Widok

Żabka w Baninie - kiedy otwarcie?

W najbliższym czasie otworzą żabkę na ul Borowickiej i będzie otwarta do 23. Czy ktoś się orientuje kiedy otwierają?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Od 7 rano ...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kazik każdą Żabkę otwierają od 6 rano :-)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
w którym miejscu na borowieckiej?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obok Tesco i Decatlona
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 2
ale tu przy Burger Kingu ?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak,obok Tesco i Decathlona, przy Burger Kingu, naprzeciwko Lagerfelda.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak, zaraz za Hotelem Emirates Palace
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1
mało jeszcze stonek a teraż płazy jeszcze.
Litości.
ZALEJCIE betonem Banino.
Co za durnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 16
Czy ktoś potwierdzi tę informację? dla mnie nie ma to znaczenia ale ciekawi mnie czyżby ten płaz vis-a-vis owada?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam. Dla pierwszych 50 klientów zakupy do 1000zł gratis.
Lista kolejkowa już się buduje. Zapisy na http://www.kermitwyrwigrosz.pl
Oferta ważna do wyczerpania limitu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
co niektórzy się rozmarzyli co do podmiotów, które miałyby się pootwierać w Baninie...
Żabka będzie wkrótce otwarta na Borowieckiej 3.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Firmy otwierając tu swoje filie odpowiadają tylko lokalny popyt. Niby stonkę tak wszyscy przeklinają a kolejka do kasy tam nieustająca. Dajcie więc i szanse płazowi lub innej sieci która tylko zapragnie. Z punktu widzenia klienta końcowego może być tylko lepiej, konkurencja napędza gospodarkę. Pozdrawiam

Ps szeregi na piekle to niby dachy pokryte mają murawą?? to dopiero jest skrajna forma betonowania powierzchni Banina. Byle więcej mieszkań na hektar.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
A Ty ĆWOKU "kapitalista świadomy" czym masz pokryty dach? Ze ci elegancka naturalna dachówka przeszkadza? Może "słomom"? Najpierw sprawdź a potem pisz. Gdyby nie deweloper 7 Niebo i jego klienci (czytaj nowi mieszkańcy) to do dziś jeździł byś w błocie po osie na Pszennej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 18
za wikipedią:
ćwok
człowiek prosty, mało inteligentny; ćmok

może i jestem prostym ale mimo wszystko inżynierem. Nie obraża mnie to bo w nosie mam opinie innych na mój temat. Nie zmienia to jednak faktu, iż mieszkam w Baninie na tyle długo, że pamiętam jak na środku pszennej trawa rosła, ku uciesze okolicznych rolników, którzy krowy na owej trawie paśli.
Dojechać zimą do domu z powodu obfitych opadów śniegu faktycznie było trudno, ale nie stanowiło to dla nikogo problemu bo było to naturalne. A teraz sprowadziła się "szlachta" na wieś, od prostaków wyzywa, i Dziennik Bałtycki wzywa bo gmina do kaloszy nie dopłaca i chodników do drzwi domu wykonać nie chce. A odnośnie piekła - istnieje coś takiego jak zasada zrównoważonego rozwoju, którą zgodnie z Ustawą o gospodarce nieruchomościami mają kierować się planiści przy sporządzaniu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Nikt z ludzi którzy sporządzali obecny plan (z 2006 roku dla terenu na który teraz piekło buduje) nie wyobrażał sobie takiego "efektywnego" wykorzystania przestrzeni. W chwili obecnej gmina chcąc poprawić swój błąd naprędce plan poprawia, ale to co już stoi to niestety..
odnośnie dachówki - do niej też nic nie mam, ale gdyby był wokół budynków piekła większy teren biologicznie czynny (zielony) to woda z tej dachówki i dróg, podjazdów etc.. miałaby gdzie wsiąkać i nie byłaby bezczelnie spuszczana na drogę gruntową - Pszenną, co samo w sobie narusza ustawę prawo wodne. I nie ma tutaj cudów studni chłonnych deweloper nie zrobi bo drogo, a woda gdzieś musi zostać. Więc spuszczacie to na drogę, a że ona nie utwardzona to się robi błoto. Robi się błoto to znowu pretensje do gminy, a nie do siebie. A gmina winna tylko tyle, że kiedyś niedopatrzyła zapisów MPZP. Pozdrawiam i życzę pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.
P.s. Na działce 2000mkw woda przeważnie zostaje
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1
Obok Tesco i Decathlona, naprzeciwko McDonalds'a. po lewej od KFC. Obok jest Starbucks i Biedronka. Można przejść po prawej sronie, wtedy trzeba minąć Hiltona i Tesco ale nie te całodobowe. Zaraz obok jest lumpeks "Tani Armani".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Na prawdę otwierają czy jakiś żart?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będzie otwarte, wystarczy podejść i się zapytać, a więc będzie sklep z fajnymi promocjami do 23
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie mają otworzyć na tej Borowieckiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No pisał przecieź, obok Tesco
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Obok Tesco i Decathlona, przy Burger Kingu, naprzeciwko Lagerfelda, i
zaraz za Hotelem Emirates Palace.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dla zabieganych pomiędzy sklepami powstanie MaK Drajw Ban na Borowieckiej.
Otwarcie tego samego dnia co Żabka. Teraz w samochodzie spokojnie
będzie można zjeść gorący wspólny posiłek z rodziną.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jeszcze nie koniec niespodzianek.Na Borowieckiej będzie też myjnia dla animalsów.Pytałem, czy mogę przyjść z koniem.Powiedzieli,że spoko!
Otwarcie tego samego dnia co MaK Drajw Ban i Żabka.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
A całkiem niedaleko, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku PKM, dla głodnych duchowej strawy, kościół drive-through. Spowiedź i komunia po opuszczeniu szyby.
W ramach promocji abstynencji za kierownicą, wino mszalne będzie bezalkoholowe! Za drobne 'co łaska', nie mniej niż 50 PLN, święcenie pojazdów. Woda do spryskiwaczy gratis!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mała Żabcia, a takie możliwości. Ciekawe co jeszcze potrafi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podobno na otwarcie żabki na Borowiekiej zapowiedziała się CHYTRA BABA Z RADOMIA
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
do Myśliciela inteligentnego inaczej
Kredycik uwiera i dlatego taka masz spinę, nie obrażaj ludzi mieszkających w Baninie dłużej niż Ty ( i nie mieszkają w blokowsku) i którzy wiele zrobili dla tej gminy .
Już pokazałeś ,ze Ci słoma z butów wystaje.
Zanim takie indywiduum jak Ty się wprowadziło to mieszkańcy mieli spokój i zapewniam Cię ,że Ci co mieli ziemię w Baninie furmankami już dawno nie jeżdzą a raczej samochodami w cenie Twojego mieszkanka a na ich polach stoi teraz twój szereg.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9
woda do spryskiwaczy oczywiście święcona
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
No i też w bezpośrednim sąsiedztwie kościoła drive-through, będziemy mieli nowy krzyk mody żałobnej -dom pogrzebowy z okienkiem drive-thru. Będzie wyposażony w okienko szybkiej obsługi i automatycznie otwierane zasłony.Taki ukłon w stronę leniwych lub zapracowanych, borykających się z problemem braku czasu na wszystko :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Za kare żabki nie będzie.....hihihi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lagerfeld powiedział,że jak Żabki nie będzie, to on w takim razie też się zwija.Twierdzi,że to nie ma sensu...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
MaK Drajw Ban ? A po polsku co otwierają ? ;D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
pomiędzy stacją paliwową a biedronką ma byc otwierany APPLE STORE widziałem jak dziś lali fundamenty.

szukają kierowników.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sowa i Przyjeciele też by się przydała.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z pierwszej ręki wiem, że w jednym budynku sąsiadujące lokale zajmować będą Sowa i Przyjaciela oraz Malanowski i Partnerzy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
kierowników do apple store? o kurcze.... a ja już złożyłam cv do MAK DRAJW :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie martw się.Ja Ci pomogę.Jutro będę w tych okolicach spacerował z koniem, to nie ma sprawy- podejdę do MAK DRAJWA i wycofam Twoje cv i zaniosę do APPLE STORE.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na którymś z forum ktoś pisał, że zastanawia się nam otwarciem gabinetu psychiatrycznego. Proszę Pani niech Pani się nie zastanawia! Myślę, że powinna Pani dostać za free lokal...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wchodzę w biznes psychiatryczny, sukces finansowy gwarantowany! Jako wkład własny oferuję wygodną leżankę dla klyjenta....i rejestrować mogę, jako robociznę....qrde, już mi kredyt we franku nie straszny, spłacę wszystko w tym banińskim psychiatryku...;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napił bym się z wami.... można? można...konam ze śmiechu najlepszy post jaki czytałem.
Odbiegając troszkę od topiku u nas wylewają już asfalt zamiast jumbo
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
z piciem poczekajcie do otwarcia matki wątku, alkoholu tam nie zabraknie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mogę przyjść ze swoim koniem?Nie bójcie się.Poczciwa z niego szkapa!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko koń Rafał albo jednorożec Pegaz odpada...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już dawno nie czytałem tak zabawnego wątku :) Dzięki !!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
oby tylko ten pegaz nie nas**ł na trawnik przed żabką!

dołączam się do wypicia ... to co ? postawimy ławeczkę pod żabką ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tak wracając do meritum, to z tego, co widziałem, Żabka będzie w budynku, gdzie jest sklep Piękny Dom, na parterze po lewej. Przynajmniej widać regały przez okno. W drugim lokalu też trwają prace, ale co tam będzie, tego nie wiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i koniecznie pal do wiązania konia, pegaza, lamparta wg uznania
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
coś mi tak świta jakby "RANCZO" W Baninie było kręcone a nie w jakiejś wsi w bieszczadach:)tylko tej ławki brakuje:)Może być nawet w sklepiku przy Borowieckiej:)pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No co Wy?Mój koń jest bardzo kulturalny.On rozumie, że w otoczeniu Tesco, Decatlhlona, Berger Kinga, Lagerfelda, Hotelu Emirates Palace, Mak Drajwa, kościoła drive-trough, domu pogrzebowego drive-thru i Apple Store, to nie wypada tak zwyczajnie się zwalić przy Żabce.Ale, gdyby jednak puściły mu zawory, to przecież jest obok myjnia dla animalsów.To powinno załatwić sprawę.Ale jeśli nadal będzie próbował...no wiecie...-to założę mu pampersa.Jakoś mu to wytłumaczę.Np. coś w stylu :koń by się uśmiał!!!To co? Zmieszczę się z moim koniem na ławeczce?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Popłakałem się ze śmiechu czytając ten wątek :) fajna odmiana od "standardów" na tym forum
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrze że ludziom nie brakuje poczucia humoru.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro Twój koń (poczciwa szkapa) rozumie, że w otoczeniu Tesco, Decatlhlona, Berger Kinga, Lagerfelda, Hotelu Emirates Palace, Mak Drajwa, kościoła drive-trough, domu pogrzebowego drive-thru i Apple Store nie wypada się tak trywialnie ze#rać ale zdarza mu się puścić zawory, to daj mu jakiegoś porządnego siana czy coś, żeby się mógł kontrolować. Gratisowa karma po wizycie w myjni dla animalsów widać mu nie służy. Nie będzie się konisko wstydzić. Też bym się napił
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ryszard,
Siano to już dawno się skończyło.Konisko wszystko zeżarło.Lodówka doszczętnie wymieciona, a o spiżarni to nawet nie wspomnę.Ech!Miałem jeszcze w piwnicy kilka słoików ze smalcem- odłożonych na czarną godzinę, ale patrzę i oczom nie wierzę!Zakręcone stoją na półce, a jakże by inaczej! Ale puste! Jak on to zrobił, to do dzisiaj nie wiem.Trochę się wkurzyłem i wyzwałem go od...no wiecie...A on, spojrzał na mnie,parsknął mi w twarz i gdzieś pocwałował.Trochę się martwię, bo ciemno za oknem,
a jeszcze do domu nie wrócił.Jakbyście go spotkali, to powiedzcie mu proszę, że czekam nie niego przy Żabce.Dzięki!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem delikatnie zaniepokojony samym motywem Konia. Pojawił się tak nagle bez uprzedzenia z początku się zląkłem lecz z każdą chwilą czuję że znam go lepiej i lepiej. Stajemy się sobie coraz bardziej bliscy. Łączy nas już tak wiele.....gdzie jesteś moje Karino?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
No przecież pisał właściciel, że zbłądził. Zapewne jest gdzieś pomiędzy Tesco, Decatlhlonem, Berger Kingiem, Lagerfeldem, Hotelem Emirates Palace, Mak Drajwem, kościołem drive-trough, domem pogrzebowym drive-thru i Apple Store, a jak nie będziego tam to będzie pod Żabką, jak ją otworzą.
A co do Konia, pod Żabką nie przewidziano trawnika, więc spokojnie nic nie uszkodzi. W razie czego udostępnimy reklamówki i zmiotkę. Koń będzie miał blisko, szybko i wygodnie :-) jak to w Żabce
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tyle chętnych do spotkania ;) a mamy przecież genialny pub rzut beretem od Tesco ! Po ciężkich dniach w pracy można spokojnie się zrelaksować. Jest bilard, bogato wyposażony bar i dla rozrywkowych obszerny klimatyzowany parkiet gdzie można rozruszać trochę stawy. Spokojnie... dla Konia oczywiście tez znajdzie się miejsce. Byle by wcześniej skorzystał z tej myjni dla Animalsów ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przydałby się taki bar w Baninie, oj przydał !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koń wyczekuje już otwarcia żabki. Dzielnie stoi w kolejce by jako pierwszy wbić się i kupić smalec w promocji. Ja zastanawiam się czy nie koczować w śpiworze pod drzwiami apple store bo ponoć mają pierwszym klientom rozdawać sr*jfony.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
*Byleby * - poprawię się i dodam, że pub otwarty całą noc :) a koń czekając niech wpadnie się napić ;) biedny pewnie ledwo dyszy ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tiroriro masz najświeższe informacje, chyba dołączę do ciebie, śpiwór mam. A teraz taka nieprzemijająca moda na sr**fony ... aż żal nie skorzystać :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.youtube.com/watch?v=x1obCNdJWjc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pamiętajcie że do Żabki wpuszczają tylko w krawacie...-"Klient w krawacie jest mniej awanturujący się " :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ruda Grażyna
i Twój mąż przy barze śliniący sie na widok półnagich kelnerek o koniu nie wspomnę bo ten za dużo pije.
Bezcenne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tam sami kelnerzy i barmani :) idealny pub by wypuścić męża z domu :D no a koń to masz racje... z nim już nic nie zrobisz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Brawo Ruda Grażyna,

Brawo za to,że nie pozwoliłaś, żeby jakiś trędowaty zalał nam tu swoim jadem sympatyczny wątek Żabki.Tylko inteligentni i empatyczni ludzie potrafią się odciąć w kulturalny sposób, wytrącajac przy tym szabelkę forumowym trollom :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czy ten legendarny już, niedościgniony rumak ma jakieś imię? Jak go zobaczę to zawołam do nogi i może nawet złapię za uzdę i przyprowadzę pod żabkę i uwiążę do ławki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A imię jego Bucefał!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
"a oto koń płowy, a tego, który siedział na nim, imię było Śmierć, a Otchłań mu towarzyszyła"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
na płazie neony wieszają... ale pal do wiązania konia wbiją??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
wnioskuję o postój dla konia zaraz obok zagrody dla koguta!!!pożądek musi być!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
///
A toś błysnął intelektem jak Heniek złotym zębem w Żabce

Bez urazy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na Twoim miejscu Heńka bym raczej do tego nie mieszał.On ma coś w sobie z konia...Taki narowisty jest.Także sorry! Nie miej do nikogo pretensji jak Cię spotka przy Żabce...A od siebie, to mogę Ci poradzić DEPRECHOL- dwa razy dziennie po pół tabletki, a dla zwiększenia efektu w końskiej dawce!
Bez urazy :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Deprechol koń zeżarł , kurde może weteryniarza zawołać? a może weterynarza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Trędowaty nic jadem nie zalał co najwyżej z Heńkiem w barze wypili po kielichu , znaczy robaka zalali a koń na prochach jak wcześniej pisałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak nie jesteś pewien kogo wezwać, to może wezwij ich obu?Niech prędko przyjdą! Najlepiej w asyście szeptuchy!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
z lewej strony pole,z prawej strony pole a na środku żaba stoi:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://zszywka.pl/p/zabakon-5728899.html
znalazłam konia w żabce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja wam na to Barbra Streisand

https://www.youtube.com/watch?v=uu_zwdmz0hE&list=PL9KFOHJNn2ou8T27Hg4Y84hYo_3GzD-_R&index=24
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
W wielopakach Konie taniej-tylko w Żabce
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Żabko wróć. Ani konie ani tytonie nie odwiedzą mnie od ciebie. Żabko...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
chyba nie odwiodą
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety nie będzie Żabki w Baninie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jak to nie będzie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
haha przeciez juz jest ;) tylko jeszcze nie otwarta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ktoś wie kiedy otwarcie? Bo właśnie szyldy i wszystko już jest :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
a za darmo będą coś rozdawać czy co ? chyba pójdę do fryzjera z tej okazji . Wow żabkę otwierają ...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja na ten dzień wzięłam już wolne w pracy,placka upiekę....wow co za dzień w Baninie ...fajerwerki po promocji dostałam to też przyniosę:)proszę resztę o zorganizowanie czapeczek i trąbek....chyba przebijemy Durczoka na Pudelku:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nudy na pudy. :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
To był taki przyzwoity wątek. Wróćcie. Wszyscy. Do żabki. Marsz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wchodzi koń do pubu, zamawia sobie piwo.
-Należy się 15 złotych - Informuje barman.
Koń płaci i sączy sobie powoli przy ladzie.
- Nieczęsto widujemy tu konie - zagaduje zaciekawiony barman.
- Nic dziwnego. 15 złotych za piwo ?!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cały ten wątek Hmm...

Fajnie ze będzie Żabka, fajnie że coraz więcej się dzieje w naszym Baninie, ale czy nie przesadzamy zbytnio, co bedzie jak wybudują jakieś centrum "mini" handlowe, albo poprawią punkt służby zdrowia ...? Nie za duża ta euforia jak na Żabkę...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
A wiesz cio znaczą słowa "sarkazm" i "ironia"?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
A wiesz ze w internecie śmieci jest wiecej niz na żywo !!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
a do roboty tam nie potrzebujo ? ja bym se poszła dorobic troche.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Żaba ma wakat na obsługę konia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
tylko konkrety mie interesujo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proszę bardzo, oto konkrety :
Poszukujemy osoby do pracy (najlepiej mężczyzn) przy stanowisku smakosza.Praca polega na wydawaniu smakowitych dźwięków podczas konsumpcji naszych produktów.Płatne za skonsumowaną sztukę.Ze względu na ograniczoną powierzchnię naszego stanowiska - preferowane osoby wyłącznie szczupłe.

Kontakt :zabka@darmozjad.pl
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
Biere to.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja naprawdę myślałem że to żart a żabka gotowa. Nawet szyld wisi. Lecę złożyć jaja. Wiejskie. W promocji. Żabka. To się opłaca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ale co z tą żabką??
koń się nie niecierpliwi??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
otwarta do 23
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Daj mu na wstrzymanie. Konio mówi że trzyma rękę na żabie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Startujemy w środę 27.05 o 6.00

ZAPRASZAMY!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
już otwarte!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Życze powodzenia, tylko sie zastanawiam czy przy takiej bliskości Biedry przetrwa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wszyscy robią zakupy w Biedrze, na szczęście, bo faktycznie żaden sklep by się w Baninie nie utrzymał. Żabka ma dobre hot dogi i kawkę :-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale ja dobrze życzę Żabce, poprostu widząc jej lokalizację pomyślałem że tak bliskie sąsiedztwo Biedry może jej zaszkodzić.....oby sie utrzymała na pewno wpadnę po hot -dogi skoro zachwalacie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Żabka dłużej otwarta i ma produkty których w biedrze nie ma. Jestem częstym klientem biedronki myślę, że jeśli się nie wyrobię z zakupami przed 21 to chętnie z Żabki skorzystam. O hot dogach nie słyszałam może też się wybiorę.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
hot dogi miały takie wzięcie, że się skończyły bułki :-) we wtorek kolejna dostawa, he he
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy ta wiadomość jest potwierdzona? Bo masakrycznie chce mi się hot-doga :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
SĄ hot-dogi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam zestaw Panini+ pepsi+ lody grycana wszystko za 6 zł ;OO
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mają alkohol!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to konie można poić?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nawet trzeba, żeby nie uschły ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak dla Ciebie to dobra kawka to nie wiem i strach pomysleć czym się odżywiasz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

do góry