Widok

Zabiegi odchudzające - nie polecam

Witam
zachęcona zabiegiem próbnym, wykupiłam pełen pakiet zabiegów wyszczuplających (fale radiowe, NARL, mikrostymulacja).
zostałam zapewniona o zdecydowanej poprawie (zanik cellulitu), utrata cm w obwodzie ud, pośladków.
Niestety - wszystko na nic. zero rezultatu. ZERO.
obwody takie same, cellulit jak był tak jest.

Bardzo źle zainwestowane duże pieniądze.

Zdecydowanie odradzam zabiegi odchudzające.
Moja ocena
OTC Uroda Medi Spa kategoria: Dietetycy, leczenie otyłości
obsługa: 6
 
jakość usług: 3
 
czas oczekiwania: 5
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
3.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Pani Paulino,
"Zdruzgotała" nas Pani tą opinią.
Bardzo nam przykro, że w Pani wypadku nie udało się osiągnąć efektu.
O potencjalnym efekcie zapewniamy, biorąc pod uwagę wysoką, jak wynika z naszego 8 letniego doświadczenia, skuteczność.
Niestety, ludzki organizm to nie jest maszyna i może się zdarzyć, że procedura która u 98% daje wyraźny efekt, u 2% tego efektu nie da.
Procedura, z punktu widzenia fizjologicznego, wcale nie jest taka prosta i potencjalnie mogą zaistnieć okoliczności które ograniczą jej efektywność.
Prosimy o kontakt. Zastanowimy się co można zrobić, jak Pani pomóc.
Pozdrawiamy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam

potwierdzam opinię pani pauliny. Jakiś czas temu sama również wydałam mnóstwo pieniędzy (grubo ponad 5000 zł) zarówno na pełne pakiety odchudzające jak i złote maski. Efektu nie było ani po zabiegach ani tym bardziej po czasie (a minęło już wiele miesięcy) - zarówno w kwestiach odchudzających jak i upiększających. Mega, mega ściema. Absolutnie nie polecam. Do dziś nie mogę sobie wybaczyć tak idiotycznie wydanych pieniędzy i straconego czasu (z dojazdami i zabiegami - 3 h za każdym razem). Odpowiedzi otc (jak widać) zawsze są bezczelnie negujące prawdziwe wypowiedzi klientek. Naprawdę nie warto im wierzyć.

nie dajcie się nabrać. .. zdzieranie kasy.
a efektów totalnie brak.

kategorycznie nie polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry