Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jola - opinia Jestem zachwycona jakością masażu Kobido wykonanego przez Panią Irenke! Po...
~Jola
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 16 maja 2023

Najlepszy salon kosmetyczny w Trojmiescie wątek zamknięty Regularnie korzystalam z roznych zabiegow w Yasumi i zawsze był to czas pełen...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lutego 2017

BARDZO polecam!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty polecam!!! mocny i głęboki .masaż na wysokim poziomie!Bardzo profesjonalna i...
~Francis
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lutego 2017

Miejsce godne polecenia !!!! wątek zamknięty Jeden z najlepszych salonów kosmetycznych w Trójmieście !!! Warto...
~.........
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 stycznia 2017

Uwielbiam takie miejsca wątek zamknięty Cudowne miejsce! Atmosfera i obsługa są przewspaniałe. Uwielbiam to miejsce...
~Laura
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 czerwca 2014

Yasumi sopot wątek zamknięty Salon Piękny, wystrój piękny, obsługa bardzo miła, zabieg komfortowy, zero...
~Agata Kruszyńska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 maja 2014

Sandra - opinia wątek zamknięty Wyjątkowa dbałość o klienta, doświadczenie personelu, precyzja wykonania...
~Sandra
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2014

Yasumi Sopot wątek zamknięty Polecam wizytę w Instytucie Zdrowia i Urody Yasumi w Sopocie. Bardzo miła i...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2014

bardzo miły salon wątek zamknięty jakość usług i profesjonalna obsługa są więcej niż na 6, do tego klimat...
~dd
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2014

Zdecydowanie na 6+ wątek zamknięty Nie jestem stałą bywalczynią tego typu miejsc, może dlatego szczególnie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2014

Miejsce godne polecenia! wątek zamknięty Instytut Yasumi pierwszy raz odwiedziłam we Wrześniu. Na samym wstępie,...
~Bogumiła K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 listopada 2013

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Serdecznie polecam Yasumi, profesjonalna i bardzo sympatyczna obsługa, super...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 listopada 2013

Czysto, przyjemnie, profesjonalnie. wątek zamknięty Nieczęsto odwiedzam salony kosmetyczne, lecz gdy już się pojawiam zwracam...
~karol
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 października 2013

Bardzo miłe i eleganckie miejsce wątek zamknięty Byłam, skorzystałam z usług. Profesjonalnie, elegancko, miło. Z zabiegu na...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 października 2013

yasumi - uroda z klasą wątek zamknięty Serdecznie polecam, bardzo profesjonalna i jednocześnie przyjazna atmosfera....
~bogkoz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 października 2013

Miejsce godne polecenia! wątek zamknięty W eleganckim, gustownie urządzonym wnętrzu, w przemiłej atmosferze...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 września 2013

Polecam! Naprawdę warto! wątek zamknięty 1. Świetna zaangażowana obsługa- pozdrowienia dla Pani Ani! 2. Oferta bardzo...
~Borys Palej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 września 2013

Gorąco polecam ;)) wątek zamknięty Szczerze polecam. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów i stosowanych...
~Ania J
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry