Widok

Z Centrum na zaspę... Jak dojechać i czym?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Mieszkam na Chełmie, wybieram się dzisiaj z maluszkiem na Zaspę, tam pod szpital, i nie mam pojęcia czym dojechać. Najlepiej by było autobusami, bo są nisko podłogowe i łatwo wsiąść z wózkiem ;) Jeśli ktoś by był tak miły i podał jakieś autobusy...
image
[url]image[/url]
[url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z wrzeszcza 124 bus tam jedzie
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z pętli na Chełmie 227 (C) do Galerii Bałtyckiej, a później możesz podejść kawałek do Wrzeszcza PKP i stamtąd wsiąść w autobus 124 na Zaspę.
Mąż & Żona od 25 grudnia 2008 r.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
124 i 127 mają przystanek przy Galeri Bałtyckiej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
O! a myślalam, że te autobusy omijają Galerię i trzeba podejść do PKP! I wprowadziłabym koleżankę w lekki błąd przez przypadek :) Dzięki Roxi za info, napewno przda się na przyszłość :))
Mąż & Żona od 25 grudnia 2008 r.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę bardzo :) Ja mieszkam naprzeciwko szpitala na Zaspie więc trochę się orientuję jak dojechać ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę podać,jakim tramwajem dojadę z dworca PKP do szpitala na Zaspie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z Chełmu jedz 227 a przy Galerii Bałtyckiej przesiądz się na 127 albo 124.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z Chełmu można jeszcze niskopodłogowym tramwajem 11 podjechać pod Galerię Bałtycką no i dalej autobusem, jak dziewczyny wyżej pisały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mieszkam na Chwarznie do dworca Głównego mam jeszcze ok aby dojechać Ale pytam czy nie ma z Dworca Głównego lub Dworca sw. Maksymalna coś bezpośredniego aby dojechać do szpitala na Zaspę - Nie wiem ale tam połączenie jest fatalne Szpital stoi już długo i nikt nie pomyślał o komunikacji dobrej aby tam dotrzeć -To skandal - Tylko aby tam dotrzeć zmieniamy 3 miejsca - tracą czas, i pieniądze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
@nina
chcesz bezpośredniego połączenia z Gdyni do szpitala w Gdańsku ?!? to mało realne, ciekawe jaki przewoźnik miałby to realizować...
Z pod dworca PKP Gdańsk Wrzeszcz jest bezpośredni autobus 124, 10 min i jest pod szpitalem. Zatem wsiadasz w SKM w Gdyni, ,a potem w Gdańsku w autobus. Jeżeli nie pasuje zawsze możesz skorzystać z szpitala w Gdyni.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zawsze możesz jeszcze wysiąść z kolejki na Zaspie ;] i podjechać autobusem 127 lub 188(przystanek koło wiaduktu i SKM) chyba 4 przystanki?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Złamany palec.Ile można dostać odszkodowania? (62 odpowiedzi)

Mój tata złamał sobie środkowy palec a dwa ma pozszywane(12 szwów)Miał mały wypadek w domu.Tata...

Położna środowiskowa Gdynia - którą wybrać? (13 odpowiedzi)

hej dziewczyny! Czy możecie mi polecieć jakąś sprawdzoną, zaufaną, i rzetelną położną...

nnt. Jaki kupić materac do łóżka? (29 odpowiedzi)

Cześć Dziewczynki, pisałam w innym dziale forum, ale mnie olano. Czy Wy możecie mi doradzić,...

do góry