Widok

Wywóz śmieci

Wkrótce wprowadzam się na osiedle familijne i czas poszukać firmy która odbiera śmieci może ktoś poleci . dziękuje za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu do górnie z UG z Żukowa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedziesz do żukowa do urzędu i tam ci dadzą ofertę: segragacja albo zmieszane. Sama zdecydujesz jak chcesz. Odbiera sanipor.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy może już załatwiłaś sprawę wywozu śmieci, też byłabym zainteresowana, może mogłabyś mi podać jakieś wskazówki, ceny ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszystkie informacje na ten tema są na stronie zukowo.pl, wystarczy poczytać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Widać ,że niektórzy przespali "ustawę śmieciową"
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie dziwię się, że ktoś pyta o zasady wywozu śmieci. Jeśli to jest start na
swoim to nie można się dziwić. Jak mieszkałem z rodzicami to takie tematy nie wiele
mnie interesowały. Teraz mając kredyt na plecach szukam obniżki kosztów stałych. Niestety w tym przypadku nie mamy większego wyboru. Albo tańsza segregacja albo niewiele droższa metoda "do jednego kubła". Segregacja na początku jest droższa. Pięć pojemników
przy ulicy i drugie tyle podręcznych w domu. Wszystko kupione za gotówkę lub dzierżawa. Wybór jest sprawą indywidualną
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziękuję za odpowiedź, otóż to, całe życie w bloku, pojęcia nie mam jak się za to zabrać, rozumiem, że tak, czy owak muszę się udać do ug w Żukowie i tam jakąś umowę podpisać, z tego co wyczytałam to koszt uzależniony jest od ilości osób w gospodarstwie domowym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak 13zl/osobe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w mieście w bloku tez nie wybiera się kto odbiera śmieci, bo to narzuca administrator budynku.
A pojemników mieć nie trzeba, przecież śmieci wystawić można w workach, które mają różne kolory (a które to worki dostajesz od odbiorcy śmieci wraz z harmonogramem).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Można dostać worki od odbiorcy śmieci? Tego nie wiedziałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wraz z rozpiską odbiorów dają zółte, zielone i niebieskie worki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cóż, rozpiski też nie dostałem. Wydawało mi się, że taka rozpiska na stronie www UG Żukowo to jedyny sposób na jej zdobycie. Nie zbiedniałem od zakupu własnych worków ale dobrze wiedzieć, że są również takie opcje. Dzięki za info.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam informację, że firma wywożąca nie zapewnia worków. I można wystawiać w dowolnych tylko żeby napisać co jest w środku. Ja tak zrobiłam i wzięli wszystkie które wystawiłam jako papier. A były w czarnych workach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

do góry