nowy wąteknowy wątek
ŻYLAKI SROMU W CIĄŻY
[Rodzina i dziecko bez ogłoszeń]

Witajcie. Mam 30 lat. rodziłam pierwsze dziecko w 2008r. Miałam okropne żylaki SROMU... musiłam robić sobie zastrzyki w brzuch z CLEXANE . A po porodzie miałam takie bóle krocza, że na spacerach z maluszkiem musiałm co chwilę siadać na osiedlowych ławkach . Około 3 tygodnie po porodzie ,bóle ustąpily i żylaki rozeszly się... Ale wspomnienie okropne !! Czy któraś z Was miała podobne doświadczenia ???

Re: ŻYLAKI SROMU W CIĄŻY

sromu czy odbytu?

Re: ŻYLAKI SROMU W CIĄŻY

odpowiadam WERTES: Żylaki stomu... a nie odbytu ! Coś potwornego. miałam takie bóle w ciąży , iz musiałam zrezygnować z pracy i byłam na zwolnieniu lekarskim.

Re: ŻYLAKI SROMU W CIĄŻY

ja mialam zylaki, ale tylko w czasie ciazy i wcale ona mnie nie bolaly. moj gin kazal mi powiedziec o tym po przyjezdzie do szpitala na porodowke, bo mogo to byc wskazanie, zeby nie nacinac. powiedzialam, ale nacieta bylam (zreszta za swoja zgoda) i zaraz po porodzie jak reka odjal, zylaki zniknely. nie stosowalam zadnych lekow. w pierwszej ciazy nie mialam tego problemu, no ale "starosc nie radosc" hihihihi, zaznaczam, ze jestem starsza od Ciebie :-)
pozdrawiam

image
image
Re: ŻYLAKI SROMU W CIĄŻY

Caroca, no już nie przesadzaj z tą Twoją "starością"! :-))