nowy wąteknowy wątek
Zabawki dla 2-3 miesięcznego dziecka
[Rodzina i dziecko bez ogłoszeń]

cześć Dziewczyny,
zwracam się do Was z zapytaniem. Mój Synek ma 2 miesiace i 1 tydzień. Na chwilę obecną kupiliśmy mu tylko karuzele do łóżeczka którą od kilku dni jest bardzo zainteresowany. Przymierzam się do kupna kolejnych zabawek ale nie mam pojęcia co moze zainteresować 2-3 miesięczne dziecko.
Może doradzicie czym maluchy interesują się w tym wieku? Widzialam wiele fajnych zabawek na allegro ale nie wiem czy się sprawdzą.
Pozdrawiam

Re: Zabawki dla 2-3 miesięcznego dziecka

U mojej córci w tym wieku sprawdzila się mata edukacyjna. To jedna z lepszych rzeczy, jakie wymyślono dla takich maluchów. Moja córcia potrafiła leżeć na niej godzinami i przygladać sie zabawkom, a potem je trącać.

Z zabawek polecam Banana Tiny Love i Dzwoneczki ocean - tej samej firmy. Banan ma szeleszczące liście, co wprawiało moja córcie w zachwyt. Banan nadal jest jedną z ulubionych zabawek, choc córeczka ma juz prawie 8mcy.

http://allegro.pl/item468459619_nowa_zabawka_tiny_love_banan_najtaniej.html

http://allegro.pl/item467744441_dzwoneczki_tiny_love.html

Sprawdzila sie jeszcze gąsiennica - do tej pory wywołuje u mojej córci napady chichotu. Pierwszy raz śmiała się z niej w głos - jak miala niecale 3 miesiące.
http://allegro.pl/item464947245_nowa_interaktywna_gasieniczka_tiny_love.html

Re: Zabawki dla 2-3 miesięcznego dziecka

zdecydowania mata ! zabawki z niej, lekka grzechotka z krówkami, no i jeszcze książeczki z wierszami tuwima - Marta lubi je oglądać jak lezymy razem i jej czytam

Jesteśmy małżeństwem od 27.07.2007
image
Re: Zabawki dla 2-3 miesięcznego dziecka

u mnie mata na razie średnio się sprawdza, woli leżeć w huśtawce i podziwiać się w lusterku wówczas ma takie gadane że heja, ostatnio bardzo zainteresowana jest takągąsienicą z fisher prica która ma każdy człon innego koloru i z innymi atrakcjami tzn lusterko dzwoneczki grzechotki itpale najbardziej moja maluszka lubi jak się do niej mówi śpiewa i tańczy to dla niej najlepsza zabawa

Re: Zabawki dla 2-3 miesięcznego dziecka

HEJ. JA MAM TRZY MIESIĘCZNĄ CÓRĘ.. TEŻ KUPIŁAM JEJ KARUZELĘ ALE SZCZERZE POCZĄTKI SIĘ NIĄ INTERESOWAŁA ALE TERAZ JUŻ JEJ SIĘ ZNUDZIŁA.. A WIĘC POSTANOWIŁAM JEJ KUPIĆ MATĘ EDUKACYJNĄ.. ALE CÓŻ ZŁY POMYSŁ DZIECKO SIĘ TYM ZA BARDZO NIE INTERESUJE... NA PIĘĆ MINUT JEST DOBRA ALE NIE DŁUŻEJ...WIĘC NIE POLECAM

Re: Zabawki dla 2-3 miesięcznego dziecka

Moja Maja ma skończy wkrótce 3 miesiące i jak na razie jej ulubionymi zabawkami są.... nasze buzie :D Uwielbia jak stroimy różne miny i wydajemy śmieszne dziwne dźwięki, naśladujemy zwierzęta, itd :) Lubi też oglądać kolorowe obrazki, które zawieszamy na szczebelkach łóżeczka - takie obrazki można sobie wydrukować na normalnej kolorowej drukarce. Jeśli chodzi o zabawki, to najbardziej zwraca uwagę na zawieszkę z maty Taf Toys (http://taftoys.com/view.php?itemid=10835) - jest to taka różowa pszczółka z miłym dla ucha dzwoneczkiem w środku i szeleszczącymi niebieskimi skrzydełkami.

Re: Zabawki dla 2-3 miesięcznego dziecka

a nasz maja lubi bawić sie na macie, bardzo interesuje sie karuzelą, uwielbia siedzieć na leżaczku bujaczku FP i trąca małpkę i hipo, podoba jej sie muzyczny ogródek LT, od 2 dni łapie lekkie grzechoteczki i trzyma je juz dłuższe chwile...
teraz z dnia na dzień coraz więcej zabawek jej sie podoba!
ma 4 m-ce

Re: Zabawki dla 2-3 miesięcznego dziecka

Karuzela, mata itd. najważniejsze żeby miały intensywne kolory, wtedy dziecko się nimi interesuje ;)

https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
Re: Zabawki dla 2-3 miesięcznego dziecka

Kup coś w tym stylu: http://www.eurobobas.pl/sklep/details/879/32/klocki/klocki-dla-najmlodszych/villa-129-elementow-hello-kitty?manufacturer_id=28
To nie jest zabawka na ten wiek, ale mimo wszystko uważam, że będzie to znacznie lepszy wybór. Dlaczego? Ma te początkowe miesiące mają zapewne potąd zabawek ;-)

Re: Zabawki dla 2-3 miesięcznego dziecka

Mata średnio się sprawdza, dłużej niż 5 min nie poleży, Lubi wszystkie miekkie zabawaki, pan metka to strzał w 10, bo wkłada je do buzi grzechotkami potrafi się uderzyć. Karuzela słaba, a najbardziej w tym wieku lubiła się bawić rączkami.