Widok

ŻŁOBEK TABALUGA

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
witam, czy ktoś coś wie co teraz się tam dzieje? moja mała ma 10m musze niestety wracac do pracy i potrzebuje żłobka witomino bądź centrum (do niezapominajki nie ma miejsc) co polecacie? jak ta tabaluga obecnie się sprawuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam bo też mnie ciekawi :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprawuje się ok,moje dziecko chodzi tam od 8mc zycia (teraz ma ponad dwa latka)jestem zadowolona,nie ma jak z mamą oczywiście,ale jeżeli trzeba oddac dziecko do zlobka to do Tabalugi mozna śmiało
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córeczka jest w Tabaludze od wrzesnia i gorąco polecam to miejsce.Panie są świetnie zorganizowane, z troską zajmują się maluchami.Poza tym sam złobek jest bardzo czysty i dobrze wyposazony, ceny przystepne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja niestety nie wspominam miło pobytu mojego Dziecka w Tabaludze - panie były baaardzo miłe, gdy było wszystko ok, ale w sytuacjach problemowych "umywały ręce", ostatniego dnia od pani dyrektor dowiedziałam się, że "widocznie moje dziecko nie dorosło do tego, by być w żłobku" oraz że "widocznie panie nie umiały się dobrze zajmować moim dzieckiem".

Plusy żłobka: wyposażenie, czystość, ceny, dzieci są zadbane i nakarmione.
Minusy: duża rotacja opiekunek (w 2011), przeciągi, chorujące dzieci.

Przy decyzji o powierzeniu Waszego Dziecka opiece Tabalugi zalecam duuużą ostrożność i baczne przyglądanie się Dziecku.

Pozdrawiam,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co to są sytualcje problemowe Twoi m zdaniem? cos zlego sie dzialo? zainteresowalas mnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jedyny plus to cena, osoby które zachwalają ten żłobek nie widziały moim zdaniem innych żłobków. Tutaj panie się nie bawią z dziećmi - bo nie mają czasu -karmią i usypiają. Dzieci wciąż są zasmarkane, przychodzą brudne do domu.Pani Tamara ma problemy ze sobą, nie ma czasu przekazać informacji rodziną o dzieciach, a jak już coś powie to inna powie coś zupełnie innego. Zdecydowanie nie polecam bo to jest przechowalnia dzieci, a nie miejsce nastawione na rozwój.Kolejny minus- strasznie mało miejsca, jest to klub - nie żłobek - chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego (chodzi o małe dzieci).
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam serdecznie mój syn chodzi do Tabalugi od 10 miesiąca życia teraz ma ponad dwa lata i uwielbia tam być. Personel placówki jest wykwalifikowany i kompetentny, panie opiekunki są bardzo miłe. Zaworze i odbieram dziecko o rozmaitych porach dnia i nigdy nie trafiłam na jakąkolwiek sytuacje która wzbudziła by u mnie niepokój. Dziecko jest zawsze czyste najedzone i wypoczęte. Jeśli chodzi o choroby, jak same mamy wiecie to każde dziecko czasem choruje a w każdym żłobku czy przedszkolu trudno się pozbyć zwykłego kataru, (moim zdaniem katar nie jest chorobą) jest to normalne! W kwestii kosztów to osobiście nie znalazłam tańszej oferty za tyle godzin opieki w tygodniu. Jako rodzic polecam Tabaluge bo ważne jest dla mnie dobro mojego dziecka i najważniejszym powodem mojej opinii jest uśmiech dziecka kiedy idzie do żłobka i płacz kiedy ma przerwać zabawę i wracać do domu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
my polecamy :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam, że dzieci w żłobku są zasmarkane.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja bratowa prowadziła tam córkę 3 lata temu przez około 1/2 roku masakra. Młoda była zasmarkana, jak się pojawiały jakieś problemy to pretensja. Zachowanie właścicielki na wieść o chęci zmiany- ŻAL
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem zadowolona z tego przedszkola. Dzieci owszem bywają zasmarkane jeśli przyprowadza sie dzieci chore. A jak dzieci sa chore to non stop leci z nosków, nie widze w tym zadnej tragedii. Panie są bardzo sympatyczne, nie widziałam jak dotąd większych nieprawidłowości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W innym temacie też same pozytywy. Czyżby właściciel się dobrał do internetów ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Dzieci owszem bywają zasmarkane jeśli przyprowadza sie dzieci chore." Zacznijmy od tego,że do zlobka nie przyproeadza się chorego dziecka. Regulaminu nie trzymają się rodzice owszem ale gdyby właściciel trzymał sie swojego własnego regulaminu ktory przekazuje nie było by wiecznie chorób (tak wiecznie nie sporadycznie).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Witomino

Proboszcz parafii św. Maksymiliana. (26 odpowiedzi)

Czy ktoś wreszcie się zainteresuje bezczynnością naszego księdza proboszcza. Jest bardzo słabym...

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

za dużo ubrań nie mieści sie w szafie (4 odpowiedzi)

co zrobić z nadmiarem ubrań za łdne do wyrzucenia i oddania

do góry