Widok

Wyprzedaż garażowa na Pszennej. Zapraszamy!

Drodzy,

Robimy porzadki i organizujemy wyprzedaż garazowa. Praktyczne rzeczy, RTV, ksiazki, zabawki, rowery, odzież, gry, DVD, pare rzeczy budowlanych itd. w dobrej cenie! Dobra okazja do fajnych tanich zakupow i sąsiedzkiej integracji. Zapraszamy!

Data: 17-20 sierpnia
Godziny 11-18

Adres: Pszenna 145 M
(odnoga naprzeciwko poczatku Osiedla Rodzinnego od Lotniczej).
Pierwszy bliźniak: wszystko będzie wystawione.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
Super pomysł! Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
w US Kartuzy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 15
http://www.rp.pl/artykul/1107100-Sprzedaz-garazowa--kiedy-z-podatkiem--a-kiedy-bez.html

Wystarczy spełniać dwa proste kryteria: nie sprzedajemy nic nowszego niż 6 miesięcy i nie drożej niż kupiliśmy.
Jak ktoś chce mieć święty spokój nawet w przypadku donosu uczynnego sąsiada, to niech zwróci się do US o indywidualną interpretację podatkową powołując się na interpretację z Katowic wspomnianą w artykule.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko interpretacja dla osoby A nie jest wiążąca dla osoby B.
:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadza się. Dlatego napisałem, że jak ktoś chce mieć święty spokój - czyli uniezależnić się od widzimisię urzędnika - niech zwróci się do US sam (powołując się na interpretację z Katowic).
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będziemy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
Dla US Kartuzy kawusia i maskotka gratis od dzieci. Zapraszamy! :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
indywidualnych interpretacji podatkowych udziela Izba Skarbowa w Bydgoszczy (dla tego regionu) i nie trzeba się powoływać na inną indywidualną interpretację, bo jest ... indywidualna. US-y nie mają takich uprawnień.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czytając wpisy na forum Banino mam wrażenie ,że 80% tutejszej ludności to sfrustrowani podpi...erdalacze.Sąsiad ma ,a ja nie no to uprzejmie donosze,szok jaka integracja.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0
To tylko dosłownie kilku frustratów (w dodatku dwóch z nich pisze z adresów IP spoza Banina) nieprzystosowanych społecznie rozładowuje swoje napięcia wypisując kalumnie na tym forum.
Proszę się nimi nie przejmować.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wyprzedaż nadal aktualna. Zapraszamy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
"w dodatku dwóch z nich pisze z adresów IP spoza Banina"
Jeżeli ktoś pisze z roboty, komórki, znajomego to oznacza że już nie jest z Banina, mimo że nadal tam mieszka ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
slusznie. niejaki M jak mariola jest bystry jak woda w kiblu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
@Lucas
"Jeżeli ktoś pisze z roboty, komórki, znajomego to oznacza że już nie jest z Banina, mimo że nadal tam mieszka ?"

Podpisujący się dwoma imionami męskimi z kreskówek frustrat faktycznie pisze z adresów Mobile Orange, ale gdy ktoś pisze zawsze spod Warszawy to jest mało prawdopodobne aby tu nadal mieszkał (teoretycznie może używać VPN'a albo Proxy).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Albo dostawca internetu jest tam zarejestrowany. Mi np. z komórki przez www pokazuje, że jestem w Łodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może się mszczą bo ich tez dopadło :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłem, ale nikogo nie było :(

Chciałem się zapytać o cenę stolików ogrodowych co były 2 takie same pod płotem i cenę srebrnej walizki od jakis elektronarzędzi?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, przepraszam na moment musieliśmy pojechać gdzieś. Już jesteśmy :)

Stoliki ogrodowe nie są na sprzedaż. Położyliśmy je by nie zmokły. Zaś walizka srebrna jest opakowaniem do kamery VHS (jest w środku). Nie sprzedajemy jej oddzielnie. Dużą część rzeczy schowaliśmy do garażu. Zaraz wystawiamy spowrotem. Można podjechać :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
to się zostawia kartkę jak pojechaliście ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesteśmy niedoświadczonymi sprzedawcami :) Dziękujemy za wskazówkę. Na przyszłość na pewno skorzystamy z tej rady. Pozdrawiamy i do zobaczenia :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
na najwiekszego wroga sie nie donosi US
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po wyprzedaży, czas posprzątać ogłoszenia, które porozwieszaliscie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Grazyna czy Ty masz trudne dni? Bo jestes strasznie upierdliwa.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie, nie mam trudnych dni. Po prostu uważam, że trzeba po sobie sprzątać. Ogłoszenia te szpecą, są po prostu śmieciami. Jak każdy posprząta po sobie, będzie w Baninie czyściej. Można było rozwieszać ogłoszenia, więc teraz można je posprzątać.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz, trzeba być niezłą zołzą, żeby zwracać komuś uwagę o posprzątaniu ulotek o szóstej rano następnego dnia po zakończeniu jakiegoś przedsięwzięcia (w tym przypadku sprzedaży garażowej).
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Grażynko, zapraszam na pętlę i tam sprzątaj, starczy twoich mądrości. Co za ,,baba''
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
menska lajza
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Sprzątamy ogłoszenia. Będzie dobrze.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

do góry