Widok

ZAŚCIANEK

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam!!!!!
Poszukuję informacji o restauracji/domu weselnym ZAŚCIANEK w Chwaszczynie. Chcialabym sie dowiedzieć ile osób maxymalnie można zaprosić, aby nie było tłoku. Planuję 70 i nie wiem czy tyle osób dobrze sie tam pobawi.

z góry dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to poszukaj w starszych watkach, bo co chwilę ten watek wraca, a ile można o tym pisac.
A tak w ogóle to w Zaścianku jest naprawdę bardzo ładnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moniu z tego co widzę jesteś na tym forum juz od jakiegoś czasu i znasz sie bardzo- czy ogłąbyś przytoczyć kilka wątków gdzie była o zaścianku mowa?! Niestety nie mam czasu żeby szukać i nie orientuje sie jak znaleźć to szybko:(

Pozdrawiam Cie serdecznie i z dziekuje za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli mówimy o zaścianku nr 2-tym kt graniczy z domem właścicieli- to 7- może być trochę za dużo.
65 może też byc ciasno, a najlepiej chyba gdy bawi się tam 60 osób.

Ale teraz z perspektywy widzę że lepiej wysłać zaproszenia do większej liczby osób, bo i tak się do ślubu wykruszy, a kilka osób (u mnie: 5) wypadnie w ostatniej chwili (dzień przed ślubem lub dzień ślubu)- nieprzewidziane okoliczności....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaścianek w Chwaszczynie
Autor: andzia 11-10-2005 22:37 wyślij odpowiedź

Czy ktoś moze mi udzielic jakis informacji na temet knajpki Zaścianek na Chwaszczynie,albo Dwór Olenki takze w Chwaszczynie????




Re: Zaścianek w Chwaszczynie
Autor: tunia213 12-10-2005 10:34 wyślij odpowiedź

Witam Serdecznie
My mamy przyjęcie weselne w Zaścianku w Chwaszczynie w czerwcu 2006 roku. Naprawdę super miejsce.......no i ten klimat:) rewelacja :))) Co byś dokładnie chciała wiedziec?
Pozdrawiam




Re: Zaścianek w Chwaszczynie
Autor: andzia 12-10-2005 21:35 wyślij odpowiedź

Witam!!!

Bardzo dziekuje za odpowiedzi,mam pytanko Tunia213 czy orientujesz sie jak tam z terminami, tez bysmy chcieli w czerwcu w sali mysliwskiej,jaki maja cennik i jak z jedzonkiem,co jest w cenie (ciasta itp...) i czy wystroj kosztuje dodatkowo????
Z góry dziekuje....
Pozdrawiam




Re: Zaścianek w Chwaszczynie
Autor: monika1 12-10-2005 11:31 wyślij odpowiedź

Byłam raz w Zaścianku, przyznam, ze atmosfera, wystrój, klimat i w ogóle wszytsko naprawdę bardzo ładne, przyjemne i zaryzykuję, że super.
Co do jedzenia nie mam pojęcia, ale jeśli cho wizualne wrażenia to warto




Re: Zaścianek w Chwaszczynie
Autor: Milunia 12-10-2005 12:49 wyślij odpowiedź

Dworek Oleńki jest w Tuchomiu!! koło Chwaszczyna!!
Ja ostatnio dowiedziałam sie że zaścianek to nie to samo co nowa wanoga - orchidea, mimo iż wszyscy mnie w tym zapewniali;/




Re: Zaścianek w Chwaszczynie
Autor: kubuś 12-10-2005 14:03 wyślij odpowiedź

witaj.
Oj tak... Zaścianek jest suuuper.
Byłem tam na weselu kolegi. Jedzenie pyszne no i ten niepowtarzalny klimat.... na środku komoinek.... u kolegi zamiast toru, o północy wjechał pieczony dzik.... pasowało top do lokalu jak najbardziej... bardzo oryginalnie, polecam




Re: Zaścianek w Chwaszczynie
Autor: monia1978 12-10-2005 15:14 wyślij odpowiedź

miałam tam wesele w 2003 roku
wszystko byłoby ok gdyby nie trochę apodyktyczna właścicielka, która wyprowadziła mnie z równowagi podczas organizacji wesela.
ale goście byli zadowoleni i bardzo się wszystkim podobało - a o to przecież chodzi.
moja rada: jeżeli wiesz czego chcesz to walcz o to, przeciez to jest twoje wesele i masz prawo żeby wygladało tak jak chcesz a nie tak jak ktoś próbuje ci narzucić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=11&i=60762&t=60749

Autor: Patryk_1 28-09-2005 16:45 wyślij odpowiedź

Witam wszystkich forumowiczów!
Barzdo prosze o jakieś namiary, najlepiej stronkę
Zaścianku w Chwaszczynie.
Kto z Was miał/ planuje tam wesele?

Pozdrawiam serdecznie,
Patryk




Re: Zaścianek Chwaszczyno
Autor: macmar 28-09-2005 16:49 wyślij odpowiedź

ul. waska 21
552 80 49
601 838 049




Re: Zaścianek Chwaszczyno
Autor: tunia23 28-09-2005 17:12 wyślij odpowiedź

My będziemy mieć tam wesele 24 czerwca- ponoć super miejsce.
pozdrawiam




Re: Zaścianek Chwaszczyno
Autor: Patryk_1 28-09-2005 17:18 wyślij odpowiedź

dzięki za namiary:)
a nie mają moze strony internet?
chciałbym najpierw zobaczyc, jak wygląda, zanim tam pojedziemy
czy sala konsumpcyjna i taneczna są razem? ile osob max?
planujemy 90 osob..

Pzdr
Patryk




Re: Zaścianek Chwaszczyno
Autor: Patryk_1 28-09-2005 17:19 wyślij odpowiedź

a ile menu weselne??




Re: Zaścianek Chwaszczyno
Autor: macmar 28-09-2005 17:26 wyślij odpowiedź

menu jak bylismy to gosciu nam nie dal bo nie byulo wlascicielki

w zascianku sa dwie sale
1 na chyba do 70 osob a druga na chyba 100 czy 120
ta wieksza ma na srodku kominek ktory kapitalnie przeslania widok na parkit gosciom siedzacym, nam sie to nie podobalo, ale oczywiscie wszystko jest kwestia gustu. sala ma klimacik nawet fajny, ale tak w necie nie bardzo mozna przekazac wyglad wiec polecam po prostu tam pojechac i samemu zobaczyc
z tego co pamietam to do wrzesnia przyszlego roku jakos sa (chyba-nie jestem na 100% pewien) wszystkie terminy pozajmowane.




Re: Zaścianek Chwaszczyno
Autor: tunia23 28-09-2005 17:26 wyślij odpowiedź

Niestety Zaścianek nie ma swojej strony www, trzeba tam jechać :) Najlepiej zadzwoń i spytaj sie kiedy będzie najbliższe wesele i przyjedz tak 2 godzinki przed planowaną godziną przyjazdu gości- to zobaczysz jak to wszystko wygląda. Sala ( wystrój mysliwski) z kominkiem pośrodku jest bardzo duża a więc 90 osób napewno się zmieści :) U nas będzie około 80 :) Menu standardowe wynosi 120 zł - bez ciast, napojów. Herbata i kawa jest na życzenie.




Re: Zaścianek Chwaszczyno
Autor: Aleksa 28-09-2005 17:37 wyślij odpowiedź

Na drugiej sali (nowej) zmieści się 70 osób, ale to za dużo. Jeśli nowy Zaścianek to max 60 osób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

narazie chyba wystarczy

http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=11&i=59665&t=58648


ZAŚCIANEK CZY MAGNAT ?
Autor: agnieszka06 10-09-2005 09:48 wyślij odpowiedź

Witam wszystkich,
proszę , pomóżcie mi. Nie wiem, jaki dworek wybrać na wesele : Zaścianek czy Magnat.Zrobiłam juz rozeznanie w obu dworkach,ale mam dylemat, który wybrać...Jeden i drugi mi się podoba. Może macie jakieś doświadczenia w tym temacie i podzielicie się ze mną ???

AGNIESZKA06




Re: ZAŚCIANEK CZY MAGNAT ?
Autor: margaretka 11-09-2005 10:20 wyślij odpowiedź

ja wybrałabym Zaścianek, byłam i tu i tu i tak Magnat jest mniejszy w środku i ciemny ( byłam na tej pierwszej sali może druga jest większa, ale no włąsnie w Magnacie są w tym samym czasie dwa sluby buuuu, aprpos Zascianka to myli mi się on z Panem Tadeuszem - wyprowadz mnie z błędu czy to ta imprezowania gdzie na środku sali jest kominek jeśli tak to lepszy jest Zaścianek




Re: ZAŚCIANEK CZY MAGNAT ?
Autor: agnieszka06 11-09-2005 10:43 wyślij odpowiedź

Margaretka, Zaścianek to dokladnie ten lokal z kominkiem. A moglabys mi napisac cos wiecej o Magnacie i Zaścianku. Interesuje mnie mi. in. gdzie jedzenie było lepsze i czy bylo go w miare duzo; jaka byla obsluga itp. ???

AGNIESZKA06




Re: ZAŚCIANEK CZY MAGNAT ?
Autor: margaretka 11-09-2005 10:49 wyślij odpowiedź

jedzenia było więcej w Zaścianku zwłaszcza ciast i tort był bardziej efektowny, jedzonko właściwie tak samo dobre tu i tu , obsługa sprawna i miła w tym samym stopniu, ale Zaścianek większy goście na tańcach się nie obijali o siebie i na dworze też wiecej miejsca i jakoś tak przytulniej. Ja i tu i tu byłam " w pracy" bo jestem fotografem więc pewnie też nie do końca wszystkiego spróbowałam ;-)




Re: ZAŚCIANEK CZY MAGNAT ?
Autor: agnieszka06 11-09-2005 10:53 wyślij odpowiedź

Dziekuję :)

AGNIESZKA06




Re: ZAŚCIANEK CZY MAGNAT ?
Autor: Piotrek 2 11-09-2005 18:51 wyślij odpowiedź

Ja bym dodał że w ZAŚCIANKU obsługa jest do bani - zauważyłem że brudne graty stały na stołach baaaaaaaaardzo długo, pomijam fakt że jak podali zakąski i ciasta to trzeba było jeść palcami bo ani tależyków ani sztućców nie było.




Re: ZAŚCIANEK CZY MAGNAT ?
Autor: emianna 13-09-2005 13:06 wyślij odpowiedź

najpierw do piotra!!!!!!!!!!!!!obsluga jest nowa!!!!!!!!!!i nigdy takich rzeczy sie nie wydazaja!!!!!jak chcesz to spra
wdz
Aga !!!!posluchaj pewnie ze zascianek!!!!!!!!!!pracuje tam juz dosc dlugo i powiem Tobie z punktu nie pracownika ale jako gosc,ze lepszego miejsca nie widzialem,a bylem juz w wielu!!!!!!!!!!!:)jedzenie jest rewelacyjne no i przede wszystkim jest mila atmosfera i do tego fajny dj Robert ktorego polecam
tak wiec nie zastanawiaj sie tylko Zascianek
PS!A o dziku i jego rewelce nie wspomne
pozdrawiam




Re: ZAŚCIANEK CZY MAGNAT ?
Autor: agnieszka06 13-09-2005 13:14 wyślij odpowiedź

EMIANNA,
a czy jest jakas strona internetowa Zaścianka ?

AGNIESZKA06




Re: ZAŚCIANEK CZY MAGNAT ?
Autor: supełek 12-09-2005 08:20 wyślij odpowiedź

A ja polecam Magnata. Byłam i tu i tu na weselach, sama zdecydowałam się na MAgnata i nie żałuję:-)))




Re: ZAŚCIANEK CZY MAGNAT ?
Autor: monika1 12-09-2005 13:00 wyślij odpowiedź

ja byłam raz na wielkiej imprezie rodzinnej w Zascianku, nie weselu, ale wystrój super, fajna okolica i super miejsce n a wesele idealne, co do jedzenia to nic nie wiem, mieliśmy własne




Re: ZAŚCIANEK CZY MAGNAT ?
Autor: Anusia*** 12-09-2005 20:37 wyślij odpowiedź

a gdzie jest ten zaścianek?




Re: ZAŚCIANEK CZY MAGNAT ?
Autor: Lidzia 13-09-2005 09:41 wyślij odpowiedź

A ja własnie jestem po własnym weselu w Magnacie. Bylo kilka rzeczy, do ktorych mozna sie przyczepic, ale ogolnie nie najgorzej. mielismy wesele na 140 osob i wszyscy super sie pomiescili, a na poprawinach tancowalismy przed sala na trawie-ale sie dzialo.
A to, ze tuz obok odbywalo sie drugie wesele w ogole nam nie przeszkadzalo, gosciom z tego co wiemy to tez nie






Re: ZAŚCIANEK CZY MAGNAT ?
Autor: macmar 19-09-2005 11:28 wyślij odpowiedź

witam all
czy ktos ma moze kontakt do tego zaścianka i i gdzie on dokladnie jest bo chcemy dzis sie wybrac obejrzec i chce zadzownic sie jakos umowic

pozdrawiam




Re: ZAŚCIANEK CZY MAGNAT ?
Autor: agnieszka06 19-09-2005 11:47 wyślij odpowiedź

podam Ci nr tel. do wlascicielki, Ona Ci wytlumaczy dokladnie, jak tam dojechac : 601 838 049
ale z tego, co wiem,to kiepsko juz tam z terminami?
a Was jaki termin interesuje ?

AGNIESZKA06




Re: ZAŚCIANEK CZY MAGNAT ?
Autor: macmar 19-09-2005 11:53 wyślij odpowiedź

dzieki bardzo
nas interesuje termin najwczesniej 09.2006

pozdrawiam




Re: ZAŚCIANEK CZY MAGNAT ?
Autor: agnieszka06 19-09-2005 12:01 wyślij odpowiedź

nie ma za co :)

AGNIESZKA06
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zobacz znalazłam taką stronkę ze zdjęciami

http://www.letorex.com.pl/im_raab_karcher.htm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki że znalazłaś tą stronkę :) Jestem ci bardzo wdzięczna. Pozdrawiam
ps. a tak pozatym Zaścianek w końcu powinien zrobić swoja stronę www ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba powinien, tyle o nim tu piszą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My wstępnie zarezerwowaliśmy Zascianek na 60 osób na wesele w sierpniu, na pewno jest to oryginalne miejsce i ładna okolica, pozatym sala jest bardzo elegancka i ma swój klimat. Dekoracje lososiowo-zielone, fajne wysokie krzesła i kominek. Latem Pani obiecała też stoliki i parasole na dworzu więc to też jest plus. A mojemu narzeczonemu spodobała się opcja piwa w takiej wielkiej beczce z kranikiem :) W cenie nie ma alkoholu, napojów, ciast i owoców ale fakt jest ten płonący dzik! Myślę, że to napewno fajne miejsce na wesele ale najliepiej obejrzeć samemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0