Widok

ZOL - ciepła i rodzinna opieka

Moja Mama od dłuższego czasu jest na zolu w tym szpitalu i nie potrafię sobie wyobrazić nic poza wdzięcznością dla personelu oraz kierowniczki P. Eli Rojek tego oddziału. Mimo, że oddział jest skromny, a personelu dosyć mało, dobrą i fachową opiekę widać gołym okiem, a rodzinny i bardzo sympatyczny klimat bije już od progu. Mama jest zawsze bardzo zadbana, widać, że personel dba o higienę, karmi, dopaja, zmienia pozycję, opiekunkom zdarza się nawet obcinać włosy, czego nigdy nie widziałam na innych oddziałach.Mając tam Mamę czuję się o nią spokojna i wiem że jeśli nawet nie ma mnie tam kilku dni to odwiedzając ją nie zastanę jej w złym czy zaniedbanym stanie. Nie potrafię i nie chcę uwierzyć w złą opinie, która krąży od jakiegoś czasu w związku z pewną sprawą wokół tego oddziału, to są bzdury wyssane z palca jestem tam często i widzę jaki rodzaj opieki jest tam sprawowany. Gorąco polecam ten oddział wszystkim strudzonym dzieciom opiekującym się swoimi schorowanymi rodzicami.
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie rozumiem tego wpisu, 2 razy ten sam wpis o ZOL-u a inna punktacja, raz 6.0 a drugi 54 ????????????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry