Widok

Zabieg wycięcia polipa - gdzie zrobić?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam. Niedługo dostane skierowanie na zabieg wycięcia polipa - niestety nie wiem jak się profesjonalnie to nazywa.
Samej "operacji" się nie boje ale tego, że w szpitalu mogą mnie czymś zarazić - bardzo wiele złego słyszałam o zaspie.
Dlatego drogie koleżanki czy wiecie gdzie najlepiej się zgosić? Wejherowo? Kościerzyna? Czy Gdańsk jednak?

Dodam, że oczywiście po zabiegu mam ekspresowo podobno zajść w ciąże ;o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie masz tego polipa?
A w ciążę to chcesz zajść czy ten zabieg ma w tym pomóc ze piszesz ekspresowo?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polip podobno zmienia strukture błonki a ta nie akceptuje zapłodnionego jajeczka i dochodzi do poronień w czasie okresu.
W okolicy ujścia wewnętrznego kanału szyjki macicy.
Są oczywiście też niewielkie podejżenia, że to nie jest polip... ale o tym nawet nie myśle.
Po "wyczyszczeniu" podobno niektóre pacjętki zachodzą w ciąże już w pierwszym cyklu.

Tylko który szpital... ciągle nie wiem....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja pod tym względem to polecam raczej Kliniczną, a twój lekarz co poleca?
Jezeli chodzi o kliniczną to ja tam mialam badanie na drożność jajowodów, a moje dwie koleżanki laparoskopie i sobie chwalimy:)
Może jeszcze któras forumka się wypowie.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
redłowo zabieg w znieczuleniu czas trwania ok.20min wychodzi sie do domu tego samego dnia wieczorem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi wycinali w Redłowie, ale wtedy nie myślałam jeszcze o ciąży. Sam zabieg trwał krótko (kilkanaście minut), pod narkozą, wyszłam tego samego dnia. Dostałam silne leki przeciwbólowe, doszłam do siebie po dwóch dniach. Na szczęście na hist-pat nic nie wyszło :) W ciążę zaszłam bez problemu, ale zaczęliśmy starania po ponad 3 latach od zabiegu.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no tak a mi powiedzieli ze zostane 3 dni oszukanicoooooooooooo......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
3 dni się zostaje......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawda, polipki powodowały, że miałam nieprawidłowy rodzaj nabłonka, który wpłwał na wydzielinę. Co do poronień, lekarz mi nic takiego nie mówił, a jest szczery i mówi mi wszystko.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepiej w warszawie na ul niekłanskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio na wizycie lekarz stwierdził u mnie polip endometrialny macicy. Miałam zgłosić się ponownie za 6 tyg celem sprawdzenia czy owy polip nie zniknął gdyż 2 miesiące przed wizytą odstawiłam plastry antykoncepcyjne. Lekarz stwierdził że czasami po antykoncepcji może zdarzyć się taka przypadłość. Jestem już po wizycie i na moje szczęście tak jak mówił doktor, polipa nie ma:)

Szukaj gdzie w Gdańsku mają sprzęt do Histeroskopi, bo łyżeczkowanie jest przy tym zabiegu mało precyzyjne i niesie za sobą większe ryzyko uszkodzenia macicy.

image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polipa usowałam w Swissmedzie w Gdańsku.
Przyszłam na 8 rano, przyjęta zostałam jako pierwsza.
Zabieg trwał okolo 15/20 min i juz bylam wybudzona z narkozy ale do 14 mogłam sie wyspac(po narkozie) i do domku.
Narkoze miałam 1 raz w zyciu i jedyny skutek uboczny to (tegosamego dnia) zawirowania w glowie.
Na drugi dzien jak gdyby nigdy nic.
Jedynym minusem byla pani anestezjolog, nie sympatyczna...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Upominek dla Pani Przedszkolanki na zakończenie przedszkola (17 odpowiedzi)

Córka chodzi ostatni rok do przedszkola. Większość dzieci odchodzi do szkoły. Pani prowadziła...

waga 5-6 miesięcznego dziecka??? (12 odpowiedzi)

tak sie teraz zastanawiam, czy przypadkiem nie przekarmiam mojego dziecięcia. Adas ma 5,5 m-ca i...

Decyzja o ciąży podjęta- co dalej :) (42 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było (kiedyś funkcjonowałam pod innym nickiem :)), ale teraz...

do góry