Widok

Wysypiska nie ma w Szadółkach!!!!

Rębowo położone jest tuż przy trójmiejskiej obwodnicy. Powstaje tutaj coraz więcej nowych osiedli.
Rębowo położone jest po obu stronach trójmiejskiej obwodnicy. Zachodnia część to przede wszystkim ogromny powierzchniowo zakład utylizacji śmieci, który niestety wydziela nieprzyjemną woń docierającą do mieszkań zlokalizowanych po drugiej stronie trasy.

Na terenie Rębowa zlokalizowane jest centrum handlowe, które wkrótce powiększy się niemal dwukrotnie. Pozwoli to na łatwe dokonanie zakupów bez potrzeby podróżowania wzdłuż obwodnicy lub do centrum miasta.

Dojazd w rejon Rębowa jest delikatnie mówiąc słaby. Drogi są wąskie, nieprzystosowane do dużego ruchu samochodowego, zaś autobusy komunikacji miejskiej kursują zbyt rzadko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wysypisko nazywa się Szadółki,ale mieści się na gruntach Rembowa i bliżej mu do Otomina i Kowal!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po pierwsze komunikacja nie jest wcale słaba :)
Np. autobus 156 jeździ to 20 minut nawet 15 i prawie zawsze jest pusty :)
również jeździ autobus 176 :)
Osiedle nie jest za duże ,więc nie ma potrzeby lepszej komunikacji jak na razie.
Sama mieszkam na Rębowie (proszę nie mylić z Szadółkami)
nie mam samochodu i podróżuję komunikacja miejska ;)
wcześniej mieszkałam na Chełmie i w porównaniu z Chełmem to jest kiepsko ;) ale to nie Chełm tylko skraj miasta ;)
Wraz z powiększaniem się osiedla jest szansa ,że komunikacja będzie lepsza ;)
Jeżeli chodzi o drogi ;)
Nie spodziewajmy się ,że będzie tam trasa WZ lub autostrada ;)
Przy Fashion Hause mamy jedno osiedle ,no dwa :) dwa potoki i kokoszki ,nie ukrywajmy nie mieszka tutaj tylko osób co np. . Na chełmie ,Kowalach ;) więc po co więcej dróg ? tym bardziej ,że obok przebiega obwodnica ;)
W planach jest lepsza droga ,lepsza komunikacja ale gdy osiedle się rozwinie ;)
Nie ukrywam również ,że w weekendy podczas promocji w centrum handlowym jest problem z dojazdem do swojego domu ;)
ale to nie wina dróg tylko tego ,że ludzie masowo przyjeżdżają samochodami do centrum handlowego ;)
miejsca jest sporo a parking ,który miesi myślę spokojnie 5 tysięcy samochodów pęka w szwach :)
nawet gdyby były 3 pasy i tak przy promocjach będą się tworzyły korki ;)
A co do wysypiska to znajduje się po drugiej stronie obwodnicy ;)
i smród bardzo rzadko dociera np. do osiedla dwa potoki :)
Mogę śmiało powiedzieć ,że przy fashion housie smród jest nie do wytrzymania ale już niżej nie ma problemu ;)

Również czego Pan się spodziewał ,jeżeli metr za mieszkanie kosztuje 3900 zł ? :)
Przy takiej cenie zawsze są jakieś niedoróbki :)
Również wiedział Pan ,że jest wyspisko ;)
Przy wyborze mieszkania trzeba zapoznać się z komunikacją ,lokalizacją a nie marudzić ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Umie pani czytać z zrozumieniem chyba nie?Moim postem chciałem przekazać żę wysyp nie mieści się w Szadółkach tylko w Rembowie.Wkurza mnie to bo ludzie myślą że wysyp jest w Szadółkach otóż nie miesci się w rembowię.Szadółki to tylko jego nazwa.Pozdrawiam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Rębowie interesujące .
Rębowo to osiedle wchodzące w skład obszaru Jasień :)
Po drugie chyba Pan nie wie gdzie przebiegają granice administracyjne podanych osiedli.
Wysypisko na Szadółkach jak sama nazwa wskazuje ;)
Na terenie Szadółek a nie żadnego Rębowa.
Szadółki zaczynają się za mostem (dokładnie za obwodnicą)
Całe wysypisko ,jak wysyp znajduję się w strefie adminisracyjnej SZADÓŁEK.
Rębowo to osiedle na którym mieszkam wchodzące w skład Jasienia ,
i nie zauważyłam aby ktoś na terenie osiedla prowadził wysyp tak jak Pan napisał.
Kłania się u Pana znajomość topografii Miasta Gdańska i poszczególnych dzielnic (odsyłam do książek -zanim Pan zacznie wypisywać mądre posty :)
Jak Pan myśli dlaczego nikt nie skomentował ?
Bo jak się czyta takie głupoty to aż szkoda komentować ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Głupoty to pani pisze ,w du....pie była i g....no widziała. Szadolki nie są za obwodnicą tylko przed i należą do Gdańska. Szadolki potem Rębowo a za mostem już jest otomin....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
No a za mostem jest wysypisko
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szadolki są przed Rembowem potem jest obwodnica wysypisko i otomin
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry