Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
mela - opinia Mam dziecko w II klasie. Jestem przerażona tym co dzieje się w szkole....
~mela
3

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 5 kwietnia 2022

Rodzic - opinia Nasze dziecko przeniosło się z tej szkoły, bo było źle traktowane przez...
~Rodzic
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 2 maja 2023

uczeñ - opinia dobra i przyjemna szkoła ale trzeba się przyłożyć do nauki
~uczeñ
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 listopada 2022

asja - opinia wątek zamknięty Syn jest aktualnie w pierwszej klasie. Ogólnie jest zadowolony. Poziom...
~asja
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 stycznia 2020

Zawiodłam się wątek zamknięty Wybierałam XX LO, ponieważ chciałam pójść do szkoły o dobrym poziomie,jednak...
~Anonim115
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 marca 2019

Dobre liceum, które stawia na zaangażowanie wątek zamknięty Tutaj nikt cię nie czaruje, że możesz dostac 6 za plakat i zdać mature na...
~SansyBoy
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 stycznia 2018

Były uczen - opinia wątek zamknięty Nie polecam, nauczyciele mają dziwne metody, w tej szkole nie dba się o...
~Były uczen
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 grudnia 2019

XXLO wątek zamknięty Niektórzy to naprawdę dziwni ludzie co tu pracują
~Uczen
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 listopada 2018

Bardzo dobre liceum wątek zamknięty Wysokie zaangażowanie nauczycieli, klasy interdyscyplinarne, wiele dni...
~MxMx
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 czerwca 2017

Zalezy na co i na kogo sie trafi... wątek zamknięty Jesli chodzi o atmosfere w szkole to kwestia tego na jaka klase/wychowawce/...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 maja 2017

XX LO wątek zamknięty za rok wybieram się do XX LO na profil matematyczno-przyrodniczy.czy z...
~gimnazjalistka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 grudnia 2016

radzę uważać wątek zamknięty Dla osób, którym nie straszne siedzenie przy książkach godzinami i które są...
~drprox
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 czerwca 2016

Ogólnie w porządku wątek zamknięty O szkole można się wypowiadać w skrajny sposób. W głównej mierze zależy to od...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 czerwca 2015

najlepsza szkoła w Gdańsku! wątek zamknięty w tym roku pisałam maturę,byłam do niej świetnie przygotowana dzięki...
~-
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 maja 2014

XX LO wątek zamknięty Orientuje sie ktos jakie są progi punktowe do XX LO w Gdańsku na mat fiz albo...
~Gimnazjalistka
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2012

Opłaty? wątek zamknięty Jestem rodzicem uczennicy tej szkoły. Co mogę o niej powiedzieć na pewno to...
~rodzic
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 września 2013

Żenada przez wielkie "Ż" wątek zamknięty Opinie o tej szkole są przeważnie umiarkowanie przychylne, ta będzie więc...
~zażenowany
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2012

Bardzo dobra szkoła! wątek zamknięty Jako absolwent polecam każdemu uczniowi tą szkołę. Kadra nauczycielska jest...
~Karol
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 października 2013

PRESTIZ SZKOLY wątek zamknięty 1. Zapytajcie rodziców uczni, ile kasy wydaja na korepetycje 2. Wniosek jest...
~homosapiens
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 czerwca 2013

Zdecydowanie TAK wątek zamknięty Jestem absolwentką tej szkoły, w tym roku zdałam maturę. Uważam, ze wybór tej...
~xyz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
86

postów

59

wątków

do góry