Widok

Wyścig szosowy Cyklo Gdynia

Opinie do imprezy: Wyścig szosowy Cyklo Gdynia, 25 czerwca 2017 godz. 7:00 - 15:00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Info o dużej pętli jak zwykle kilka dni przed imprezą, mieszkańcy z Gdyni Zachód znowu dowiedzą się na końcu... Organizatorzy są niekompetentni. Trzeci rok z rzędu.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 9

Nie kilka dni tylko tygodni. Jeszcze za późno? Niektórym zawsże coś nie pasuje.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8

Słuchaj ćwoku - jest 19 czerwca a o zamknięciu ulicy NIE MA ANI SŁOWA. Żadnych tablic, żadnych info. I Co? Gdzie te twoje tygodnie? Jesteście rozwydrzeni z tym swoim kolarstwem, a potem się dziwicie, że macie wpadki.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ćwoku załóż okulary. Ja jakoś widzę tablice z informacjami. Rozwydrzeni - dobre. Lepiej siedzieć w domu przy piwie. To dobrze robi na flustracje.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 14

Bo je powiesili dzisiaj PO POŁUDNIU

Na 4 dni przed ZAMKNIĘCIEM ulicy. I gdzie te twoje tygodnie? Jesteś beznadziejnym organizatorem i daj sobie siana z tymi komentarzami, bo mieszkańcy Wiczlina mają dość tych fanaberii i za rok dostaniecie bobu. Skończy się dyktowanie warunków.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jak chcesz dyktować warunki to jedź do Korei i to nie Południowej. Niestety widać, że niestety zmiany muszą trwać latami. I nie strasz, tylko idź się przewietrz - dobrze ci zrobi - ładna pogoda jest:-). I nie jestem organizatorem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

I tak za darmo czatujesz na każdy nowy komentarz? :D ahahahhahha, weź przestań. Blokujecie ludziom jedyny dojazd do domu na 6 godzin na zakończenie roku szkolnego i będziesz mi mówić, że to jest Ok, bo Ty chcesz pojeździć na rowerze? :D puknij się w kask :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mam nadziję, że gminy dostną zapłatę za zajęcie pasa drogowego.

Każdy musi płacić za zajecie pasa drogowego, mam nadzieję, ze gmina dostanie stosowne wynagrodzenie za blokadę drogi i utrudnienia dla mieszkańców.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Należy pamiętać o tym, że informacja/ tablice o wyścigu mogą pojawić się zgodnie z przepisami na tydzień przed planowaną imprezą. To nie jest widzimisię organizatorów. Tablice muszą też zniknąć następnego dnia po imprezie - wyjątkiem są twarze/tablice z wyborów ;-) - ale to już inna bajka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tydzień

To minął w piątek, dnia 16.06.2017. Tablice pojawiły się 19.06 późnym popołudniem. Nie ma żadnych objazdów dla mieszkańców, jest po 1 h przejazdu na 6 godzin blokady. Sokółka, całe Chwarzno, Patio Róży, Fort Forest bez dojazdu/wyjazdu do domu. Nie liczę domów jednorodzinnych na Bukowej Górze i tych osiedli przy Wiczlińskiej. Nie pierwszy raz i patrząc na BUTĘ organizatorów - nie ostatni:)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bezmyślnośc

No atrakcja jazdy po kostce i progach zwalniających na Skwerze Kościuszki po prostu "rewelacja"/
Bezmyślna organizacja. A można było tak fajnie zrobić trasę. Tylko po co?
Odpuściłem start w cyclo. Organizacja bardzo słaba.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5

Idąc dale Paris Roubaix to też lipa...moim zdaniem wszystko jest super.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szkoda, że zwykłe pedałowanie musi tyle kosztować...

80 zł za przejazd 44 km po ulicach Gdyni ???
Szkoda, że promocja sportu i aktywizacja społeczeństwa do zwykłego pedałowania musi tyle kosztować...
Czy jest jakiś pakiet startowy, koszulka, czapka albo coś w ten deseń ?
Jestem skazany na CykloGdańsk po ścieżkach rowerowych a za 80 zł będzie jakiś gadżet z decathlonu, chociaż rywalizacja podczas takiej imprezy jest bezcenna, jednak nie kosztem komercji !!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

po co Ci kolejny gadżet?

Startujesz dla przyjemności. Nie opłaca się- nie startujesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

DATY?

W powyższym artykule jest mowa o zamknięciach ulic 25.06.2017, natomiast na tablicach rozwieszonych w Gdyni Zachód - o utrudnieniach w dniach 24 i 25.06.2017 - Jak to właściwie jest?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

24 i 25.06.2017 - tak jak na tablicach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kto na to pozwala?

Czy ktoś jest w stanie udzielić odpowiedzi kto wydaje zgodę na taki rajd? Czy ten ktoś oraz organizatorzy rzetelnie przemyśleli konsekwencje zamknięcia ulic Gdyni i wręcz odcięcie poszczególnych miejscowości (brak alternatywy dojazdu)? Czy ten ktoś oraz organizatorzy czujecie się odpowiedzialni za wszelkie konsekwencje z tego tytułu?
Karygodny jest także brak wcześniejszej jasnej i rzucającej się w oczy komunikacji do mieszkańców i turystów o zamknięciach ulic! Samo trojmiasto.pl owszem informuje o rajdzie, ale ani słóweczka o utrudnieniach! Brawo za pomysł rajdu, czyli zachętę do aktywnego spędzania czasu, ale niewypowiedziana krytyka za organizację!
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 3

To nie Rajd tylko MISTRZOSTWA POLSKI W KOLARSTWIE SZOSOWYM Najwazniejsza impreza kolarska w Polsce . Jako mieszkaniec Chwarzna cieszę się że będą jechali pod domem :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Nie kłam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

popieram zarzuty w 100%

Kto wydaje zgodę na ten paraliż przez pół soboty i pół niedzieli. W te dni nie można normalnie funkcjonować. Ja, mieszkając na tzw. starym Chwarznie, jadąc od strony Witomina przed obwodnicą, byłam totalnie odcięta od reszty świata bez możliwości wjazdu i wyjazdu. Miałam zakupy zamówione na sobotę, nie dojechały, do pracy też czasami ktoś musi pojechać w sobotę lub niedzielę! A najlepsze jest to, że na tym odcinku są po dwa pasy jezdni w każdym kierunku i bez problemu można było zostawić połowę tego dobrodziejstwa mieszkańcom, żeby mogli się wydostać. Ale po co? Czyżby komuś się wydawało, że tu nikt nie mieszka?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odcięcie dużej części miasta przez 2 dni

Poniżej informacja ze strony ZKM Gdynia:

brak obsługi Chwarzna i dużej części Wiczlina: w sobotę w godz. ok. 11 - ok. 17 i w niedzielę w godz. ok. 8:50 - ok. 15 komunikacja miejska zostanie całkowicie wycofana z Chwarzna i dużej części Wiczlina (od śródmieścia dojazd tylko do Witomina, od Karwin - do Wiczlina Działek)

Po prostu brak słów!
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oni są nieodpowiedzialni.

Ostatni raz głosowałem na o. Szczurka. Mam tego dość.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy samoloty beda darmowo przewozily ludzi z Chwarzna

Czy samoloty beda darmowo przewozily ludzi z chwarzna do innych czesci miasta?????
ograniczacie naszą swobodę. Przez 2 dni jestesmy uziemieni w domach!!!!
kpina i łajdactwo? Kto wyraził zgodę?
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 3

Fajna impreza

Fajna impreza. Wiedziałem o niej wczeniej i nie będę jechał w tamte okolice. Szkoda mi tylko tych ludzi co są uzależnieni od komunikacji i coś sobie zaplanowali a nie kazdy się orientuje o tym że są mistrzostwa.
Bravo za promocję miasta;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

I co hejterzy - wylewaliście wiadra pomyj i co. Gdzie jesteście...Gdzie te zablokowane Chwarzno, Wiczlino itp. Gdzie te korki, brak możliwości dojazdu, gdzie jesteście .... Cisza, spokój - nie ma was. Puste ulice. Wystarczyło tylko spojrzeć na rozkład blokady dróg. Nic więcej. Żadnych problemów z dojazdem. Sprawna organizacja. Brawo organizatorzy - obstawa takiej imprezy to nie przelewki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

musiałam pokłócić się z Policjantem, żeby dotrzeć do własnych dzieci, granda! A list do Prezydenta ze skargą również napiszę. Jesteśmy oburzeni! mieszkańcy Chwarzna
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiedza nic nie da, mam się wyprowadzić z domu na dwa dni , bo będą mistrzostwa? To nie utrudnienia w ruchu lecz kompletny brak możliwości wyjechania z osiedla!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolejny rok organizator tych zawodów ma nas w d*pie

Mieszkam na sokółce i już 3 rok jak organizator ma nas mieszkańców w d*pie Płacimy podadki w tym mieście a kompletnie nikt nie chce z nami rozmawiać mam propozycje zorganizujcie ten rajd po trasach leśnych dlaczego komunikacja miejska jest wyłączana niestety często bywa tak że właśnie w weekend rozchoruje się dziecko lub coś ważnego wyskoczy i zamykanie nas jak w getcie nie jest w porządku pozdrawiam organizatorów.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na stronie organizatora blokady części miasta dla kilkuset miłośników pedałowania jest wykaz sponsorów. Proponuję nasze protesty przekierować do tych firm , z informacą na co przeznaczone są środki i jak negatywny odbiór ich firm będzie wynikiem tej cyklo freni.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

tragedia

Mam dosyc rowerzystow
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tym razem jestem w rozkroku z jednej strony satysfakcja że w Gdyni taka impreza a z drugiej irytacja wszystkimi utrudnieniami i to nie pierwszy raz w tym roku . Myślę że organizatorzy powinni pomyśleć o takiej formule by możliwie zadowolić wszystkie strony. Ułożyć tak trasy by to wyglądało i sportowo i nie eliminowało z istnienia w weekend sporej części miasta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dosc rowerom

Totalnie nikt nad tym nie panuje chaos balagan burdel ogolnie mowiac. Jako mieszkaniec uwazam zla organizacje nie mozna dostac sie samochodem do miejsca zamieszkania! Nie chce takich imprz wiecej!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dość, dość i jeszcze raz dość tego!

Kolejny raz udało się rozwścieczyć kilkadziesiąt tysięcy ludzi po to żeby zadowolić chore ambicje małej grupki oszołomów. Wściekłość mnie ogarnia na widok tych wszystkich kolarzy i biegaczy! Jakim prawem ogranicza mi się swobodę poruszania, pogarsza standart życia, uniemożliwia weekendowy odpoczynek! Trzeba upublicznić listę sponsorów. Niech wiedzą jak piękną reklamę mają! Do zakutych głów tych "cyklistów" i innych oszołomów i tak nie dotrze, że wzbudzają nie podziw a coraz większą niechęć. To jakaś przedziwna grupa ludzi lubiących jak inni ich nie lubią..Dlatego mówię dosyćć terroryzowania mieszkańców Gdyni. DOSYĆ! Miara się przebrała. Przy wyborach rozliczymy! Będziemy pamiętać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chwarzno

Fort Forest - opinie i oceny (48 odpowiedzi)

Fort Forest to osiedle powstające w spokojnym, malowniczo położonym rejonie Gdyni. Sąsiedztwo...

do góry