Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Zaj...sty klimat, przystępne ceny, fajni ludzie. Polecam przede wszystkim...
~diva
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2013

sa pewne ale. wątek zamknięty Jak zagadacie z barmankami/barmanami to naprawde fajnego drinka moga wam...
~mcgdansk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 października 2012

Byłem i żałuje wątek zamknięty Mieszkając na akademikach na Oliwei moge śmiało powiedzieć iż spędziełm w Y...
~Yogi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 listopada 2011

To jest to ! wątek zamknięty Ygrek znam tylko z wtorkowych wieczorków karaoke, które szczerze polecam...
~six
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 lutego 2011

polecam wątek zamknięty jestem tam co piatek, tanie piwko, tania łycha, tani bilard, dobry klimacik,...
~jan
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 lutego 2011

Karygodna obsługa goryli!!! wątek zamknięty Mieliśmy w planach ze znajomymi fajnie spędzić wieczór, a tutaj plany zostały...
~Pamcia
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 lutego 2011

Wszystko byłoby pięknie... wątek zamknięty ...gdyby nie jedna z barmanek. Rozumiem, że wymagać super sympatycznego...
~M.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 grudnia 2010

Nie ma się rozpisywać - trzeba to przeżyć. wątek zamknięty Polecam z całego serca - świetny klimat, ceny takie, że całą noc można śmiało...
~Arcin
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 listopada 2010

Świetne miejsce wątek zamknięty Da się nieźle zabawić wieczorem a w dzień wyluzować/poprawcować w spokoju....
~em
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 października 2010

uwielbiam!!! wątek zamknięty ygrek jest moim ulubionym klubem, chodzę tam często. nie tylko na imprezy,...
~mimi
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 października 2010

Moja obserwacja wątek zamknięty Kilka lat temu - całkiem sympatyczny studencki klub, z dobrą muzyką (rock,...
~W.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2010

opinia wątek zamknięty Pub nastawiony na maksimum zysku. Chętnie wezmą zaliczkę za stolik, jeżeli...
~Artur
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 stycznia 2010

No miodzio po prostu. wątek zamknięty Ogólnikowo rzecz biorąc klub jest extra. Obsługa jest ok, nie można narzekać,...
~Paul M In Da House
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 marca 2010

mi - opinia wątek zamknięty ogólnie spoko, ale panowie z baru potrafią w godzinach rannych lecieć sobie w...
~mi
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 stycznia 2009

Ygrek wątek zamknięty Niepowtarzalny klimat, wsparty świetną muzyką. Przepyszne drinki fantazje...
~Ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 listopada 2008

KARAOKE Z WIESIEM JEST THE BEST!!!!!!!!!! wątek zamknięty pijta Lajcepsy!!!! ....karaoke w czwartki jest full wypas!!!!!!!!!!
~lajceps...stegna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 listopada 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
19

postów

16

wątków

do góry