Widok

ZSH Sopot

Czy w tej szkole naprawdę jest tak źle jak pisza i mówią? Byli u mnie w gim. z oferta chcialysmy isc tam razem z kolezankami ale jak przeczytalam opinie to mi sie odechciewa. Rozmawialam z kumplem ktory rok temu skonczyl ta szkole i tez odradza. ma ktos jakies swierze opinie o tej szkole? nadal tak tam jest? co myslicie?
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 1
no i mam jeszcze jdno pytanie w zsh otwieraja kierunek eksploratacji portow i terminali czy to tylko plotki? wiadomo cos czy nauczyciele wczesniej tego uczyli, albo sie na tym znaja? nie chce wrazie gdybysmy tam poszly sie rozczarowac :)
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkola poraxka omijac ja z daleka
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 2
bylem na dniach otwartych d** nie urywa. nie ide tam slabo troche z atmosfera.
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 2
Byłem w tej szkole miesiąc, wypisałem sie po zobaczeniu na jakim poziomie są lekcje ...
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 5
To z Ciebie niezły orzeł miesiąc tylko w szkole a wszystko wiesz i już opinię wydajesz?
JA mam inne zdanie atmosfera fajna kompetentni nauczyciele.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 36
Czy ja do Ciebie to pisałem? Wez sie ucz dziecko i won do szkoły ...
A po za tym byłem w TEJ SZKOLE, wiec mam prawo do wystawienia opinii. Pozdrawiam
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zawsze łatwiej komuś łatę przyłożyć. Mnie się podoba. Jak się ktoś nie uczy a wymagają to ma pretensje. Najlepiej pogadać osobiście z ludźmi nie sugerujcie się takimi wpisami.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 35
Ja ukończyłam tą szkołę ale 5 lat temu. Siostra poszła do innego technikum lepszego według sondaży o tym samym kierunku. Mając porównanie uważam że zsh lepiej przygotowywało praktycznie - przedmioty zawodowe, praktyki, wycieczki. Ale ja też trafiłam na super nauczycieli przedmiotów zawodowych znających sie i z pasją a z pewnością od tego wiele zależy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 33
Mój brat ukończył tę szkołę również 5 albo nawet i 6 lat temu, dokładnie nie pamiętam. Zachwalał ją i w szczegolności swoją wychowawczynię. Za jego namowami tam poszedłem i to na ten sam kierunek co on :D . Jego wychowawczynię owszem poznałem ( i to chyba jedyna najlepsza nauczycielka z ZSH :) ) tu mu przyznam racje, ale reszta mnie rozczarowała. jak mu opowiadalem dyrekcji, co sie dzieje w szkole albo o niektorych lekcach z nauczycielami (niektorzy go tez uczyli) to az nie mogl w to uwierzyc.. po pewnym czasie razem doszlismy do wniosku, ze chyba znudzil im sie zawod ktory wykonuja, bo za "jego czasow" bylo innaczej. nie wiem czego to jest wina ale w tej szkole naprawde sie duzo zmienilo i to wcale nie na lepsze, chociaz dyrekcja ciagle probuje lansowac szkole na najlepsze technikum...
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 1
szkola jak szkola, ale mogli by wiele poprawic, ale nie chca,albo sa zbyt leniwi...
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 3
PRAWDA
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry