś wypłacił w ostatnich dniach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
we wtorek dostala moja znajoma, skladala na drugie dziecko 5 kwietnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy ktoś dostał pieniążki a składał w maju?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dostałam 13.06.za maj i kwiecień składane 06.04 osobiscie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cieplewo ponoć ma wypłacać pod koniec miesiąca, tyle się ostatnio dowiedzialłam:-) dotyczy to tych osób które już dostaly kaskę z 500+ i teraz czekają na kolejne wypłaty;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dzisiaj dostałam za kwiecień i maj.
Wniosek składałam przez bank 13.04.
30.04 ponoć został zarejestrowany w systemie.
W zeszłym tygodniu w odpowiedzi na maila dowiedziałam się, że wniosek w trakcie weryfikacji a dzisiaj kasa wpłynęła na konto.
Miasto Gdańsk.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja skladalam na poczatku maja wniosek nadal cisza dwa razy w ciagu kilku tygodni zapytalam co z moim wnioskiem i dwa razy otrzymalam identycznego emaila czyli kopiuj i wklej nikt sie nie pochyla nad odpowiedzia Miasto Gdansk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja złożyłam 7.04 w Gdyni na pierwsze i drugie dziecko brak jakiejkolwiek informacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Oli najlepiej podjedz do urzędu i dowiesz się co z wnioskiem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie otrzymałam odpowiedź na maila z UM Gdynia że decyzja została wydana i przelew był pomiędzy 10-15 czerwca. Dzisiaj mamy 17 czerwca a jakoś nie widzę przelewu. Mój bank raczej szybko księguje inne przelewy są tego samego dnia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdańsk- czy jak już komuś wypłacą to potem przelewy są regularnie jakiegoś dnia miesiąca czy loteria?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdańsk- czy jak już komuś wypłacą to potem przelewy są regularnie jakiegoś dnia miesiąca czy loteria?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Oli, to musisz pojechać i wyjaśnić , może zły numer konta, a może odbiór na poczcie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój mąż dziś doniósł brakujący dokument do wniosku na swoje dzieci składanego 20.04 osobiście w Gdyni. Zapytał kiedy można spodziewać się pieniędzy powiedziano mu że między 10 a 15 lipca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobno dzisiaj pójdą jakieś wypłaty 500+ w Gdyni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Składane w Gdańsku 09.04.na dwójkę dzieci.brak decyzji oraz wypłaty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja składałam 9 maja te cisza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Oli a skąd wiesz ze dziś Gdynia płaci?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziś wpłynęły mi pieniądze za kwiecień maj i czerwiec.Gdynia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Syla a kiedy skladalas wniosek ? Ja 25 kwietnia i dalej cisza nawet wniosek nie sprawdzony
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to znowu nie dostałam. Zaczyna to być śmieszne. Wniosek składany 01.04, 14.06 kontakt ze strony urzędu, doniosłam akty stanu cywilnego, bo Pani powiedziała, że jak oni występują, to długo trwa, mimo że mają obowiązek je sami pozyskiwać. Pani w urzędzie powiedziała, że jeszcze tego samego dnia wyda decyzję. Chyba się jednak nie wyrabiają, bo wniosek sam w sobie jest prawidłowy, to że chcieli akty, to żeby przyspieszyć. A termin na wypłatę mija za dwa tygodnie. Także na ostatnią chwilę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzisiaj przelew z wyrównaniem za 3 miesiące. Gdynia wniosek 02.04 składany
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wniosek złożony 19.04 na dwójkę dzieci dziś wpłynęły pieniądze za kwiecień, maj i pół czerwca dziwne ? Gdynia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dostałam informacje mailem z um Gdynia ze jednak lista na której byłam dzisiaj będzie wypłacona. Faktycznie pieniądze wplynely. Dodam że telefonicznie nic nie chcieli mi powiedzieć, ale mailowo udzieli informacji i to dość szybko.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej dziewczyny
Wniosek tak jak już wcześniej pisałam złożony 08.04 pocztą , zarejestrowany 11.04 , braki uzupełnione 14.06 ,pisane meile odnośnie stanu /odp... formułki dzisiaj tj 17.06 przelew za kwiecień i maj na pierwsze i jedyne dziecko/Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapomniałam dodać wypłata na kartę MOPR :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja 12 kwietnia skladałam,a decyzja podobno zapadła dopiero 13 czerwca...tak w UM mi powiedziano jak w czwartek byłam się dowiedzieć
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
pracująca, jak dostajesz na karte mopr to przychodzi ci jakis sms informujacy ze pieniadze wplyneły?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żadnej informacji sms nie otrzymałam , sprawdzałam co jakiś czas stan konta przeważnie co 2 dzień tak jak wychodziły przelewy z MOPRU czyli poniedziałki , środy i piątki internetowo nie sprawdzisz stanu konta , więc tylko bankomat pozostaję
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja się chyba nie doczekam :) ....składałam w pierwszym tygodniu KWIETNIA w Gdańsku.pewnie będzie w ostatnim dniu przed ostatecznym terminem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
pracująca dziękuję za informacje :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam jeszcze nadzieję, że mój mbank nie zaksięgował ;) Przydałoby się dla chłopaków na wakacje. Ale to jest niestety loteria.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli chodzi o Gdańsk, to koleżanka mówi,że oni do końca miesiąca chcą wypłacić wszystkim składającym w czerwcu, u których nie było nic do poprawy, ale czy się uda?? Twierdzi,że niestety bardzo długo czekają na podpisanie decyzji i to jest problem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no dobrze chcą wypłacić składającym w czerwcu a co z kwietniem i majem?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Macie jakieś info kiedy jeszcze w czerwcu gdynia będzie płacić?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś dostał pieniążki a składał w maju?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
luna miało być tak : tym co składali w kwietniu mają do końca czerwca wypłacić potem podobno juz mniej pracy, bo mniej wniosków.
PS. wszyscy moich znajomych składających wnioski w kwietniu juz otrzymała kase za kwiecień i maj
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja składałam w Gdansku na początku kwietnia i niestety nie dostałam jeszcze nic.u mnie na poczcie wisi informacja, ze wypłata świadczeń w Gdańsku w czerwcu 27-30. Wiec niewykluczone, że do końca miesiąca się wreszcie wyrobia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzwoniłam do UM Gdynia. Jeżeli jest decyzja, to standardowo 10-15 lipca. Są tworzone dodatkowe listy, ale kto i kiedy, to Pani z Wydz Spraw Społecznych nie wiedziała.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to Gdynia robi wyplaty tylko raz w miesiacu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Standardowo tak, chociaz w zeszłym miesiącu były 3 transze i to są te dodatkowe listy. Także tak jak pisałam wcześniej, loteria.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam - a jaki ten adres mailowy, dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do Gdańska? 500plus@mopr.gda.pl

wystarczy przeszukać wątek..........
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy jest tu jeszcze ktoś kto składał w Gdyni 1.04 i nadal nic nie dostał??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia 3.04 i cisza :( brak odpowiedzi na e-mail, lakoniczna informacja telefoniczna. Po szczegóły zapraszają do UM.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia 25 kwietnia dalej cisza dzisiaj się zdenerwowalam i napisałam emaila bo nie rozumiem jak ludzie w kwietnia jeszcze nie mają pieniędzy a ludzie z maja już niektórzy tak to chore ... niby tak ustawowe 3 miesiące ale koleżanka składająca dzień wcześniej dostała już po 10 maja kase . A u mnie nawet decyzji nie ma
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia 01.04 2-gie dziecko, informację o pozytywnej decyzji mam tylko mailowo, pieniędzy na koncie nie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a na infolinię w Gdańsku dodzwonić się to jakas pomyłka!!! 3 dni telefonowania i zero kontaktu!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak to jest jezeli ktos jest juz na liscie wyplat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to mu wtedy wyplaca :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co jak czerwiec się skończy i dalej będzie cisza(w sprawie wniosku złożonego osobiście na początku kwietnia)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzwoniła do mnie Pani z Mopsu w Gdyni ze przyznano mi 500+ a jeśli chodzi o wypłatę to między 10a 15 więc pewnie nie ma co się naprawiać na jakieś czerwcowe transze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ivmama - chyba masz rację. Mnie dzisiaj Pani też potwierdziła, że 10-15 lipiec to najpewniejszy termin. A ewentualna czerwcowa transza to duży znak zapytania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi dzisiaj przyszedł meil źe mam potwierdzić źe przebywam na terenie Gdańska może końcu się coś ruszyło 9 maj składałam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz niektórzy z kwietnia nie dostali jeszcze a ty martwisz sie o maj...........
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Taki mają bałagan skoro zabierają się za maj a kwietnia nie dokonczyli
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak jak pisałam w wątku wyżej gdzieś. Jeśli jakaś mama nie może dodzwonić się do mopr w gda to polecam nr 583265025 nr zdobyłam ukradkiem podczas gdy referentka i której byłam poszla szukać mojej teczki.
Dzwoniąc tam odbiera facet i zdziwiony bardzo pyta a zkad Pani ma ten nr
Im nas więcej tym lepiej
500 plus brak a złożyłam 4.04 na drugie i trzecie dziecko. Najlepsze jest to ze w kwietniu skladalam też o rodzinne I becikowe ani decyzji ani pieniedzy a na to mają podobno do 30 dni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
skoro mają 30 dni na to to chyba powinnas iśc do nich i to wyjasnic.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro to nic nie daje to po co go nachodzić i dzwonić? ???przecież nie każdy numer w urzędzie to informacja. ..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Składałam 28 kwietnia przez epuap na 2 dziecko (Gdańsk), do tego 8 czerwca musiałam donieść brakujące dokumenty i dzisiaj dostałam przelew za 2 miesiące, a z tego co się dowiedziałam, to za czerwiec będą wypłacać po 25 czerwca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia - jak dowiedziałam się w urzędzie, będzie jeszcze wypłata w tym miesiącu, koniec tego tygodnia bądź początek przyszłego, w zależności od decyzji Pani Naczelnik :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej. 13.06 napisałam maila do mopr(gdansk), otrzymałam standardowa odpowiedź..

jednak po 2 dniach dostałam przelew za 2 miesiące :) ( składałam 01.04.2016 przez mbank- na drugie dziecko). Email chyba przyspieszył wygrzebanie moich dokumentów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie e-mail nic nie pomógł wyslalam co najmniej 3 , niestety do dnia dzisiejszego nic się nie ruszyło dostalam tylko ciągle ta sama formułkę że mają na to 3 miesiące i że nawet nie został sprawdzony już mija 2 miesiąc w tym tygodniu skladalam 25 kwietnia , znajomi skladali 3 dni wcześniej i w maju już mieli pierwsza transza , dziwne to wszystko ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam osobiście dopytac co z moim wnioskiem. Złożony 18 kwietnia na pierwsze dziecko z kompletem.dokumentow bo miałam utratę dochodu i zanim złożyłam byłam w urzędzie dwa razy dowiedzieć się czego potrzebują w moim przypadku,urząd miasta w Gdyni przy 10 lutego.. Podczas wczorajszej wizyty powiedziano mi że złożyłam 21! Ciekawe jak skoro tego dnia byłam w pracy do 18..... I że wniosek jest w systemie i trzeba czekać bi każdy urzędnik dostał 30 wniosków zgodnie z datą złożenia i każdy robi w swoim tempie zależnie od innych obowiązków. Ciekawe ilu tych urzędników jest skoro każdy dostał po 30.Doi tej pory zawsze urząd działał szybko i nie było dezinformacji. Jestem zdziwiona i rozczarowana. Bo jak wiele osób tutaj żyłem.bez tych pieniędzy i żyć będę nadal, ale nie rozumiem czemu jedni składali tak jak ja i dostali już w kwietniu i od tej pory regularnie, też Gdynia a inni czekają maksymalny wymiar czasu. Widocznie kwestia szczęścia. A to ciekawea zasada działania urzędu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też składałem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas wczoraj pieniążki wpłynęły na konto. Wniosek składałam przez mBank 14.04. na dwójkę dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dziś orzymałam przelew na 2 dzieci wniosek składany 5 kwietnia 20 maja uzupełniałam brak dokumentu Gdańsk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z jakiego banku oni wysylaja przelewy, moze ktos wie :) ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w naszym przypadku z PEKAO SA
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piegusek a Gdynia czy Gdańsk ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdańsk :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje :)

to pewnie skoro z pekao sa a karta mopr tez jest z tego banku wtedy widoczne są od razu prawda, żadne transze elixir juz nie obowiazuja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, jeżeli masz też PEKAO SA, to w zakresie tego samego banku kasa powinna przejść od razu po wprowadzeniu do systemu przelewu, ale nie wiadomo, o której wprowadzają przelewy :) może pod koniec dnia..
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekawe, nie mam nie wiadomo jakiego ciśnienia, bardziej ciekawośc mnie zżera kiedy będą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli jest to karta przedpłacona, to nie. Mam kartę przedpłaconą w Pekao SA i jest obsługiwana innym systemem księgowania, tak jakby przelew szedł z innego banku. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drogie mamy.... to, że mają tam bajzel to mało powiedziane ;/
po dzisiejszym dniu wnioskuję, że przepływ informacji między "pokojami" czy działami w UM też nie działa.

W dniu wczorajszym grubo po 17.00 napisałam maila z zapytaniem jak większość z was co dzieje się z moim wnioskiem, na jakim etapie jest decyzja itp. Wiadomo, późna godzina - nie oczekiwałam odpowiedzi wczoraj. Dodam, że wniosek wysłany przez mBank - 4 maja - na drugie dziecko.
Mail zwrotny dzisiaj godz. 13.00 z identyczną formułką jak Wasze, wniosek oczekuje na decyzję, nie było jeszcze weryfikacji, że mają 3 miesiące - proszę grzecznie czekać, jak będzie coś nie tak damy znać.
... a co jest najlepsze ???? że rano ok 11.00 wpłynęła kasa - ( za kwiecień i maj ) !!!

to jak to jest się zastanawiam, że kasę mam na koncie a Pan z UM Gdańsk na mail odpisuje: proszę czekać !!! hmmmm
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to masz wielkie szczescie moj wniosek z 25 kwietnia nawet nie zostal sprawdzony wiec ja sobie moge pomarzyc :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem 13 kwiecień i tez czekam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiedzcie mi drogie Panie jak to jest. Jeśli w następnym roku będziemy wpisywały ulgę na dzieci podczas rozliczania pitu to będzie to wliczało się do dochodu? Bo ponoć tak-to takie najnowsze plotki więc chciałabym się upewnić czy dobrze wyczytałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak mają bałagan ja muszę donieść dokument że mieszkam w gdańsku choć wyczytałam że można składać wniosek w mieście w którym nie jest się zameldowanym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem ciekawa czy będą jakieś przelewy w tym tygodniu ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja s kladalam dokumenty w mieście w którym nie jestem zameldowana. Zarówno do 500+ jak i świadczeń rodzinnych. Nie musiałam przedstawiać żadnych dokumentów potwierdzających miejsce pobytu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i dlatego mają bałagan bo musze donieść dowód że wynajmuje mieszkanie w gdańsku chodź babka u której byłam była kompletnie zielona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś słyszał o tym że do 25 czerwca maja zostać zrealizowane wszystkie wnioski? W gdansku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja słyszalam ze do konca czerwca a nie do 25, ale jaka prawda to nie wiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co i wiadomo to do 25 maja być załatwione tzn. podpisane decyzje do wypłaty i to nie wszystkie a kwietniowe i część z maja. Wypłaty mają być po 26 czerwca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktos z maja dostał decyzje lub pieniadze Gdansk?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Składałam 11.05 na jedno i nic nie man
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
13.05. Brak odzewu. Gdansk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja 4 maja zero informacji na drugie dziecko. No to mamy z maja poczekają😞
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak pisałam wniosek składałam6.04, pieniądze za kwiecień i maj- 10.06 , decyzji do dziś brak. - Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu kolejna część wątku , ponieważ ten bardzo się rozwinął
http://forum.trojmiasto.pl/?act=show_topic&topic=681105&c=1&k=160
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Orientuje sie ktos jak.dlugo trzeba czekac na podpis decyzji administracyjnej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Próbowałam dowiedzieć się jak długo trwa czekanie na podpis ale telefonicznie i osobiście usłyszałam tylko tekst że prosimy o cierpliwość, to kwestia dni. Ja do dnia dzisiejszego nie otrzymałam ani decyzji ani pieniędzy a wniosek składałam 13 kwietnia. Reasumując moj wniosek czeka na podpis.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może wyślij maila z zaznaczeniem, że jutro mijają 3m-ce?

Ja ta zrobiłam na tydzień przed upływem tego terminu. Wtedy dowedziałam się, że dzień wcześniej wydano decyzję. To był czwartek(dzień maila), następnego dnia dostałam przelew za 3m-ce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A na jaki email?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Poszukiwania pracy. (65 odpowiedzi)

zapraszam do rejestracji na http://bezrobotnetrojmiasto.pl/ nie wiem jak Wy ale ja od...

Jakie lozko kolejne polecacie? (6 odpowiedzi)

Witam, Bylo sporo watkow o lozeczkach ale nie znalazlam tam interesujacej mnie odpowiedzi, a...

Gdzie najlepiej kupić dziecku okulary? (8 odpowiedzi)

Wiem, ze było już trochę wątków na tt., ale za wiele nie wyczytałam...Muszę zrobić okulary dla...

do góry