Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
rubi - ocena super wykładowcy
~rubi
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 20 stycznia 2024

Madzia - opinia Kończę w tym roku studia (Bezp. wewn.) i na pewno wiele rzeczy mozna by było...
~Madzia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lutego 2023

Ilka - opinia Jestem bardzo zadowolona z uczelni! Wykładowcy do rany przyłóż, zawsze się...
~Ilka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 listopada 2022

Wiktoria - opinia Cieszę się, że wybrałam właśnie tą uczelnie, bo wykładowcy naprawdę w...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 października 2022

Iza - opinia Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej uczelni. Kadra w pełni profesjonalna i...
~Iza
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 września 2022

Anita Barwicka - opinia Rzetelna szkoła, doceniona też przez Polską Komisję Akredytacyjną....
~Anita Barwicka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 czerwca 2022

Kasia - opinia Wspaniali wykładowcy, mnóstwo wiedzy do przyswojenia. Kierunku unikalne,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 czerwca 2022

Krystian W. - opinia wątek zamknięty Kończę tutaj studia na kierunku bezpieczeństwo narodowe (magisterka), ciekawe...
~Krystian W.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 czerwca 2021

hanka - opinia wątek zamknięty Mogę z czystym sumieniem polecić szkołę. Tam w dziekanacie zawsze znajdzie...
~hanka
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lutego 2020

Absolwent - opinia wątek zamknięty Po trzech latach studiów oceniam na plus. Zajęcia praktyczne zawsze ciekawie...
~Absolwent
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 grudnia 2019

Iwona - opinia wątek zamknięty Pozytywna atmosfera. Dziekanat nie sprawia problemu w niczym. Można wszystko...
~Iwona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 października 2019

ogólnie na plus wątek zamknięty Uczelnia ma swoje plusy i minusy, jak każda. Wszędzie znajdą się niemiłe...
~J123
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 lipca 2019

Marcin - opinia wątek zamknięty fajne zajęcia terenowe, fajni wykładowcy, atmosfera nawet w dziekanacie spoko :D
~Marcin
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 maja 2019

to jakiś zart wątek zamknięty Uczelnia tylko i wyłącznie dla papierka!!! Nie dbająca o studentów. Mająca...
~Pracownik
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 czerwca 2019

Nie polecam wątek zamknięty ot typowa szkoła w stylu zapłac a dostaniesz papier . Wykladowcow z ktorymi...
~Pawel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 lipca 2018

Podoba mi się wątek zamknięty Wykładowcy super, bardzo kompetentni. Zajęcia przygotowane rzetelnie, mogę...
~Filip
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 czerwca 2018

mocne 3/6 wątek zamknięty Nie do konca przypomina to uczelnie wyższą. Poziom nauczania jest na średnim...
~sqax88
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 maja 2017

WYJĄTKOWA UCZELNIA wątek zamknięty Niskie czesne, zjazdy średnio dwa razy w miesiącu (soboty i niedziele)....
~Ruda
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2016

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa wątek zamknięty Czy ktoś studiuje/studiował na Wyższej Szkole Bezpieczeństwa? Zastanawiam się...
~mrecki
15

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 września 2013

byłem tam wątek zamknięty widziałem standard w innych prywatnych i państwowych WSB funkcjonuje i...
~50+
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
74

postów

40

wątków

do góry