Widok

Zabawa psiakow-wybieganie pupila

Witam, mam 2,5 letniego mastifa poludniowo-afrykanskiego,chetnie wybiegam go z psem podobnej wielkosci.Pies nieagresywny,skory do zabawy.Uwielbia towarzystwo, niestety gabaryty ograniczaja chetnych do przyjazni.Zapraszam do kontaktu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakbyś podało rejonizację, byłoby Ci łatwiej :D

BTW: "bladoróżowy" ale "biało-czerwony". Może zajarzysz :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Jakbyś podało rejonizację," ? "To" poda rejonizację ewentualnym zainteresowanym. Skoro na trójmiejskim portalu, nie trudno się chyba domyśleć, że to raczej nie będzie Ursynów. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niech "to" nie warczy!
Skoro nie można zidentyfikować płci piszącej/-go, to powyższa forma była uzasadniona, szczególnie, że pasuje do nicka ;)

Sam jestem zainteresowany biegającym towarzystwem dla mojej suki, choć może niekoniecznie tak dużym.
I wiem po sobie, że zupełnie inaczej się odbiera ogłoszenie "po sąsiedzku", niż takie diabli wiedzą skąd. Bo jaka jest szansa, że akurat "się trafi"?

A co do Ursynowa... najwyrażniej nie widziałoś na niniejszym Forum ogłoszeń o np. poszukiwaniu apteki w Krakowie.
Ja widziałem :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pochlebia mi tak skrupulatna analiza każdego napisanego przeze mnie słowa. Co do nicka, odsyłam do słownika języka hiszpańskiego. I na tym chyba będziemy musieli poprzestać, skoro pupilka nie spełnia "kryteriów", a cała dyskusja ma najwyraźniej inne podłoże. ;) Pozdrawiam.
Ps. "To" warczy, kiedy chce..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zwierzaki

Sucha karma (45 odpowiedzi)

Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą, do tej pory...

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

do góry