Widok

ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!!

Wybrałem się do Pana Usarka w sprawie mojej klimatyzacji.
Objawy:
1.Klima raz chłodziła innym razem nie
2.Hałasowanie sprężarki
3. Odgrzybienie klimatyzacji
Diagnoza w kilka minut - będzie Pan zadowolony...
Pierwsze wrażenie dosyć pozytywne i niestety na tym się skończyło.
Odebrałem auto i pytam się co zrobił.
Odp. Wymiana sprzęgiełka klimy, które powodowało hałas i czyszczenie klimy chemią. Pytam się w jaki sposób czyścił i czy zlikwidował skutecznie zagrzybienie. Odpowiedział, że nie jest w stanie powiedzieć czy skutecznie, bo robił to intuicyjnie wprowadzając coś do kanałów wentylacyjnych nie widząc zagrzybiałych elementów. Hmm w tym momencie zmalał w moich oczach i wprowadził mnie w konsternacje. Utwierdził mnie co do braku profesionalizmu po przejechaniu paru kilometrów. Efekt naprawy był taki sam jaki przed oddaniem samochodu.
Pojechałem z reklamacją i pytam się dlaczego dalej są takie same objawy. Odpowiedzi były bardzo wulgarne bo przecież ja się czepiam a Pan Usarek to specjalista. Auta nawet nie podłączył do komputera a podobno się w tym "spezjalizuje". Na koniec dodam, że nie wystawia ten Pan rachunku - brak gwarancji.
Czy są w tym kraju jeszcze jacyś fachowcy?!?!
Moja ocena
obsługa: 2
 
oferta: 1
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Panie Werty

Po mojej usłudze przyjechał Pan żądając bezapelacyjnie reklamacji , nie dając mi wytłumaczyc na czym ona ma polegać , a gdy chciałem sie podłączyc programem diagnostycznym w celu dalszej diagnozy stwierdził Pan że nie chce korzystać juz z moich usług . Jeśli chodzi o "intuicyjne odkazanie "- obce jest mi to słownictwo . Nie wprowadzałem "czegoś" tylko do kanałów wentylacyjnych , ale przede wszystkim do parownika - elementu ,na którym powstaje film bakteryjny tworząc nieprzyjemną woń. Spowodowane jest to brakiem prowadzenia profilaktyki okresowego odkażania układu - w związku z powyższym niejednokrotnie należy powtórzyć usługę odkażania w cenie poprzedniej , czego również nie zdążyłem wytłumaczyć , gdyż oddalił się Pan grożąc mi sankacjami prawnymi . Rachunki wystawiam i daję gwarancję na swoje usługi. Sytuacja niemła i niepotrzebna . Pozdrawiam.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry