Widok

Zacznijmy jeszcze raz

Zacznijmy jeszcze raz Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Zacznijmy jeszcze raz.
Zacznijmy jeszcze raz
Aleksandra Wolf

Podobno w życiu najważniejsze są wiara, nadzieja, miłość i... uśmiech. Wszystko to odnajdziecie w spektaklu "Zacznijmy jeszcze raz". Komedii specjalnie napisanej przez Olę Wolf (autorkę tekstów do telewizyjnego kabaretu 'Rozmowy w Tłoku' z programu "Szymon Majewski Show") dla dwojga aktorów - Tomasza Sapryka i Aldony Jankowskiej.

Oboje doskonale czują ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

świetny spektakl
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

czy ktoś orientuje się, czy spektakl będzie grany jeszcze w połowie sierpnia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

będzie grany tylko na początku sierpnia

informacje masz przy terminach spektaklu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spektakl bardzo udany! Trwa godz i 15 minut nawet nie wiem kiedy minęło. Jednak mnie osobiście nie podobał się wątek o nastolatce i studniówce nie było to śmieszne i nie pasowało mi jako coś, co mogło być tą wielką tajemnicą bohatera. Genialne przedstawienie dwóch wersji tych samych zdarzeń, interpretacja rysunku, no bardzo dobra sztuka- już kolejna
gck
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wrażenia

Świetna sztuka. Cudowni aktorzy. Super wieczór.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obecność obowiązkowa!

Bez zbędnych komentarzy: dla dialogow, gry aktorskiej i humoru!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo fajny spektakl

Polecam wszystkim, zwłaszcza parom z kilkunastoletnim stażem. Dużo śmiechu. Fajne tło lokalne i w końcu spektakl gdzie mamy Gdynię, Agnieszkę, Karola a nie Steve, czy Rachel
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

fantastyczna śmieszna inteligentna sztuka komediowa

dawno nie byłam tak zadowolona z wyboru spektaklu. wyszukane teksty, wspaniała gra aktorska a przede wszystkim mądre lekkie smieszne teksty. Bardzo polecam wszystkim. suuuuper. Brawooooo
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetnie zagrany, dowcipny , inteligentny spektakl. Bez golizny, wulgarności, grubiaństwa i podlizywania się publiczności. Dzięki doskonałej dykcji aktorów, kameralnej sali i dyskretnej mikrofonizacji dobrze słyszalny przez wszystkich widzów. Tylko klimatyzacja mogła by działać wydajniej / jeśli w ogóle jest /.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

zdecydowanie tak!

Swietny spektakl, znakomita gra aktorska, dużo humoru, wiele tekstów chciało by się dokładnie zapamiętać no i zaskakujące zakończenie sprawia, że chętnie obejrzałabym sztukę jeszcze raz zwracając uwagę na to, czego nie wyłapałam za pierwszym razem :) Zgodni ze mną są wszyscy towarzyszący mi znajomi, a trochę nas było.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

rewelacja - perła w koronie spektakli

samo życie z dystansem i poczuciem humoru. tak naprawdę śmiejemy się do łez sami z siebie. scenariusz bezcenny. gra aktorów niezrównana. dla par z doświadczeniem bezapelacyjnie. dla reszty koniecznie. teksty nie do przebicia. jestem pod nieustającym wrażeniem. dziś opowiadałam o spektaklu koleżance i wróciłam z przyjemnością żeby dodać opinię.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Kultura

Pan Disney zaprasza (4 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Pan Disney zaprasza . "Pan Disney Zaprasza" Zapraszamy już od kwietnia na...

Bajka o księciu Pipo, koniu Pipo i księżniczce Popi (8 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Bajka o księciu Pipo, koniu Pipo i księżniczce Popi . "Bajka o księciu...

Dwie połówki pomarańczy (11 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Dwie połówki pomarańczy . Teatr Capitol w Warszawie Dwie połówki...

do góry