Widok

ŻENADA

ŻENADA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JECHAŁAM W PIERWSZĄ STRONĘ PYTAM KIEROWCY CZY BRAĆ FOTELIK , MÓWI ŻE NIE TRZEBA . WRACAM PO 4 GODZINACH ZAMAWIAM KURS . AUTO MIAŁO BYĆ DO 20 MIN. CZEKAMY 40 MIN. SCHODZĘ ZE ŚPIĄCYM DZIECKIEM 6L. WSIADAM DO SAMOCHODU KIEROWCA OŚWIADCZA ŻE MA FOTELIKA. RĘCE MI OPADŁY. CHCĄ WOZIĆ LUDZI TO POWINNI MIEĆ FOTELIK , KOSZT FOTELIKA TO 20 ZŁ . I TAK O 23 STAŁAM NA ULICY CZEKAJĄC NA NORMALNĄ TAXI PADAŁ DESZCZ I WIAŁ SILNY WIATR A PAN KIEROWCA OZNAJMIŁ ŻE MAM WYSIĄŚĆ BO ON PRACUJE . SUPER PEŁNY PROFESJONALIZM DO POZAZDROSZCZENIA . SZKODA SŁÓW JA KORZYSTAŁAM OSTATNI RAZ NAPRAWDĘ NIE POLECAM SZKODA NERWÓW .NADMIENIĘ JESZCZE ŻE DZWONIŁAM DO DYSPOZYTORA ALE NIE RACZYLI ODEBRAĆ TEL.
Moja ocena
TSD Skorpion kategoria:
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
komfort: 1
 
czas oczekiwania: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
1.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
WSIADAM DO SAMOCHODU KIEROWCA OŚWIADCZA ŻE MA FOTELIKA??
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
szesciolatka w foteliku wozic? pewnie jeszcze go piersia karmisz :D loool
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7
Odsyłam forumowicza "sdasd" do przepisów o ruchu drogowym. Czytanie ze zrozumieniem nie boli. Poczytaj o wożeniu dziecka w foteliku a potem pisz (ale tylko mądrze), a przy okazji co Cię interesuje jak kto dziecko karmi?? Podpowiem Ci tylko tyle że opiekun może zażyczyć sobie aby w zwykłej taksówce dziecko było przewożone w foteliku - obligatoryjnie w taxi nie trzeba przewozić dziecka w foteliku, a w przewozach osób wymóg przewozu dziecka w foteliku musi być spełniony.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
to ja Cie odsyłam do przepisów o przewozie osób który jak zwykle ta firma łamie . SAMOCHODY TYPU GALAXY SHARAN NIE NADAJĄ SIĘ DO PRZEWOZU OSÓB ,ALE MAM NADZIEJĘ ZĘ KIEDYŚ KTOŚ W 3MIESCIE WEZMIE SIĘ ZA TO TAK JAK W INNYCH MIASTACH POLSKI
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
kup se samochod :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
potwierdzam ! mam 24lata i kierowca nie miał fotelika! WTF?!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
NIE MAJĄ FOTELIKA !!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
jade albo nie jade. maja w srodku czytniki do karty miejskiej !
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Droga Pani. Jesli chce Pani przyżydzić 5 zł i jechać czymś co ma 4 koła (chyba) to proszę, jednak lepiej wziać taxi czyli coś normalnego i tam nie ma jak wyżej przytoczono obowiązku przewozu dziecka w foteliku. Dzieci sześcioletnie i starsze też muszą być w fotelikach bądź na podkładkach chyba do 12 lat i jakiegoś wzrostu i wagi (nie pamietam).

A kontrole mają być-tak zdeklarowało się ITD o ile skorpiony wiedza kto to jest-a jak nie wiedza to się z nimi spotkaja dowiedzą jak będzie bonus 15 tysi do zapłacenia hahah
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Skorpion wie co to jest ITD i nie jedną kontrolę przeszli pozytywnie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
do góry