Widok

Yellow cargo express

firma która zajeżdża ludzi w trasach
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
jeśli na kat B to chyba (jeśli) tak pracowałeś wiedziałeś na co się piszesz.
Tak to jest z pracą na busie z sypialką.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Ty durniu Ciebie trzeba zgłosić do ITD i PIP
Może w końcu ktoś zrobi z Tobą porządek.Jak można traktować kierowców jak niewolników.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiecie coś więcej o pracy w tej firmie ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
~nikos a może Nikoś radzę Ci przejrzeć archiwum tego forum idąc max. o 2 / 3 lata wstecz. Ilość negatywnych opinii + to co znajdziesz na gowork.pl mówi sama za siebie :-( Wniosek na pyt. czy ta praca / robota opłacalna nasuwa się sam...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Śpisz podczas jazdy. Jak się nie zabijesz, to masz fart.
Zero przestojów i tylko jazda i jazda. W jednym miesiącu ponad 20 tysięcy km, a jeszcze zjedziesz do Polski, to zadzwonią i każą jeździć po trójmieście. Aczkolwiek płacą, tylko na umowę przez kilka miesięcy nie masz co liczyć. Po kilku miesiącach z kolei nie wiem czy jeszcze nie wyczerpiesz organizmu na tyle, że zwolnisz się sam zanim dadzą umowę.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
.....dni tej firmy są policzone!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Co wy pierdzielicie. Pracuję w tej firmie już ładne parę latek i jakoś no problem. Kasa na czas, auta nowe i często w domu. Jak ktoś chce w Polsce łatwą kasę to do Biedronki lub na złodzieja. Pozdrawiam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9

O,odezwał sie Cwirek.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Często w domu? 4 dni w miesiącu, chyba żart. Kto powiedział że w Biedronce można łatwo zarobić?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ważne by kasa się zgadzała, a tu niestety często jest liczone tak, by jak najmniej zapłacić kierowcy. Z 20 tys, w miesiącu, wychodzi 16gr z km, jak chcesz się narobić i nie zarobić to proszę bardzo.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 2

Firma masakra non stop ogieni auto nie gaśnie chyba ze podczas tankowania 20 25 tys km w miesiącu zarobki marne przybtylu km bardzo wysokie ryzyko ze gdzieś przyje.......chcesz żyć zarobić nie polecam kasuje negatywne opinie na go work nie polecam
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Prawda dużo jazdy małopłacy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A to znaczy że 26 godz za kółkiem to tak jest w porządku Was to trzeba pozamykać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masakra całkowity wyzysk kierowców.zdarzaja się trasy że 26 godzin bez snu za kółkiem. No oczywiście tak mają tylko kierowcy którzy nie sa po rodzinie z spedycja.nie polecam chcesz żyć i nie rozje*ac się gdzieś po trasie to nie podejmuj w tej firmie pracy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To prawda !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taka prawda ! I mała kasa ! bez dodatku za niedzielę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawda mała kasa ! Duzo jazdy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (51 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...

Obuwie robocze (9 odpowiedzi)

Hej używa ktoś butów Dickies Dixon Rigger? Jak się sprawują? Lub co polecacie w podobnym stylu?

do góry