Widok

Zaginął Ebi - pies rasy York

Karczemki Temat dostępny też na forum:
Wczoraj, tj. 17.05.2017 r ok. godz. 21 na Karczemkach, w okolicach: działek przy ul.Kalinowej, Różanego Stoku, Storczykowej zaginął piesek rasy York. Pies ma 9 lat i wabi się Ebi. Jest zaczipowany (na czipie widnieje jeszcze stary adres - Gdańsk ul. Fundamentowa). Ma klapnięte uszka,czerwone szelki (no chyba, że się ich już pozbył). Może być zdezorientowany, ponieważ dopiero dwa tygodnie mieszkamy na Karczemkach.
Bardzo proszę o kontakt każdą osobę, która mogła widzieć naszego pieska.
Tel. 782-297-885
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Powszechnie wiadomo jest, że psy należy wyprowadzać na smyczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nasz pies zawsze chodził na smyczy, ale są odpowiednie miejsca, gdzie można psy puszczać luzem, żeby sobie pobiegały i to było właśnie takie miejsce. Poza tym zamieszczając tego posta zależało mi raczej na pomocy w odnalezieniu, a nie na "dobrych" radach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jaki kolor sierści i jak duży York. I może proszę szukać w schronisku w Bysewie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kolor stalowo-złoty, waga ok 5 kg. Schronisko powiadomiłam już, mają zdjęcie psa, nr czipa i namiary na mnie. Dziękuję za zainteresowanie. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Aniu, a poprosiłaś sąsiadów z Fundamentowej żeby byli "czujni"? Pieseczek może wrócić na "stare śmieci". Mój zawsze wracał pod klatkę, ale to był jamnik. Całą drogę z Auchan się rozglądałam czy może w trawie gdzieś siedzi:(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na fundamentowej równieź porozwieszałam ogłoszenia i kogo spotkałam to prosiłam o czujność. Poza tym jesteśmy tam po kilka razy dziennie i sprawdzamy czy nie wrócił.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tamto to nie byla rada tylko informowalam bo nie wiem czy wiesz ze na smyczy sie psy wyprowadza, a gdzie tam sobie go wypuszczasz w ogole mnie nie interesuje. Nie wiem tylko po co sie tak oburzasz. Jak zobacze tego psa oczywiscie dam znac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czy piesek się znalazł?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak pies zginie to lament na caly internet. A potem maja gdzies poinformowanie czy pies sie znalazl czy nie. Niech se szukaja jeszcze pol roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Kokoszki

Malachitowe Wzgórze (97 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje na granicy dzielnic Kokoszki i Kiełpino Górne. Zielone otoczenie inwestycji...

Sianowska Polana (3 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji umożliwia sprawne poruszanie się po całej aglomeracji trójmiejskiej, tym...

do góry