Widok

Wypowiedzenie a L4

Kończy mi się wypowiedzenie (wypowiedzenie na moją prośbę) ile dni musze byc na l4 aby po wypowiedzeniu zus mi dalej wypłacał zwolnienie? czy moze to byc zwolnienie na dziecko?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie mam podstaw aby udawac, syn jest chory - grypa, mam kłopoty naurologiczne wiec zwolnienie powinnam otrzymac bo obecnie korzystam z urlopu a mogłabym z l4
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przez 31 dni placi pracodawca pozniej zus jezeli jest kontynuacja zwolnienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak pojdziesz na l4 to za zalegly urlop ktory Ci zostal dostaniesz ekwiwalent
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wypowiedzenie mam do 29 wiec musze juz byc 31 dni na l4 czy moge przed 29, np, 20 pojsc? i bedzie on po 29 dalej platny?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
musi być minimum miesiąc L4 i musi to być ciągłość zwolnienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wprowadzajcie w błąd - jeśli zwolnienie lekarskie będzie trwało po ustaniu zatrudnienia sprawę przejmuje ZUS (trzeba dostarczyć druk Z-3 i świadectwo pracy). Nie dotyczy to zwolnienia na dziecko (lub innego członka rodziny), ponieważ zasiłek opiekuńczy wypłacany jest tylko osobom ubezpieczonym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Klub gogo-praca-****-moja opinia (4 odpowiedzi)

Dziewczyny nie polecam pracy w tych klubach. Poszłam do pracy jako promotorka klubu gogo,...

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

Willa Fahrenheita Jacek Bitel prowadzenie pensjonatu 7 dni w tygodniu i święta (8 odpowiedzi)

"Poszukuję pary (mężcz i kobieta)do lat 50 do prow. hotelu w Gdańsku. Wymagania :obydwoje min....

do góry